Prekių katalogas

Kaip išsirinkti elektroninę auklę?

Kaip išsirinkti elektroninę auklę?

Šiandieninio dinamiško gyvenimo ritmo neišvengia ir mažylius auginantys tėveliai. Vaikučiui užmigus retas kuris iš tėvų gali sau leisti prigulti šalia ir pailsėti – juk laukia kiti darbai namuose, kieme, sode, o kur dar laikas tik sau! Tokiu atveju elektroninė auklė – nepamainomas dalykas, kuriuo naudodamiesi girdėsite, kai vaikas nubus, net būdami kitame kambaryje ar lauke.

Elektroninių auklių nauda

Kai vaikas užmiega, mamoms ir tėčiams būna neramu, kad gali neišgirsti, kada mažasis nubus. Toks nerimas labiausiai būdingas pirmaisiais mažylio gyvenimo mėnesiais. O jei dar tai pirmasis vaikas šeimoje, tuomet mamos ir / ar tėčiai dažnai net neišsimiega naktimis, nes klauso, ar vaikutis nenubudo, ar jam viskas gerai. Elektroninės auklės užtikrina, kad girdėsite kiekvieną savo mažylio suniurnėjimą, išgirsite, kada jis nubus, net jei nebūsite prie savo vaiko. Tad mažylio miego metu drąsiai galėsite užsiimti savo reikalais, skaityti, skirti laiką sau, susitvarkyti buitį, darbuotis sode ir kt.

Platus elektroninių auklių pasirinkimas

Jei nusprendėte įsigyti elektroninę auklę, pirmiausia įvertinkite savo poreikius. Kokybišką ir nesudėtingai valdomą elektroninę auklę įsigysite nuo 50 eurų. Tokia elektroninė auklė turės visas būtinas funkcijas. Nors daug papildomų funkcijų tokiame prietaise nebus, bet dalis jų turi naktinę švieselę, kuri padeda kūdikiui lengviau užmigti, taip pat gali groti raminančias melodijas, rodyti kambario temperatūrą ir pan. Tiesa, pastaroji funkcija svarbi, nes kambario temperatūra sąlygoja vaiko miegą. Specialistų teigimu, optimaliausia kambario temperatūra kūdikiui – 20–22 laipsniai. Kokybiškos, brangios elektroninės auklės kainuoja apie 150 eurų ir daugiau. Tokie prietaisai turi daug papildomų funkcijų, palengvinančių vaikučio priežiūrą. Pavyzdžiui, ilgas baterijos veikimo laikas, platesnis lopšinių pasirinkimas, atsarginio akumuliatoriaus funkcija, kalbų pasirinkimas, įspėjimai dėl senkančio akumuliatoriaus, dėl nukrypimo nuo diapazono ir t.t.

Atsižvelkite į garso sklidimo atstumą. Jei gyvenate bute, šis kriterijus neturėtų būti esminis, nes, tikėtina, vaiko miegančio nepaliksite ir toli niekur neišeisite. O tam, kad girdėtumėte vaiką kitame kambaryje visiškai užteks ir iki 100 metrų skleidžiamo garso atstumo. Kas kita, jei gyvenate individualiame name, tokiu atveju įvertinkite savo kiemo plotą ir rinkitės elektroninę auklę, kurios skleidžiamo garso atstumas yra didesnis nei kiemo ilgis / plotis, kad vaikui miegant namuose girdėtumėte jį būdami kitame sodo gale.

Jei vaikui miegant dažniausiai tvarkotės namus ar atliekate kitus darbus, tuomet pasirinkite elektroninę auklę, kurią galima tvirtinti prie diržo – tokiu atveju turėsite abi laisvas rankas ir galėsite nevaržomai darbuotis.

Jei norite savo vaiką ne tik girdėti, bet ir matyti, rinkitės elektronines aukles su vaizdo funkcija. Tai Jums suteiks galimybę matyti, kaip vaikutis miega, ar vartosi ir pan. Vaizdo funkcija yra tiesiog būtina, jei vaiką migdote savo lovoje, t. y. lovoje, be uždaro krašto, taip pat jei vaikas miega vežimėlyje, iš kurio nubudęs jau pats gali išlipti, vaizdo funkcija pravers ir tada, jei mažylis miega lauke, pavyzdžiui, ant patiesalo, o Jūs tuo metu norite susitvarkyti namus ir pan. Dėl didelės raiškos ir naktinio matymo funkcijos ir dieną, ir naktį matysite, kaip Jūsų vaikas miega, ar nubunda.

Galite įsigyti elektroninę auklę su temperatūros ir drėgmės jutikliu – galėsite stebėti ir reguliuoti klimatą patalpoje, kurioje miega Jūsų mažylis.
Labai reikšminga elektroninių auklių funkcija – dvipusis ryšys, reiškiantis, kad ne tik Jūs girdite savo vaiką, bet ir jis girdi Jus, nors nesate šalia. Taip galite nuraminti vaikutį, būdami kitame kambaryje ir neleisti jam įsiverkti.

Jei elektroninė auklė turi garso reguliavimo lygius, tai galite nustatyti, kad girdėsite ne tik verkimą, bet ir tylesnius vaiko skleidžiamus garsus, pavyzdžiui, gugavimą ar net žagsėjimą.

Privalumas – naktinės švieselės ir lopšinių valdymas nuotoliniu būdu. Galėsite pritemdyti šviesą ar pakeiti, pagarsinti / patylinti melodiją neateidami į kambarį, kuriame miega mažylis – taip sumažinsite riziką sutrikdyti jo miegą.

Elektroninės auklės - perku dabar!