Prekių katalogas

Kaip išsirinkti kosmetologinį krėslą?

Kaip išsirinkti kosmetologinį krėslą?

Jei dirbate grožio industrijoje, tai neabejotinai sutiksite, kad kiekviename grožio paslaugas teikiančiame kabinete vienas svarbiausių atributų yra kosmetologinis krėslas. Pastarasis turi būti ir vizualiai patrauklus, ir funkcionalus. Kodėl? Pirma, kosmetologinis krėstas, kaip ir visa kabineto, kuriame teikiamos grožio paslaugos, koncepcija turi būti reprezentatyvus. Antra, funkcionalumas reikšmingas ir kliento komfortui, ir kosmetologo darbo rezultatams.

Kosmetologinis krėslas: kuo reikšmingas?

Įsivaizduokite, Jūs ateinate į kosmetologo kabinetą ir Jums pasiūloma įsitaisyti apiplyšusioje, išblukusioje ir jau senokai pirminę savo išvaizdą praradusioje kosmetologinėje kėdėje. Kokį įspūdį susidarysite apie čia teikiamas paslaugas ir dirbančius specialistus? Tikėtina, kad neigiamą. Taigi, tai ir atskleidžia kosmetologinio krėsto vizualinio vaizdo svarbą. Viskas kosmetologijos kabinete turi spinduliuoti tvarka, švara, spindėti ir atrodyti reprezentatyviai.

Kitas aspektas – neretai klientas kosmetologinėje kėdėje praleidžia ne kelias minutes, o pusvalandį, valandą ar net dar ilgiau. Nepatogioje kėdėje tiek laiko išsėdėti būtų nepatogu, keltų diskomfortą ir vargu, ar norėtumėte tam pasiryžti dar kartą. Todėl kosmetologinis krėslas turi būti patogi, komfortiška, kad klientas nė nepajustų , kad joje praleido kelias valandas.

Ir dar vienas dalykas – kosmetologinis krėslas turi ne apsunkinti, o palengvinti kosmetologo darbą. Jam turi būti patogu prieiti prie kliento ir atlikti visas reikiamas grožio procedūras.

Kosmetologinio krėslo savybės

Rinkdamiesi kosmetologinį krėslą, atsižvelkite ne tik į savo galimybes bei poreikius, tačiau ir į krėstų funkcijas, jų savybes. Jei Jūsų biudžetas ribotas, įvertinkite, kokios savybės yra prioritetinės, o kurių svarba mažesnė.

Bene visi rinkoje prieinami krėslai yra su reguliuojamu atlošu. Tikriausiai sunku būtų įsivaizduoti šiuolaikinį krėslą, kurio atlošas būtų statiškas. Jau nebe privalumas, o būtinybė yra ir reguliuojama kojų atrama. O štai kojų atramos išskyrimą dalimis, t. y. kai atrama kojoms susideda iš dviejų atskirų dalių, sudarant galimybę kojas patogiai laikyti skirtingose padėtyse, jau yra privalumas. Dalis rinkoje prieinamų kosmetologinių krėstų yra su reguliuojamais porankiais, kas taip pat suteikia papildomo komforto klientui ir patogumo kosmetologui.

Kosmetologinių krėslų charakteristikos: ką pasirinkti?

Kiekvienas kosmetologinis krėslas turi savas charakteristikas, o ką pasirinkti priklauso nuo Jūsų poreikių ir galimybių. Pagrinddinės charakteristikos yra šios:

  • Dalys. Dažniausiai krėslai yra 3 arba 4 dalių. Tik prisiminkite, ne visada kuo daugiau dalių, tuo geriau, nes priklauso nuo to, kokias paslaugas teikiate. Kartais didesnis dalių skaičius tik sukelia papildomų nepatogumų.
  • Maksimali apkrova. Dažniausiai ji siekia 200 kg.
  • Minkštoji krėslo dalis. Dažniausiai naudojamas porolonas. Taip pat skiriasi minkštosios dalies užpildo storis – nuo jo storio priklauso krėslo minkštumas.
  • Apdaila. Dažniausiai tai būna oda, nes ją lengviausia išvalyti. Gali būti sintetinė oda, natūrali oda, eko oda – apdaila lemia ir krėslo kainą.
  • Spalva. Dažniausios spalvos – balta ir juoda. Spalva turi derėti bendroje kabineto dizaino koncepcijoje. Jei spalva nėra svarbi, siūlytume rinktis juodą, nes balta mažiau praktiška.
  • Rėmas. Dažniausiai rėmas pagamintas iš tvirto plieno.
  • Kėdės aukštis.
  • Išmatavimai. Šis kriterijus svarbus, jei kosmetologinio kabineto plotas yra nedidelis ir krėslui skiriamas plotas yra ribotas.
  • Pasvirimo kampas galvos ir pėdų srityje. Dažniausiai – 0–80 laipsnių.
  • Kėdės svoris

Įvertinę minėtus kriterijus, nesunkiai pasirinksite tokį kosmetologinį krėslą, kuris geriausiai atitiks Jūsų poreikius.

Peržiūrėkite parduodamų kosmetologinių krėslų asortimentą