Prekių katalogas

Augantys baldai vaikams

 • Augantys baldai vaikams – praktiškiems, patvarumą ir ilgaamžiškumą vertinantiems naudotojams. Greičiausiai daugelis tėvų augindami vaikus neretai pagalvoja, kaip puiku būtų, kad daugelis daiktų augtų kartu su vaikais, nes, sutikime, mažieji auga itin greitai. O ką pasakytumėt, jei drauge su vaiku augtų baldai? Tai įmanoma! Rinkitės mūsų el. parduotuvėje augančius baldus vaikams ir nesukite galvos dėl rašomojo stalo ar kėdės vaikui kas kelerius metus ar net dažniau.

  Tokio tipo baldai leidžia visada užtikrinti, kad vaikas sėdės prie stalo taisyklingai, nes stalas ir kėdė atitiks jo ūgį. Baldai pagaminti iš sveikų ir kokybiškų medžiagų, užtikrinančių baldų ilgaamžiškumą, lengvą priežiūrą. Tai itin svarbu laikysenai. Asortimente rasite ir medinių baldų, kurie pavergs klasikos mylėtojus. Papildomo patogumo suteiks galimybė pakreipti stalviršio pasvirimo kampą, ištraukiamas stalčius, užapvalinti stalo kampai ir kt. Modernus vaikiškų baldų dizainas atrodo labai subtiliai ir šiuolaikiškai. Ryškios spalvos patinka vaikams. Visi baldai gaminami be aštrių briaunų, tad galėsite būti ramūs, kad vaikas dirbdamas prie stalo ar išdykaudamas kambaryje neužsigaus į aštrų kampą.

  ZemaKaina.lt augančių drauge su vaikais baldų kategorijoje yra trys baldų grupės:

  • augantys stalai;
  • kėdės vaikams;
  • baldų komplektai.


  FunDesk augantys baldai vaikams – tai kokybė ir patvarumas bei puikus dizainas. Labai atsakingai žiūrime į gamintojų, kurių produkciją įtraukiame į savo asortimentą, pasirinkimą, tad užtikriname, kad baldų vaikams kategorijoje rinksitės tik iš geriausių pasiūlymų.

  Augantys baldai vaikams internetu – ZemaKaina.lt el. parduotuvėje neabejotinai išsirinksite geriausius baldus savo vaikui. Kodėl verta pirkti mūsų parduotuvėje? Pirmiausia, tai su vaiku drauge augantys baldai bus puikus sprendimas praktiškiems tėvams. Pirkdami mūsų el. parduotuvėje rinksitės iš įvairių spalvų ir dizaino baldų, savarankiškai planuosite pirkimo laiką ir visiškai nesirūpinsite baldų transportavimu į namus, nes mes užsakymą pristatysime per 1–2 darbo dienas nurodytu adresu. Pirkti internetu labai patogu, jei pirkinys suplanuotas spontaniškai – nereikia niekur važiuoti ir skirti daug savo laiko – tik išsirinkite, apmokėkite už prekes Jums patogiu būdu ir laukite, kol baldai bus pristatyti.