Prekių katalogas

Augančių baldų komplektai

  • Prekių nėra.
  • Vaikus auginantys tėveliai pastebi ir tikrai neretai pagalvoja, kaip būtų gerai, kad drabužiai, avalynė, baldai ar kiti būtiniausi daiktai augtų drauge su vaiku... Vaikų augimo tempai itin spartūs, o tai periodiškai pareikalauja vis naujų investicijų. Tad neabejojame, jog drauge su vaiku augantys baldai bus kaip tik tai, apie ką svajojote! Augančių baldų komplektai mūsų el. parduotuvėje – rinkitės, mėgaukitės ir ilgam pamirškite vaiko baldų keitimą.

    Šiuos baldų komplektus sudaro stalas ir kėdė. Funkcionalūs stalai turi reguliuojamas aukščio padėtis, galimybę reguliuoti stalviršio pakreipimo kampą, taip pat talpų stalčių būtiniausiems skaitymo, piešimo ir rašymo daiktams laikyti. Komplektuose esančios kėdės turi reguliuojamą aukštį, yra patogios, ergonomiškos, tad net ilgiau pasėdėjus nebus juntamas diskomfortas. Augantis baldų komplektas užtikrins, kad nepriklausomai nuo ūgio Jūsų vaikas visada sėdės taisyklingai. Augantys baldų komplektai tiks vaikams nuo kelerių iki keliolikos metų! Galite rinktis iš tvirto plieno pagamintus komplektus arba dailius ir ne mažiau patvarius medinius.

    Modernus dizainas, spalvų pasirinkimas (ryškios arba klasikinė pilka) leis baldų komplektą priderinti prie vaiko poreikių, norų, kambario interjero. Papildomo patogumo suteikia šviesos neatspindintis stalviršis, kabliukas kuprinei, puodelio laikiklis, užapvalinti stalo kampai ir kt.

    FunDesk vaikiški baldų komplektai, augantys drauge su vaiku, – tai kokybė ir ilgaamžiškumas viename. Atidžiai ir labai skrupulingai besirinkdami gamintojus, kurių produkciją įtraukti į mūsų asortimentą, užtikriname, kad rinksitės tik iš geriausių gaminių.

    Augančių baldų komplektai internetu – ZemaKaina.lt el. parduotuvėje rasite geriausią sprendimą savo vaiko komfortui ir sveikatai. Negaiškite laiko baldų komplekto paieškai įprastose prekybos vietose – juk visi stokojame laisvo laiko, tad verčiau skirkite jį sau, šeimai, draugams... Pirkite internetu ir naudokitės to privalumais. Pavyzdžiui, Jums nereikės niekur važiuoti ir taikytis prie parduotuvės darbo laiko, nes el. parduotuvėje galite pirkti bet kuriuo paros metu iš bet kurios vietos. Taip pat pirkdami internetu išvengsite prekių transportavimo į namus klausimo – Jūsų užsakymą saugiai pristatysime per 1–2 darbo dienas. Baldų komplektai nesunkiai surenkami, todėl netruksite ir galėsite naudotis.