Prekių katalogas

Autokėdutės vaikams nuo 15 iki 36 kg

 • Ūgtelėjęs mažylis vis daugiau domisi aplinkiniu pasauliu. Tam, kad vaikas pažintų įvairesnę aplinką, naudinga daugiau keliauti automobiliu. Tam prireiks automobilinės kėdutės vaikams nuo 15kg iki 36kg. Išsirinkite dabar!

  Kaina 14390
  15390 Sutaupykite 10 
  Kaina 14390
  15390 Sutaupykite 10 
  Kaina 14390
  15390 Sutaupykite 10 
  Kaina 14390
  15390 Sutaupykite 10 
 • Vaikai auga itin sparčiai – tai patvirtins visi vaikučius auginantys tėvai. Kartais gaila, kad daiktai neturi galimybių augti drauge su jais, kita vertus, tai puiki proga atsinaujinti. Pavyzdžiui, ūgtelėjus mažyliui reikia keisti ir jo automobilinę kėdutę, kai turima tampa per maža. Mūsų el. parduotuvėje rinkitės iš plataus asortimento, įvairių dizainų ir spalvų automobilines kėdutes, skirtas 15–36 kg svorio vaikams.

  Visos mūsų parduotuvėje esančios automobilinės kėdutės atitinka keliamus reikalavimus, standartus, yra aukštos kokybės, užtikrina saugumą ir mažojo keliautojo patogumą. Kokybiškos medžiagos garantuoja patvarumą ir vaikučio komfortą – natūralios medžiagos nedirgina, nealergizuoja jautrios odelės ir neleidžia jai prakaituoti. Nuimami užvalkalai gali būti skalbiami, todėl bus lengva palaikyti švarą.
  Tiesa, dalis šiai kategorijai priklausančių kėdučių auga drauge su vaiku – galėsite reguliuoti galvos atlošo aukštį, atsižvelgdami į vaikučio ūgį. Daugiau patogumo suteiks papildomi paminkštinimai sėdimojoje dalyje bei porankiuose. Sparčiai išpopuliarėjusi Isofix sistema – garantuojamas aukščiausias saugumas, ši sistema užtikrina kėdutės stabilumą net itin staigaus stabdymo metu. Dar daugiau patogumo suteiks ir reguliuojamas atlošas – vaikui bus patogu ne tik sėdėti, bet ir miegoti, parinkus reikiamą poziciją.

  Coto Baby ir Graco automobilinės kėdutės vaikams šioje kategorijoje – patikimi, simpatijas pelnę gamintojai garantuoja aukštą kokybę, standartų atitikimą ir saugumą. Gamintojus renkamės itin atsakingai, nes mūsų mažųjų klientų saugumas yra didžiausias prioritetas.

  Autokėdutės vaikams nuo 15 iki 36 kg – ZemaKaina.lt el. parduotuvėje tikrai išsirinksite sau tinkamą. Daugumai šiandieninių žmonių yra būdingas didelis užimtumas, laiko stoka, o dar jei reikia laviruoti tarp darbo, vaikų auginimo, būrelių ir ugdymo įstaigų, buities, tuomet visai sunkoka visur spėti. O naujos kėdutės paieškos įprastose parduotuvėse pareikalaus daug Jūsų brangaus laiko. Išvenkite to ir pirkite internetu – taip bus kur kas greičiau ir patogiau. Mes dažnai taikome akcijas autokėdutėms vaikams, todėl pasinaudokite puikia proga mokėti mažiau. Ir tai dar ne visi privalumai – pirkinį pristatysime nurodytu adresu per 1–2 darbo dienas, o Jums patiems nereikės niekur važiuoti prekės pasiimti.