Prekių katalogas

Automobilinės kėdutės-paaukštinimai 22-36 kg vaikams


  •  

  • Kelionės automobiliu dovanoja pažinimo džiaugsmą ir didelį bagažą teigiamų emocijų bei įspūdžių. Keliauti su šeima – tai nuostabus, kokybiškas laikas drauge, tik svarbu užtikrinti visų keleivių saugumą. Suaugusieji tai daro segėdami saugos diržus, o vaikai turi važiuoti sėdėdami jų svorį bei ūgį atitinkančiose kėdutėse. Tiesa, kėdutės drauge su vaikais neauga, tad bent kartą senąją kėdutę reikės pakeisti nauja – juk naujagimio ir vyresnio amžiaus vaiko poreikiai važiuojant skiriasi. Taigi, vyresniems vaikams kėdutė jau nebūtina, bet iki tam tikro ūgio dar reikalingas specialus paaukštinimas.

    Automobilinės kėdutės-paaukštinimai 22–36 kg vaikams mūsų el. parduotuvėje yra aukštos kokybės, atitinka reikiamus standartus, užtikrina vaiko saugumą ir komfortą. Kokybiškos medžiagos leis paaukštinimu naudotis ilgai, o nuimamas užvalkalas, kuris gali būti skalbiamas, palengvins paaukštinimo priežiūrą ir švaros užtikrinimą.

    Paaukštinimai užtikrina reikiamą saugos diržo padėtį, atsižvelgiant į Jūsų vaiko ūgį. Papildomo patogumo suteiks paminkštinta sėdimoji dalis, kai kurios kėdutės turi reguliuojamo aukščio porankius – tai irgi labai patogu. Paaukštinimas gali turėti laikiklius puodeliams – bus labai patogu važiuojant, nes vaikutis šalia savęs visada galės turėti gėrimą, kuris nepasipils, o stabiliai stovės jam skirtame laikiklyje.

    Kokybė ir saugumas – du itin reikšmingi aspektai, tad į savo asortimentą pasirenkame tą produkciją, kuri šiuos kriterijus visiškai atitinka. Siūlome rinkoje puikias pozicijas užsitarnavusio ir vertinamo gamintojo Graco automobilines kėdutes-paaukštinimus.

    Automobilinės kėdutės-paaukštinimai 22–36 kg vaikams – ZemaKaina.lt el. parduotuvėje tikrai atrasite Jums tinkamiausią. Tikriausiai nesuklysime pasakę, kad šiandien daugelis stokojame laiko net įprastai kelionei į parduotuvę, o ką jau kalbėti apie lankymąsi specializuotose, ieškant kažkokios konkrečios prekės. Tad jei reikia senąją vaiko kėdutę pakeisti nauja, nesukite galvos ir pirkite internetu. Mūsų el. parduotuvėje išsirinksite patinkančią kėdutę, patogiausią Jums apmokėjimo būdą, pasinaudosite puikiomis akcijomis ir sutaupysite, o taip pat išvengsite prekės pristatymo ar atsiėmimo klausimo, nes mes Jūsų pirkinius pristatysime vos per 1–2 darbo dienas nurodytu adresu ir iškart galėsite išbandyti naująjį pirkinį. Ar gali būti paprasčiau?