Prekių katalogas

Autokėdutės vaikams nuo gimimo iki 13kg

 • Kelionių automobiliu su šeima norisi ir po vaiko gimimo. Tam, kad užtikrinti mažojo bendrakeleivio saugumą, reikalinga autokėdutė. Automobilinės kėdutės, autokėdutės vaikams nuo 0kg iki 13kg - išsirinkite dabar.


  Kaina 9790
  107  Sutaupykite 910
 • Kelionės automobiliu visai šeimai suteikia daug smagaus laiko ir galimybių. Gimus vaikučiui nereikėtų apriboti savo norų ir, jei tik yra galimybė, leistis į artimesnes ar tolimesnes keliones su mažyliu. Bet svarbiausia – užtikrinti jo saugumą ir maksimalų komfortą važiuojant. Tuo padėsime pasirūpinti – mūsų parduotuvėje autokėdutės vaikams nuo gimimo iki 13 kg patraukliomis kainomis. Paskubėkite išsirinkti!

  Rinkdamiesi automobilinę kėdutę naujagimiui, kiek ūgtelėjusiam vaikučiui, atsižvelkite į jo svorį ir ūgį. Patiems mažiausiems skirtos kėdutės yra tarsi lopšelis, kuriame jie patogiai guli. Sėdėti mokantiems vaikučiams verta pirkti didesnę kėdutę, kuri turi ir patogią sėdimąją poziciją.

  Autokėdutės vaikams nuo gimimo iki 13 kg – saugios, komfortiškos, pritaikytos net patiems mažiausiems, lengvai pritvirtinamos, turi nuimamus užvalkalus, kuriuos galima skalbti ir taip užtikrinti autokėdutės švarą. Ergonomiškos guminės rankenėlės suteiks patogumo nešant kėdutę. Naujagimiams skirtas kėdutes galima uždėti ant kai kurių vežimų – labai patogu keliaujant. Greitai ir lengvai reguliuojami diržai leis juos nustatyti taip, kaip patogiausia ir saugiausia Jūsų vaikui.

  Gamintojus renkamės itin skrupulingai, todėl mūsų asortimente – tik aukščiausios kokybės, visus standartus atitinkančios automobilinės kėdutės patiems mažiausiems keliautojams. Rinkitės puikių gamintojų Coto Baby ir Graco produkciją.

  Autokėdutės vaikams nuo gimimo iki 13 kg – ZemaKaina.lt el. parduotuvėje rinkitės iš plataus asortimento. Kodėl verta pirkti internetu? Tai suteiks Jums daug savarankiškumo planuojant pirkimo laiką, nes nebūsite priklausomi nuo parduotuvių darbo laiko, strateginės vietos – pirksite Jums patogiu metu ir iš bet kurios vietos. Kartais laukiantis vaikučio pasitaiko ir netikėtumų – jis nusprendžia atkeliauti kiek ankstėliau. Jei taip nutinka, ne visada tėveliai būna spėję pasirūpinti būtiniausiais daiktais. Štai tada irgi atsiskleidžia pirkimo internetu nauda, nes įsigyti automobilinę kėdutę naujagimiui galėsite dar būdami ligoninėje ir namo keliausite jau saugiai naujoje kėdutėje. Mes dažnai taikome puikias akcijas, suteikiančias progą sutaupyti nemažą pirkinių sumos dalį. Negana to, Jums nereikės rūpintis transportavimu ar prekės atsiėmimu, nes užsakytas prekes atvešime nurodytu adresu vos per 1–2 darbo dienas.