Prekių katalogas

Autokėdutės vaikams nuo 9 iki 18 kg

 • Tam, kad jūsų mažylis daugiau būtų gryname ore, naudinga išvažiuoti į užmiestį. Mažojo bendrakeleivio saugumą užtikrinti padės nauja autokėdutė.

  Kaina 8790
  9960 Sutaupykite 1170
  Kaina 8790
  9960 Sutaupykite 1170
  Kaina 8790
  9960 Sutaupykite 1170
  Kaina 8790
  9960 Sutaupykite 1170
  Kaina 8790
  9960 Sutaupykite 1170
 • Ne paslaptis, kad kelionės suteikia daug naujų patirčių, nuotykių, puikių emocijų, smagaus laiko, o kelionės su šeima yra ir puikus, kokybiškas šeimos laikas drauge, kurio per rutiną, darbus neretai ir stokojame. Keliaujant svarbu užtikrinti visų keliautojų saugumą. Vaikai, ne paslaptis, turi važiuoti specialiose kėdutėse, atitinkančiose jų svorį. Jei pats laikas atnaujinti savo ūgtelėjusio mažylio kėdutę, siūlome pasirinkti iš plataus mūsų asortimento.

  Autokėdutės vaikams nuo 9 iki 18 kg yra kokybiškos, patvarios, užtikrinančios vaikučių saugumą ir komfortą. Šiai kategorijai priklausančios kėdutės mūsų el. parduotuvėje yra įvairių spalvų ir dizainų, todėl tėveliai galės atsižvelgti ir į naujojo kėdutės šeimininko poreikius. Kėdučių užvalkalai nuimami ir gali būti skalbiami, tad nebus sunku palaikyti švarą.

  Šiai kategorijai priklausančios automobilinės kėdutės turi kelias reguliuojamas padėtis, tad mažylis keliaudamas jausis patogiai ir galės žaisti, dairytis pro langą, bendrauti, o atėjus miego metui ir pasirinkus reikiamą kėdutės poziciją vaikas jaukiai įsitaisys ir miegos labai komfortiškai.

  Papildomo patogumo tėveliams suteiks tokios funkcijos kaip galimybė viena ranka reguliuoti diržus, patogus kėdutės pritvirtinimas automobilyje, o vaikams – diržų paminkštinimai, patogi pagalvėlė galvai, aukštį keičianti atrama galvai ir kt.

  Kalbant apie prekes vaikams, svarbiausia yra saugumas, todėl mūsų asortimente tik atitinkančios reikiamus standartus ir mažųjų keliautojų saugumą užtikrinančios kėdutės. Rinkitės patikimų gamintojų produkciją: Caretero, Graco, Coto Baby.

  Autokėdutės vaikams nuo 9 iki 18 kg – ZemaKaina.lt el. parduotuvėje pirkti patogu ir pigiau. Važiuojant į įprastas parduotuves eikvojamas kuras ir daug brangaus laiko. Neretai auginant mažą vaiką gana sunku susiplanuoti ilgesnį pasivaikščiojimą po parduotuves, o ir apsipirkimas, priklausomai nuo mažylio, dažnai tampa tikru iššūkiu. Siūlome automobilinę kėdutę pirkti internetu ir taupyti ne tik savo laiką, bet ir pinigus. Pirkti galėsite bet kuriuo paros metu, o ir kainos mūsų el. parduotuvėje labai patrauklios – sutaupysite nemažą dalį pirkinio sumos. Jūsų užsakymą pristatysime per 1–2 darbo dienas nurodytu adresu į namus, darbovietę, galbūt sodybą, kurioje atostogaujate, ar kitą pageidautiną vietą.