Prekių katalogas

Piešimo rinkiniai (16,5x13cm)

  • Prekių nėra.
  • Šiandien turime labai daug galimybių atsipalaiduoti: knygos, sporto klubai, masažai ir SPA, šokiai, maisto gaminimas ir kt. Bėda ta, kad laiko tokioms veikloms atranda ne visi. Bet štai, pavyzdžiui, piešimas – ideali veikla norintiems pailsėti, o ir laiko reikalauja nedaug, galite ja užsiimti bet kada – prieš darbą, per pertrauką darbe, vėlai vakare, savaitgalį... Pieškite ir namuose, ir gryname ore – kur tik Jums patogu. Sakysite, nesate dailininkas? O juo ir nereikia būti – išbandykite piešimo pagal numerius rinkinius!

    Piešimo rinkiniai (16,5x13 cm) – Jūsų raktas į kokybišką poilsį. Piešimas pagal skaičius yra labai nesudėtingas, todėl dailininko gyslelė nebus reikalinga – kiekvienas perpras jų ypatumus ir įvertins naudą. Toks piešimas suaugusiesiems padeda efektyviai atsikratyti nuovargio, streso, sutelkti dėmesį į šią veiklą ir pagerinti nuotaiką. Piešimas pagal numerius labai naudingas ir mažiesiems – tai puiki priemonė ugdyti jų kūrybiškumą, pažinimo funkciją bei lavinti smulkiąją motoriką.

    Piešimo rinkinį sudaro 16,5x13 cm dydžio piešimo stendas su drobe, akriliniai dažai, teptukas, popierinis molbertas, lakas bei instrukcija. Piešinio kontūrai ir visos detalės turi numerius, dažai taip pat sunumeruoti, todėl piešti bus tikras malonumas. Piešinių pasirinkimas labai įvairus: gyvūnai, augalai, peizažai ir kt. Rinkitės iš beveik šimto įvairiausių piešinių!

    Gamintojų pasirinkimui skiriame daug dėmesio, todėl mūsų asortimente rasite tik aukštos kokybės produkciją. Piešimo rinkiniai – ne išimtis. Mėgaukitės tobulomis spalvomis ir piešimo malonumu patys arba dovanokite kitiems.

    Piešimo rinkiniai (16,5x13 cm) internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – platus piešinių pasirinkimas, patogus apmokėjimas ir puikios kainos. Piešimo rinkiniai labai naudingi, bet jiems nusipirkti laiko dažnai pagailima arba jo tiesiog nėra. Siūlome taupyti brangų laiką ir pasinaudoti pirkimo internetu privalumais, kurių vienas – pirkti galite bet kuriuo paros metu ir iš bet kurios vietos. Tokia pasirinkimo laisvė leis lengviau planuoti savo laiką, nes pirkti galėsite grįžę po darbo ar pietų pertraukėlės metu darbe. Dar vienas patogumas – pristatymas, dėl kurio Jums nereikės rūpintis. Pirkinius gausite nurodytu adresu per 1–2 darbo dienas.