Vaikiški universalūs vežimėliai 3 in 1

 • Vežimėlis BabyMerc 3 in 1 ZIPY-Q Red
  Kodas: zipyQred

  Baby-Merc vežimėlis Zipy-Q 3in1 - tvirtas, patogus ir kompaktiškas.
   

  Kaina 39900
  56900 Sutaupykite 17000
  Vežimėlis BabyMerc Q9 3 in 1 Brown
  Kodas: babymercQ9Brown

  Tinka vaikams nuo gimimo.

  Kaina 39900
  55900 Sutaupykite 16000
  Vežimėlis BabyMerc Q9 3 in 1 Grey
  Kodas: babymercQ9Grey

  Tinka vaikams nuo gimimo.

  Kaina 39900
  55900 Sutaupykite 16000
  Vežimėlis BabyMerc Q9 3 in 1 Classic
  Kodas: babymercQ9classic

  Tinka vaikams nuo gimimo.

  Kaina 39900
  55900 Sutaupykite 16000
  Vežimėlis Graco Evo Trio Charcoal
  Kodas: G7AG98CACE

  Sujungus su Junior Baby kėdute, turėsite puikią kelioninę sistemą

  Kaina 44700
  Vežimėlis Graco Evo Trio Chilli
  Kodas: G7AG98CRDE

  Sujungus su Junior Baby kėdute, turėsite puikią kelioninę sistemą

  Kaina 53900
  Vežimėlis Graco Symbio Trio Chilli
  Kodas: G6P99CRDE3

  3 in 1 - Symbio + Logico S HP + Graco Go

  Kaina 54900
 • Vaikiški universalūs vežimėliai 3 in 1 – pirmoji vaiko transporto priemonė, kadangi vežimėlio komplektacijoje esantis lopšys yra pritaikytas naujagimiams. Rinkitės mūsų el. parduotuvėje – vežimėliai pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų, tvirti ir ilgaamžiai, lengvai prižiūrimi.

  Universalaus vežimėlio privalumas tas, kad pirkdami 3 in 1 komplektą Jūs esate apsirūpinę vežimu su lopšiu vaikučiui pirmiesiems mėnesiams, sėdimąja vežimo dalimi, kuri bus reikalinga mažyliui kiek ūgtelėjus, ir automobiline kėdute, kuri yra būtina, jei vaiką vešite automobilyje.

  Universalūs vežimėliai turi pripučiamus ratus – tai tobulas sprendimas, jei daug važinėsite nelygiais paviršiais, pavyzdžiui, žvyrkeliu ar miško takeliais – pripučiami ratai tokiu atveju suteiks daug komforto, puikiai amortizuos ir nebarškės vežant. Sėdimoji dalis turi kelias pozicijas, tad vaikas vežime ir patogiai sėdės, ir komfortiškai gulės. Vežimo svoris ir dydis tiek sulanksčius, tiek išlanksčius vežimą ypač svarbūs tuo atveju, jei gyvenate daugiaaukštyje, kur nėra lifto.

  Papildomi priedai gali būti: tinklelis nuo uodų, praversiantis vasarą, jei norėsite mažylį migdyti lauke, apsauga nuo lietais, talpus krepšys mažylio ir būtiniausiems tėvelių daiktams. Patogumo suteiks galimybė sulankstyti vežimą viena ranka – itin praverčianti funkcija, jei nėra kam palaikyti vaikučio, o vežimą reikia sulankstyti.

  Mūsų parduotuvėje rinkitės Baby-Merc ir Graco universalius vežimėlius. Gamintojai vaikiškų prekių rinkoje yra labai gerai žinomi, vertinami, išsikovoję aukštas pozicijas. Kadangi gamintojus renkamės labai atsakingai, tad džiaugiamės, į savo asortimentą galėdami įtraukti geriausiųjų gaminius.

  Vaikiški universalūs vežimėliai 3 in 1 internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – patogu, greita ir pigiau. Įvertinkite savo poreikius bei galimybes ir mūsų el. parduotuvėje išsirinksite geriausiai juos atitinkantį universalų vežimėlį. Pirkti internetu verta, nes būsite nepriklausomi nuo vietos ir laiko – galėsite pirkimo procesą planuoti visiškai savarankiškai ir pirkti bet kuriuo Jums patogiu paros metu. Pirkimas internetu suteikia ir daugiau galimybių – naudositės puikiomis akcijomis, leisiančiomis sutaupyti nemažą pirkinio sumos dalį, taip pat visiškai nesuksite galvos dėl pirkinio transportavimo į namus, nes tuo pasirūpinsime mes. Vežimėlis Jus saugiai ir operatyviai pasieks per 1–2 darbo dienas.