Prekių katalogas

Stalo futbolo stalai


 •  

  Stalo futbolo stalas BREST BLACK
  Kodas: ST5529-ST-3029G
  Kaina 24900
  29900 Sutaupykite 5000
  Multifunkcinis žaidimų stalas Worker Mini 5-in-1
  Kodas: 7181-18105
  Kaina 8699
  10799 Sutaupykite 2100
  Multifunkcinis žaidimų stalas Worker 13-in-1 81x113x62cm
  Kodas: 4445-3170
  Kaina 28899
  28899 Sutaupykite 5200
  Multifunkcinis žaidimų stalas Worker 13in1
  Kodas: 8595153631703
  Kaina 27000
  29900 Sutaupykite 2900
 • Jei norite šaunaus laisvalaikio namuose su šeima, draugais ir nežinote, kokią veiklą pasirinkti, siūlome įsigyti stalo futbolo žaidimą ir mėgautis smagiomis akimirkomis! Mūsų el. parduotuvėje išsirinksite Jūsų poreikius ir finansines galimybes atitinkantį stalo futbolo žaidimą. Visi stalo futbolo stalai pagaminti tik iš kokybiškų medžiagų, yra tvirti, stabilūs, ilgaamžiai, todėl tai investicija į ilgalaikę pramogą Jūsų namuose.

  Stalų gamybai naudojamos MDF plokštės, o paviršius dengiamas nusidėvėjimui atspariomis medžiagomis, todėl Jūsų pirkinys ilgai nepraras pirminės savo išvaizdos.

  Rinkdamiesi stalo futbolo stalą įvertinkite jo gabaritus. Tiesa, jie bus mažiau reikšmingi, jei turite erdvią patalpą, kurioje daug laisvos vietos stalui. Kas kita, jei vietos plotas ribotas, tuomet įvertinkite tai, kad būtų patogu žaidėjams judėti aplink stalą. Mūsų parduotuvėje galėsite pasirinkti didesnį arba mažesnį stalo futbolo žaidimą.

  Puikus pasirinkimas bus daugiafunkcis žaidimų stalas – vienu metu įsigysite net 13 žaidimų! Ar gali būti geriau? Vienas pirkinys, o veiklos galimybių labai daug. Keisdami stalo stalviršius galėsite žaisti stalo futbolą, stalo krepšinį (specialus priedas), stalo ledo ritulį, stalo tenisą, mini biliardą, mini boulingą, stalo kerlingą ir kitus žaidimus. Pabodus žaidimui lengvai jį pakeisite nauju – itin geras sprendimas draugų, šeimos susibūrimui.

  Mūsų el. parduotuvėje rinkitės Worker ir inSPORTline stalo futbolo stalus. Gamintojai rinkoje pozicionuojami kaip patikimi ir pelnę klientų simpatijas. Džiaugiamės, kad Jums galime siūlyti tik geriausiųjų produkciją.

  Stalo futbolo stalai internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – greitas pristatymas, patraukli kaina. Jei nusprendėte įsigyti naują stalo futbolo žaidimą, Jums visai nereikia skirti kelių valandų kelionei po specializuotas parduotuves, prekės pasirinkimui ir dar galvoti, kaip pirkinį parsigabenti į namus. Pirkite internetu – pirkimo procesas bus kur kas patogesnis ir greitesnis. Pasirinkite norimą futbolo stalo žaidimą mūsų el. parduotuvėje, patogiausią Jums mokėjimo už prekes būdą. Ir viskas – beliks laukti, kol pristatysime pirkinį nurodytu adresu. O tai neužtruks – prekes pristatome per 1–2 darbo dienas. Tai dar ne viskas, pirkdami pas mus turėsite progą pasinaudoti šauniomis akcijomis ir nemažai sutaupyti.