Vaikiškos laipiojimo kopetėlės

 • Vaikiškos laipiojimo (švediškos) kopetėlės-sienelės namuose

  Vaikų gimnastikos sienelė WALLBARZ FAMILY
  Kodas: 830WB4100156

  Tai yra multifunkcinė žaidimų aikštelė vaikams. Čia rasite ir kopetėles, laipiojimo virvę, ir net gimnastikos žiedus. Jūsų vaikai gali žaisti valandų valandas, lavinti savo vikrumo, kūrybiškumo, fizines savybes, o jei panorės, tėveliai gali tai daryti kartu su jais, nes maksimalus leistinas vartotojo svoris yra net 100kg.

  Kaina 28900
  Vaikų gimnastikos sienelė su karstyklėmis WALLBARZ JUNGLEDOME
  Kodas: 830WB4100154

  Tai yra didelė ir multifunkcinė žaidimų aikštelė vaikams. Čia rasite ir kopetėles, laipiojimo virvę, virvines bei horizontalias kopetėles ir net supynes. Jūsų vaikai gali žaisti valandų valandas, lavinti savo vikrumo, kūrybiškumo, fizines savybes, o jei panorės, tėveliai gali tai daryti kartu su jais, nes maksimalus leistinas vartotojo svoris yra net 100kg. 

  Kaina 54900
  Vaikų gimnastikos sienelė su lygiagretėmis WALLBARZ TRANSFORMER
  Kodas: 830WB4100107

  Tai yra multifunkcinė žaidimų aikštelė vaikams. Čia rasite ir kopetėles, laipiojimo virvę, lygiagretes ir gimnastikos žiedus. Jūsų vaikai gali žaisti valandų valandas, lavinti savo vikrumo, kūrybiškumo, fizines savybes, o jei panorės, tėveliai gali tai daryti kartu su jais, nes maksimalus leistinas vartotojo svoris yra net 100kg. 

  Kaina 32900
  Švediškų kopėtėlių krepšinio lankas
  Kodas: KopeteliuLankas
  Kaina 2900
  Švediškų kopėtėlių trapecija
  Kodas: Kopeteliutrapecija
  Kaina 1500
  Švediškų kopėtėlių saugumo kilimėlis 80x120 cm Blue-Yellow
  Kodas: Kilimėlis80120BlueYellow

   Dydis: 80-120 cm

  Kaina 4500
  Švediškų kopėtėlių saugumo kilimėlis 66x160 cm Blue-Yellow
  Kodas: Kilimėlis-66x160-Blue/Yellow

   Dydis: 66-160 cm
   

  Kaina 4500
  Švediškų kopėtėlių saugumo kilimėlis 66x120 cm with stars
  Kodas: Kilimėlis66120withstars

   Dydis: 66-120 cm

  Kaina 4000
  Švediškų kopėtėlių saugumo kilimėlis 66x120 cm Blue-Yellow
  Kodas: Kilimėlis66120

  Dydis 66-120 cm

  Kaina 4000
 • Ar norite, kad Jūsų vaikas ne tik smagiai leistų laiką, bet drauge ir stiprintų sveikatą, lavintų raumenis bei vaizduotę ir kūrybiškumą? Vaikiškos laipiojimo kopėtėlės – puiki priemonė, kurios naudą įvertins ir vaikai, ir suaugusieji. Naudodamiesi šia pramoga Jūsų vaikai smagiai leis laiką, bet drauge ir sportuos, tad tai taps puikia alternatyva išmaniesiems įrenginiams ir pasyviam vaiko laisvalaikiui. Siūlome pasižvalgyti po platų mūsų asortimentą ir išsirinkti Jums geriausiai tinkančią prekę.

  Šioje kategorijoje – labai platus vaikiškų laipiojimo kopėtėlių-sienelių pasirinkimas įvairaus amžiaus vaikams, skirtingų sudėtingumų ir dydžių. Kopėtėlės-sienelė gali tapti puikia erdve, kur Jūsų vaikas turės nemažai veiklos. Paprasčiausias pasirinkimas – tik laipiojimo kopėtėlės. Bet jei norite kur kas daugiau įvairovės, rinkitės sienelę, turinčią ne tik kopėtėles, bet ir papildomų elementų: laipiojimui skirtą virvę, lygiagretes, gimnastikos žiedus, horizontalias kopėtėles, sūpynes ir kt. Kopėtėles galėsite pritvirtinti prie grindų bei lubų labai lengvai, pačios žaidimų aikštelės surenkamos irgi nesunkiai. Nepriklausomai nuo to, kad pramogų zonos labai funkcionalios, jos patalpoje neužims daug vietos.

  Vaikiškos laipiojimo kopėtėlės – ne tik vaikams. Pirkdami atsižvelkite į didžiausią leistiną apkrovą ir, neabejojame, galėsite šia pramoga pasinaudoti ir patys. Daugelio kopėtėlių ir gimnastikos sienelių didžiausias leistinas svoris siekia net 100 kilogramų!

  Šioje prekių kategorijoje galėsite rinktis ir atskirus priedus, pavyzdžiui, kopėtėles, kopėtėlių trapecijas, gimnastikos priedus, taip pat saugumui skirtus kilimėlius.

  Vaikiškos laipiojimo kopėtėlės internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – proga įsigyti labai naudingą daiktą ir nesirūpinti jo transportavimu. Jei tokią pramogų ir sporto erdvę nuspręsite įsigyti įprastoje parduotuvėje, bene didžiausiu galvos skausmu gali tapti prekės transportavimas namo, nes perkant didesnes laipiojimo kopėtėles-sienelę jos užims nemažai vietos automobilyje. Siūlome išvengti daugelio rūpesčių, efektyviai taupyti laiką ir pirkti patogiai – internetu. Rinkitės iš plataus asortimento mūsų el. parduotuvėje, apmokėkite už pirkinius patogiausių Jums būdu, o mes pasirūpinsime, kad pirkinys saugiai pasiektų Jus nurodytu adresu per 1–2 darbo dienas. Dažnai taikome šaunias akcijas, leisiančias sutaupyti gerą dalį pirkinio sumos!