Prekių katalogas

Surenkami, pripučiami baseinai

 • Baseinai šiltuoju metu laiku suteikia begalę teigiamų emocijų, leidžia atsipalaiduoti, o mažiesiems plaukikams dovanoja daug džiaugsmo. Nuosavas baseinas kieme – šiandien anokia prabanga, todėl paskubėkite įsigyti, nes mūsų el. parduotuvėje baseinai puikiomis kainomis!

  Bene daugiausia dvejonių renkantis baseiną kelia klausimas: pripučiamas baseinas ar karkasinis? Abu variantai yra geri ir abu turi savų privalumų bei trūkumų. Pripučiamas baseinas labai greit ir paprastai surenkamas, nėra didelių reikalavimų reljefui – toks baseinas gali būti įrengtas kone bet kurioje sodo, kiemo vietoje. Puiku ir tai, kad pripučiamą baseiną labai nesudėtinga pernešti į kitą vietą. Toks baseinas labai patogus sandėliuoti, kai nenaudojamas, nes sulankstytas jis labai kompaktiškas. O bene didžiausias privalumas tas, kad pripučiami baseinai, palyginti su karkasiniais, labai masina neaukštomis kainomis. Tiesa, reikia paminėti ir kelis tokio baseino trūkumus, kurių esminis – rizika baseiną prakiurdyti, taip pat periodiškai reikia pripūsti oro.

  Karkasiniai baseinai yra brangesni, jų formos ir dydžiai labai skirtingi – gali būti net labai didžiulių. Kai kurie karkasiniai baseinai siekia gerokai daugiau kaip metrą gylio. Karkasiniame baseine nesunkiai tilps visa šeima ar draugų kompanija. Esminis karkasinių baseinų privalumas – jų patvarumas ir ilgaamžiškumas. Visgi toks baseinas užims gerokai daugiau vietos tiek sumontuotas, tiek žiemą sandėliuojamas. Didelis vandens kiekis irgi gali kelti problemų – kur paskui dėti tiek vandens? Tai nebus rūpesčiu, jei šį aspektą apsvarstysite prieš pirkdami karkasinį baseiną.

  Rinkdamiesi baseiną įvertinkite ir tokius aspektus: kiek žmonių juo naudosis, kur bus statoms, kiek yra vietos jam, ar baseinu naudositės tik šiltuoju metų laiku.

  ZemaKaina.lt asortimente – Jilong gamintojo pripučiami baseinai ir Intex gamintojo karkasiniai baseinai. Abu gamintojai puikiai žinomi rinkoje kaip patikimi, todėl Jums siūlome tik aukščiausios kokybės baseinus.

  Pripučiami ir karkasiniai baseinai internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – Jūsų proga už patrauklią kainą įsigyti nuostabų daiktą savo kiemui, leisiantį mėgautis visais vasaros malonumais. Pirkdami internetu sutaupysite daug laiko, neeikvosite išlaidų kurui, nereikės sukti galvos, kaip pirkinį pristatyti į namus. Pirkite ZemaKaina.lt el. parduotuvėje ir baseiną pristatysime tiesiai į Jūsų kiemą ar kitu pageidautinu adresu.