Čiuožyklos

 • Prekių nėra.
 • Smagiai leistis čiuožykla žemyn – kuriam gi vaikui nepatiktų? Suteikite tokį džiaugsmą ir savo atžalai, juo labiau kad mūsų el. parduotuvėje čiuožyklos itin patraukliomis kainomis. Smagaus laiko nusipelnė kiekvienas vaikas!

  Jei nusprendėte nudžiuginti savo atžalą, mūsų el. parduotuvėje rasite puikių čiuožyklų, pagamintų iš labai tvirto plastiko, garantuosiančio Jūsų mažylio saugumą ir daikto patvarumą.

  Jei norite išvengti čiuožyklos išmontavimo prieš žiemą ir pakartotinio montavimo pavasarį atšilus orams (ir taip kasmet), siūlome čiuožyklas neblunkančiais ir temperatūros svyravimams atspariais rėmais – tokia čiuožykla sėkmingai galės žiemoti ir lauke, o šaltis ir krituliai neturės jai jokio neigiamo poveikio.

  Rinkdamiesi čiuožyklą vaikui įvertinkite maksimalų išlaikomą svorį. Netaupykite ir nepirkite silpnesnės, mažesnį svorį, nei sveria Jūsų vaikas, išlaikančios čiuožyklos, kadangi šis kriterijus tiesiogiai susijęs su čiuožyklos naudotojo sveikata.

  Tokios čiuožyklos labai stabilios, todėl nereikės galvoti, kaip ją pritvirtinti prie žemės – patys įsitikinsite, kad ji puikiai stovi ant lygaus paviršiaus ir papildomo tvirtinimo visiškai nereikia.
  Čiuožykla su nameliu – tai erdvė smagiam vaiko laikui ir fantazijoms. Čiuožykla bus puiki pramoga, o namelis – žaidimų vieta. Namelis, taip pat kaip ir čiuožykla, pagamintas tikiš saugių ir kokybiškų medžiagų, turėklams panaudotas ypač tvirtas plastikas. Čiuožykla su nameliu tvirtinama įbetonuojant keturiose vietose į žemę.
  Mūsų asortimente rasite ir metalinių čiuožyklų, kurių konstrukcija ir čiuožiamoji dalis pagamintos iš aukštos kokybės metalo.

  ZemaKaina.lt el. parduotuvėje Jums siūlomos Kettler gamintojo čiuožyklos, patikimos, saugios ir garantuojančios gerą laiką. Patvarios ir iš kokybiškų medžiagų pagamintos čiuožyklos bus puiki ilgalaikė investiciją į savo vaikų aktyvų laisvalaikį ir smagų laiką.

  Čiuožyklos internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – proga nebrangiai ir greitai įsigyti puikų daiktą. Pirkti internetu labai paprasta ir operatyvu, todėl vieną dieną užsakę čiuožyklą, jau po 1–2 dienų ją statysite savo kieme! Ar gali būti paprasčiau? Prisiimame visus rūpesčiu ir Jums nereikės važiuoti į parduotuves, ieškoti tinkančios čiuožyklos, svarstyti, kaip ją parsigabenti namo. Taupykite brangų laiką ir laukite, kol čiuožykla atvyks pas Jus. Mes pasirūpinsime tuo.