Sūpuoklės, supynės

 • Vaikiškos sūpuoklės, sūpynės, gondolos, švytuoklės

  Prekių nėra.
 • Kodėl vaikai taip mėgsta vasarą? Ogi todėl, kad šiuo metų laiku yra daugybė lauko pramogų: batutai, baseinai, sūpynės ir kt. Štai sūpynes savo kieme nori turėti kiekvienas vaikas.Mūsų asortimente rasite platų sūpuoklių pasirinkimą, orientuotą į įvairaus amžiaus vaikus.

  Jei auginate du vaikučius, tikslinga įsigyti tokias sūpuokles, ant kurių vienu metu gali sėdėti du vaikais, pavyzdžiui, Gondola sūpuoklių sėdynė (dvivietė). Aukštos kokybės, patvarios ir patogios sūpuoklės taps puikia atrakcija vaikams.

  Tradicinės sūpuoklės, kurių abiejuose galuose atsisėda vaikai ir, pasispirdami kojomis nuo žemės, keliasi aukštyn bei leidžiasi žemyn, ras vietą kiekviename kieme. Tokios sūpynės tinka ir mažesniems, ir jau ūgtelėjusiems vaikams. Mūsų asortimente šio tipo sūpuoklės turi tvirtus, patikimus vamzdžius, patogias sėdynes su laikikliais, kad būtų užtikrintas vaikų komfortas ir saugumas.

  Pakabinamos sūpuoklės – tradicinis variantas. Pirkdami tokio tipo sūpuokles būtinai atsižvelkite į maksimalias apkrovas, t. y. kokį svorį jos išlaiko. Nerizikuokite ir nepirkite silpnesnių, mažesniam nei reikia svoriui skirtų sūpuoklių, kadangi su šiuo kriterijumi tiesiogiai susijęs Jūsų vaiko saugumas. Mūsų el. parduotuvėje rasite pakabinamas vienvietes, dvivietes, keturvietes sūpuokles.

  Sūpuoklės, sūpynės su karstyklėmis arba sūpuoklės su nameliu – ištisas pramogų kompleksas Jūsų kieme! Užtikrinkite savo atžaloms smagų ir aktyvų laisvalaikį.

  Mūsų el. parduotuvėje rasite puikiai rinkoje žinomų gamintojų sūpynes: inSPORTline, Kettler. Pasitikėjimą ir pripažinimą pelnę vardai garantuoja, kad siūlome tik aukščiausios kokybės sūpuoklės, sūpynės vaikams.

  Sūpuoklės, sūpynės internetu – pirkite ZemaKaina.lt el. parduotuvėje ir išvenkite daugelio rūpesčių. Jums nereikės važinėti po parduotuves, apžiūrinėti daug prekių, lyginti jų charakteristikų ir kainų, nereikės eikvoti išlaidų kurui, o tą laiką galėsite skirti laikui su šeima. Sūpynes užsisakykite mūsų el. parduotuvėje skirdami tam vos kelias minutes. Ir viskas – beliks tik paruošti sūpuoklėms vietą kieme ir laukti, kol jos bus pristatytos Jūsų nurodytu adresu. O laukti ilgai nereikės, nes užsakymus pristatome per porą darbo dienų, o kai kurias sūpuokles gausite per vieną darbo dieną! Ar gali būti malonesnis pirkimo procesas?