Prekių katalogas

Robotas EVOVACS DEEBOT OZMO T8 AIVI

 • Kodas: AGDECOROS00211
  Kaina 65900
  75500 Sutaupykite 9600
  Netinka kaina? Siūlyk savo!

  Sandėlyje esančių prekių pristatymas: 1-4 darbo dienos ( Karantino metu prekių pristatymas gali vėluoti )

  Prekėms pagal užsakymą gali būti taikomas ir ilgesnis pristatymo terminas.

  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...

  Dirbtinio intelekto valdomas, siurbiantis ir plaunantis dulkių siurblys – robotas Deebot Ozmo T8 AIVI su vaizdo stebėjimo funkcija pavers įgrisusį namų tvarkymą maloniu užsiėmimu.

  Plotis
  410 mm
  Ilgis
  180 mm
  Aukštis
  520 mm
  Svoris
  7.28 kg
  Gamintojas
  Garantija
  24 mėn.
  Veikimo laikas
  90 min
  Produkto spalva
  Juoda
  Garso lygis
  67 dB
  Baterijos talpa
  5200 mAh
  Įkrovimo laikas
  4 h
  Baterijos technologija
  Ličio-jonų (Li-Ion)
  Forma
  Turas
  Dulkių talpos tipas
  Bemaišis
  Laiptų aptiktis
  Taip
  Drėgnas plovimas
  Taip
  Integruoti jutikliai
  Inraraudonųjų spindulių jutiklis
  Palaikomi grindų paviršiai
  Kilimas / Kietas grindinys
  Išmaniojo telefono nuotolinio valdymo palaikymas
  Taip
  Naršymo tipas
  SmartNavi
  Dulkių kiekis (dulkių siurblys)
  0,43 l
 • Dulkių siurblys su integruotu dirbtiniu intelektu Ecovacs DEEBOT Ozmo T8 AIVI
  Dirbtinio intelekto valdomas, siurbiantis ir plaunantis dulkių siurblys – robotas Deebot Ozmo T8 AIVI su vaizdo stebėjimo funkcija pavers įgrisusį namų tvarkymą maloniu užsiėmimu.

  Siurbkite ir plaukite pažangiai

  Deebot Ozmo T8 AIVI turi 40 W galios elektrinį variklį bei trisluoksnį HEPA filtrą, sulaikantį atgal į aplinką galinčias patekti dulkes ar alergenus, tad išpučiamas oras yra itin švarus ir išvalytas. Nešvarumai yra surenkami į permatomą 0.42 litrų dydžio dulkių surinkimo talpą, kurią po valymo galima paprastai ištuštinti. Išmanusis dulkių siurblys turi 3 siurbimo režimus bei veikia pakankamai tyliai – jo triukšmingumas yra tik 60 dB. Deebot Ozmo T8 AIVI taip pat gali ir plauti grindis – tam jis turi 240 ml talpos išimamą vandens bakelį. Elektriniame vandens siurbliuke OZMO™ Pro technologijos dėka yra palaikomas pastovus vandens spaudimas šluostės drėkinimui, tad grindys visur plaunamos vienodai gerai. Be to, šis inovatyvus sprendimas leidžia siurbti ir plauti tuo pačiu metu – tad robotas lengviau išvalys ir pridžiūvusius ar sunkiai pašalinamus nešvarumus. Deebot Ozmo T8 AIVI siurbimo ir plovimo darbus atlieka zigzago formos maršrutu, tad visa erdvė yra valoma kruopščiai ir nuosekliai.

  Išmanesniam valymui – AIVI™ kliūčių aptikimo sistema ir TrueMapping™ technologija

  Robote yra įdiegta dirbtiniu intelektu paremta AIVI™ kliūčių aptikimo sistema, leidžianti atpažinti ir įsiminti aplinkui esančius objektus. Šis sprendimas 60 % sumažina galimybę, kad robotas dirbdamas kažkur įstrigs ar užklius (lyginant su ankstesniais Ecovacs modeliais). Dulkių siurblys taip pat gali perlipti iki 2 cm aukščio kliūtis, tad jis lengvai įveiks slenksčius ar kitus barjerus. Deebot Ozmo T8 AIVI robotas aplinkos stebėjimui bei nuskaitymui naudoja TrueMapping™ technologiją su DToF lazerine navigacija. Ši pažangi sistema ne tik padeda robotui aptikti objektus iki 10 m atstumu, bet ir leidžia greitai perprasti kambarių išplanavimą bei valyti kiekvieną zoną optimaliai ir efektyviai.

  Patogiai valdomas telefonu ir balsu

  Deebot Ozmo T8 AIVI yra valdomas naudojant „iOS“ ir „Android“ operacinėms sistemoms pritaikytą Ecovacs Home mobiliąją aplikaciją. Joje galite ne tik peržiūrėti valymo istoriją, bet ir nurodyti jam, kaip turi būti siurbiama ir plaunama bei pažymėti virtualias ribas, „no-mop“ ir „no-go“ zonas. Taip pat aplikacijoje galima įjungti „Multi Floor Map“ funkciją ir sukurti atskirus skaitmeninius kiekvieno Jūsų namų aukšto žemėlapius. Deebot Ozmo T8 AIVI taip pat galima valdyti balsu naudojant Amazon Alexa arba Google Assistant.

  Saugesniems namams – On-demand-Live Videostream funkcija

  Deebot Ozmo T8 AIVI robotas turi ir aplinkos vaizdo stebėjimo realiu laiku galimybę. Norint naudotis šiuo funkcionalumu tereikia išmaniajame telefone atsidaryti Ecovacs Home programėlę ir pasirinkti Video Manager skiltį. Tad galėsite greitai pasitikrinti, ar netyčia nepalikote kokio nors įjungto prietaiso ir, ar Jūsų namuose viskas tvarkoje. Be to, On-demand-Live Videostream funkcija leis ne tik matyti, ką veikia Jūsų mylimas augintinis, bet ir pabendrauti su juo, nes robotas gali transliuoti įrašytas žinutes.

  Talpus greitai įkraunamas akumuliatorius

  Dulkių siurblys – robotas Deebot Ozmo T8 AIVI automatiškai grįžta į įkrovimo stotelę, kai baterija ima išsikrauti. Jo 5200 mAh talpos akumuliatoriaus įkrovimas užtrunka apie 6.5 val. ir vienos įkrovos pakanka 3 val. darbo. 

  Dėžutės turinys: 1 x ECOVACS DEEBOT OZMO T8 AIVI valymo robotas su valymo funkcija, 4 x šoniniai šepečiai, 2 x smulkių dulkių filtrai, 1 x įkrovimo stotelė, 1 x tiesioginis ištraukimas, 1 x vandens rezervuaras, 1 x vandens rezervuaras su OZMO Pro, 1 x mikropluošto šluostės, 20 x vienkartinių skudurėlių, 1 x valymo priemonė.

 • Jus taip pat gali dominti

  Plaunantis robotas siurblys Cecotec Conga 3490 Elite, CE05431
  Kodas: K 05431
  Kaina 42900
  45000 Sutaupykite 2100
  Ecovacs OZMO DEEBOT T8+
  Kodas: AGDECOROS0026
  Kaina 80500
  89900 Sutaupykite 9400
  Xiaomi Hutt W66 langų valymo robotas
  Kodas: AGDXAOROS0021
  Kaina 25900
  Robotas dulkių siurblys Botvac D7, Neato
  Kodas: 0810841012854
  Kaina 54999
  59900 Sutaupykite 4901
  Xiaomi Hutt DDC55 langų valymo robotas
  Kodas: AGDXAOROS0022
  Kaina 22400