Laikrodžiai pulsometrai

  • Prekių nėra.
  • Laikrodis ir pulsometras viename – privalote įsigyti šį praktišką daiktą, jei aktyviai sportuojate ir norite tinkamai pasirūpinti ne tik savo krūviu, bet ir sveikata. Laikrodžiai pulsometrai, esantys mūsų el. parduotuvės asortimente, yra modernūs, dailūs, patvarūs, atsparūs braižymuisi ir labai patogūs. Didelis ekranas, patogus valdymas, funkcionalumas ir modernus dizainas – savybės, būdingos mūsų asortimente esantiems laikrodžiams pulsometrams.

    Laikrodžiai pulsometrai maloniai nustebins tiek techninėmis savybėmis, tiek plačiu funkcijų spektru. Kaip ir įprastas laikrodis, šis taip pat turi datos, laiko, žadintuvo ir kitas bazines funkcijas. Be pastarųjų, turėdami laikrodį pulsometrą galėsite skaičiuoti sudegintas kalorijas, širdies ritmą (širdies dažnio matavimas atliekamas EKG tikslumu!), kas yra itin svarbu sportuojant. Prietaisas labai pasiteisins daugelyje sporto veiklų, treniruočių metu. Turėdami pulsometrą būsite užtikrinti, kad sportuojate savo galimybių ribose ir nepersitempsite, o pasiekus širdies ritmo zoną pasigirs garsinis signalas. Širdies ritmo zonas galėsite nustatyti iš anksto. Kai kurie mūsų asortimente esantys laikrodžiai pulsometrai suteiks galimybę pagal individualią naudotojo informaciją, pavyzdžiui, ūgį, amžių, svorį ir kt., nustatyti fizines apkrovas. Turėdami laikrodį pulsometrą sportuosite nepersitempdami, lengvai valdydami krūvį ir stebėdami savo kūno, organizmo reakciją į treniruočių tempą, apkrovas.

    Mūsų el. parduotuvėje rinkitės patikimo ir puikias rekomendacijas užsitarnavusio gamintojo inSPORTline laikrodžius pulsometrus. Savo asortimentui ir gamintojų pasirinkimui skiriame daug dėmesio, tad drąsiai galime garantuoti, kad mūsų pasiūloje rasite tik aukščiausios kokybės gaminius.

    Laikrodžiai pulsometrai internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – puikus būdas greitai ir patogiai įsigyti funkcionalų, praktišką daiktą. Pirkimo internetu privalumai seniai nebe paslaptis ir jie suponuoja, kad pirkti internetu yra labai populiaru. Pirmiausia dėl to, kad esate nepriklausomi nuo parduotuvės darbo laiko, savo darbo laiko, strateginės vietos ir pan. Nes pirkti el. parduotuvėje galite bet kuriuo Jums patogiu metu iš namų, darbo vietos, kavinės, viešojo transporto ar kitos vietos, kur turėsite kompiuterį ar išmanųjį telefoną ir interneto ryšį. Išsirinktą laikrodį puslometrą pristatysime vos per 1–2 darbo dienas Jūsų nurodytu adresu ir iškart galėsite mėgautis produktyviomis treniruotėmis.