Vaikiški išmanūs laikrodžiai

 • Prekių nėra.
 • Visi, turintys vaikų, puikiai žino, kad paskui mažuosius, o taip pat ir ūgtelėjusius suspėti ne visada labai lengva. Ką pasakytumėte, jei galėtumėte nuolat stebėti, kur yra Jūsų atžala? Tokia galimybė suteiktų saugumo, užtikrintumo jausmą. Tai įmanoma – įsigykite specialų vaikišką laikrodį, leidžiantį visada žinoti, kur atitinkamu metu yra brangiausias Jūsų žmogutis!

  GPS laikrodžiai yra tobulas išradimas, leisiantis stebėti Jūsų vaiko buvimo vietą atitinkamu momentu, nes laikrodis vietą nustatys itin tiksliai. Negana to, kai kurie vaikiški laikrodžiai turi geo tvoros nustatymo galimybę – automatiškai išsiunčiamas SMS pranešimas, kai vaikas išeina iš nustatytos zonos.

  Vaikiški laikrodžiai turi ir daugiau naudingų funkcijų, pavyzdžiui: žingsniamatis, galimybė skambinti ir atsiliepti į skambutį, išsaugoti keliavimo istoriją, galimybė gauti pranešimą, kai vaikas laikrodį nusiima, vaiko miego stebėsena, atstumo matavimas, fotokamera, žadintuvas ir kt. Daugelyje mažiesiems skirtų laikrodukų įdiegtas pagalbos mygtukas – vaikui jį paspaudus automatiškai iš eilės renkami trys įrašyti numeriai, todėl vaikas galės greitai prisiskambinti Jums ar kitam artimiausiam žmogui, kurio numeris bus įvestas.

  Vaikiški laikrodžiai yra pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų, patvarūs ir, negana to, spalvingi bei žaismingi, tad mažieji labai noriai juos nešioja. Šie išmanieji laikrodžiai vaikams suteikia daug džiaugsmo – kas gi nesidžiaugtų tokiu dailiu laikroduku? O tėveliams šie laikrodžiai suteikia saugumo jausmo – juk galimybė visada žinoti, kur yra atžala, yra labai reikšminga.

  Vaikiškų laikrodžių kategorijoje rinksitės iš trijų puikių ir itin gerai vertinamų gamintojų prekių: ZGPAX, Gudrutis ir Sponge. Visi trys gamintojai rinkoje pelnę pripažinimą, tad džiaugiamės, galėdami savo klientams siūlyti aukščiausios kokybės gaminius.

  Vaikiški laikrodžiai internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – patraukli kaina, platus pasirinkimas ir patogus pirkimo procesas. Norint įsigyti labai naudingą, funkcionalų ir kokybišką vaikišką laikrodį Jums nereikės keliauti po specializuotas parduotuves, sugaišti jose daug brangaus laiko, derintis prie parduotuvių darbo valandų ir strateginės padėties. Pirkti internetu kur kas paprasčiau – galite pirkti bet kuriuo paros metu, iš bet kurios vietos. Negana to, mūsų el. parduotuvėje dažnai taikomos puikios akcijos leidžia nemažai sutaupyti.