Žingsniamačiai

  • Prekių nėra.
  • Informacijos prieinamumas ir jos gausa šiais laikais suteikia daug galimybių ir žinių. Tad kiekvienam puikiai žinoma, kaip svarbu yra judėti ir palaikyti reikiamą fizinį aktyvumą. Tam, kad negyventumėte pasyvaus gyvenimo būdo, nebūtina kasdien po kelias valandas plušėti sporto salėje, kasryt bėgioti ir pan. Na, žinoma, nebent Jums tai patinka ir turite tam laiko. Bet jei laisvo laiko stokojate, puikus būdas palaikyti fizinį aktyvumą yra paprasčiausias vaikščiojimas! Taip, perskaitėte teisingai. Ir tam Jums nereikės skirti daug laiko, tiesiog venkite važiavimo automobiliu ar viešuoju transportu tada, kai važiavimą nesunkiai galite pakeisti ėjimu pėsčiomis, pavyzdžiui, į darbą ar parduotuvę, jei šie objektai nėra labai nutolę. Tinkamam fiziniam aktyvumui palaikyti per dieną reikia nužingsniuoti tam tikrą žingsnių skaičių. Tiesa, juk eidami jų neskaičiuosite, tad įsigykite praktišką daiktą, tapsiantį Jūsų palydovu – žingsniamatį.

    Žingsniamačiai – vienas esminių šiuolaikinio savo sveikata ir sveiku gyvenimo būdu besirūpinančio žmogaus atributų. O bene geriausia yra tai, kad toks praktiškas daiktas pareikalaus labai mažų investicijų – paprastas žingsniamatis nekainuos Jums nė dešimties eurų. Žingsniamačiai savo kaina skiriasi – pastaroji daugiausia priklauso nuo prietaiso funkcijų. Be esminės, jie atlieka ir daugiau funkcijų, pavyzdžiui, skaičiuoja sudegintas kalorijas, matuoja nueitą atstumą, nustato žingsnio ilgį, turi galimybę nustatyti siekiamą žingsnių skaičių ir kt. Kai kurie žingsniamačiai turi specialias programas, suteikiančias naudotojui dar daugiau galimybių.

    Mūsų el. parduotuvėje rinkitės patikimų ir rinkoje puikias pozicijas užimančių gamintojų žingsniamačius: inSPORTline, Rossmax ir Spokey. Gamintojus renkamės labai atsakingai, nes savo klientams siekiame siūlyti tik patikimus ir aukščiausius kokybės standartus atitinkančius gaminius.

    Žingsniamačiai internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – puiki proga labai patrauklia kaina įsigyti naudingą prietaisą. Visų mūsų laikas yra labai brangus, tad negaiškite jo kelionei po įprastas parduotuves, ieškant Jums labiausiai tinkančio žingsniamačio. Pirkti internetu kur kas greičiau ir patogiau – pasirinkite pagal aktualius kriterijus, apmokėkite patogiausiu Jums būdu ir nesukite galvos dėl prekių pristatymo – Jūsų pirkinius pristatysime į namus, darbovietę ar kitu nurodytu adresu per 1–2 darbo dienas!