Riedučiai, pačiūžos

 • Riedučiai – viena smagiausių laisvalaikio pramogų šiltuoju metų laiku. Tikras malonumas skrieti riedučiais, pamiršti rutiną, kasdienybę, tai puikus būdas ne tik pailsėti, bet dar ir naudinga sveikatai. Riedučiai dovanos smagų laiką ir vaikams, ir suaugusiems.

  Riedučių nauda didžiulė – važiuojant jais dirba visi kūno raumenys! Tad norintiems stangraus, gražaus kūno riedučiai bus tobulas pirkinys. Daugiausia važiuojant riedučiais yra įdarbinti pilvo, kojų, klubų ir nugaros raumenys. Negana to, efektyviai greitinama medžiagų apykaita. Važiavimas riedučiais labai naudingas ir širdies darbui, kraujotakai.

  Renkantis riedučius svarbūs kriterijai yra batas, važiuoklė, guolis ir ratukai. Prioritetą teikite iš kokybiškos ir patvarios medžiagos pagamintiems, ventiliacijos angas turintiems batams – tokiems, kuriuose koja neprakaituos. Svarbu, kad koja bate būtų visiškai stabiliai ir nejudėtų – tuomet važiuodami jausitės komfortiškai.

  Kokio dydžio riedučių ratukus pasirinkti, priklauso nuo važiavimo įpročių, nes didesni ratukai važiuos greičiau. Tiesa, jei perkate pirmuosius savo riedučius, didelių ratukų nereikėtų pirkti. Riedučių ratukai gali būti kieti ir minkšti. Minkšti važiuoja lėčiau, bet važiavimas bus kur kas malonesnis, kieti ratukai rieda greitai, bet komforto mažiau, juntami visi dangos nelygumai.

  Kalbant apie pačius ratukus, tai rekomenduojama rinktis poliuretaninius, kurie gerokai pranoksta kitas alternatyvas: guminius, kaučiukinius ir plastmasinius ratukus.

  Prie riedučių nurodoma, koks maksimalus naudotojo svoris galimas. Neignoruokite šios rekomendacijos dėl savo saugumo ir norėdami kuo ilgiau naudotis daiktu.

  Pirkdami riedučius nepamirškite ir apsaugų: šalmo, kelių, alkūnių ir riešo apsaugų, kad važiavimas būtų ne tik smagus, bet ir saugus!

  ZemaKaina.lt el. parduotuvėje siūlome Spokey riedučių pasirinkimą. Gamintojas patikimas, pripažintas rinkoje, todėl garantuojame aukštą prekių kokybę.

  Riedučiai internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – puikus būdas greitai ir patogiai įsigyti šaunią sporto ir laisvalaikio priemonę. Pirkdami internetu išvengiate kelionės po parduotuves, spūsčių keliuose, išlaidų kurui, tą laiką galite skirti poilsiui, laikui su šeima. Internetu vos keliais pelės spustelėjimais pasirinksite ir užsakysite norimus riedučius, o mes juos pristatysime saugiai ir operatyviai – didžiąją dalį savo riedučių asortimento pristatome per vieną darbo dieną!

  Riedučiai Spokey XCOOL (galimi dydžiai: 40,41,42,43,45)
  Kodas: SPK839883

  Riedučiai skirti greičio mėgėjams su didesniais galiniais ratukais ir greitais guoliais ABEC 9.

  Kaina 5900
  9900 Sutaupykite 4000
  Riedučiai - pačiūžos Spokey Zool (Mėlyna)
  Kodas: SKP921138

  Nuimami ašmenys - leidžia pakeisti riedučius į pačiūžas. Reguliuojamas dydis. Maksimali apkrova 60 kg

  Kaina 4545
  6495 Sutaupykite 1950
  Riedučiai Spokey TURIS Blue/Black (40-43 dydžiai)
  Kodas: TurisBlue

  Rekomenduojamas maksimalus naudotojo svoris- 60 kg

  Kaina 3900
  5900 Sutaupykite 2000
  Riedučiai Spokey BUDDY Pink (30-33; 34-37 dydžiai)
  Kodas: buddyPink

  Rekomenduojamas maksimalus naudotojo svoris- 60 kg

  Kaina 4500