Elektriniai paspirtukai

 • Elektrinis paspirtukas EMScooter Extreme X
  Kodas: EXTREME-X

  Variklis - 600 W, Baterija - 52V 13Ah

  Kaina 59800
  67900 Sutaupykite 8100
  Elektrinis paspirtukas EMScooter Urban X2
  Kodas: X2

  Variklis - 250 W, Baterija - 36v 7.8Ah

  Kaina 35800
  39900 Sutaupykite 4100
  Elektrinis paspirtukas E-TWOW S2 Booster Plus
  Kodas: E-TWOWS2BoosterPlus-1

  Maksimalus greitis: 34 km/h. Galimas spalvų pasirinkimas.

  Kaina 84999
  109999 Sutaupykite 25000
  Elektrinis paspirtukas E-TWOW S2 Booster Plus S (Samsung 7.5 Ah baterija)
  Kodas: E-TWOWS2Booster

  Maksimalus greitis: 35 km/h. Galimas spalvų pasirinkimas.

  Kaina 88999
  114999 Sutaupykite 26000
  Elektrinis paspirtukas E-TWOW S2 Booster V (Samsung 10.5 Ah baterija)
  Kodas: E-TWOWS2

  Maksimalus greitis: 37 km/h. Galimas spalvų pasirinkimas.

  Kaina 94999
  119999 Sutaupykite 25000
 • Elektriniai paspirtukai – išskirtinės transporto priemonės, suteiksiančios smagių patirčių ir sužavėsiančios tiek suaugusius, tiek mažuosius keliautojus. ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – tik aukščiausios kokybės paspirtukai, pagaminti iš kokybiškų ir patvarių medžiagų, todėl Jūsų kelionės bus ne tik komfortiškos, bet ir saugios. Negana to, kompaktiškos, greitai susilankstančios transporto priemonės suteiks daugiau galimybių keliaujant po miestą ir ne tik.

  Elektriniai paspirtukai gali išvystyti kiek daugiau kaip 30 kilometrų per valandą siekiantį greitį. Esant optimalioms sąlygoms tokiu paspirtuku galima nuvažiuoti kelias dešimtis kilometrų (konkretus atstumas priklauso nuo pasirinkto paspirtuko modelio). Papildomo patogumo suteikia maksimalaus greičio apribojimo funkcija – galėsite nustatyti norimą didžiausią greitį, kuris važiuojant nebus viršytas.

  Rinkdamiesi elektrinį paspirtuką įvertinkite esminius jo parametrus, pavyzdžiui, maksimalų išvystomą greitį, nuvažiuojamą atstumą, krovimo laiką, medžiagas, iš kurių pagamintas, didžiausią leistiną svorį ir pan. Važiavimo patogumui įtakos turės ir padangų tipas.

  Mūsų el. parduotuvėje rinkitės elektrinius paspirtukus, turinčius dvigubus stabdžius, priekinius bei galinius amortizatorius, LED pašvietimo sistemą, greičio palaikymo sistemą, kojinį starterį ir kt. funkcionalumus, suteikiančius patogumo bei saugumo važiuojant.

  Siūlome patikimo ir rinkoje aukštas pozicijas pelniusio gamintojo elektrinius paspirtukus. Gamintojų pasirinkimui skiriame daug dėmesio, tad į asortimentą įtraukiame tik aukštos kokybės produkciją. Rinkitės norimą spalvą iš plačios spalvų paletės: balti, juodi, mėlyni, raudoni, violetiniai, žali, pilki paspirtukai.

  Elektriniai paspirtukai internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – patogus ir greitas pirkimas, operatyvus pristatymas ir labai viliojanti kaina. Elektriniai paspirtukai nėra ta prekė, kurią rasite bet kuriame prekybos centre. Tad nusprendus įsigyti šį daiktą reikės susiplanuoti kelionę į specializuotas parduotuves, taikytis prie jų darbo laiko, strateginės padėties ir pan. Ar žinote, kad tai pareikalaus daug Jūsų laiko? Sutaupykite ir laiko, ir pinigų – elektrinį paspirtuką rinkitės mūsų el. parduotuvėje. Būsite nepriklausomi nuo vietos ir laiko, galėsite pasinaudoti puikiomis akcijomis ir sutaupyti nemažą sumos dalį. Negana to, nereikės rūpintis pristatymu, nes saugiai ir operatyviai Jūsų pirkinius pristatysime nurodytu adresu tiesiai į namus, darbo vietą ar kitur, kur patogu Jums.