Balansinės riedlentės (Wave board)

 • Ar norite naujų potyrių, įspūdžių, gerų emocijų? Adrenalino ir gero laiko? Įsigykite balansinę riedlentę ir turėsite geriausią laisvalaikį! Mūsų el. parduotuvėje pasirinksite Jūsų poreikius ir lūkesčius atitinkančią balansinę riedlentę.

  Balansinės riedlentės Spokey Skuller bus puikus pasirinkimas tiek pradedantiesiems, tiek įgudusiems naudotojams, kadangi yra patogios naudoti ir užtikrina didelį stabilumą, kuris labai reikšmingas tiems, kurie nusprendė imtis šio sporto. Bet drauge ši riedlentė bus vienas geriausių pasirinkimų ir tiems, kurie jau puikiai įvaldę šią priemonę ir nori atlikti kuo daugiau įvairiausių triukų.

  Balansinės riedlentės puikiai tinka tiek suaugusiems, tiek ir vaikams. Pavyzdžiui, Spokey DNX galima naudoti jau nuo 6 metų amžiaus. Patikima, tvirta ir itin stabili riedlentė bus labai geras pasirinkimas vaikams ir suaugusiems, kuriems ši balansinė riedlentė bus pirmoji.

  Didžiausias leidžiamas naudotojo svoris – tai kriterijus, į kurį numoti ranka nederėtų. Mūsų asortimente rasite balansinių riedlenčių, kurios skirtos naudotojams, kurių svoris neviršija 50 kilogramų, ir taip pat riedlentes, kurių didžiausia leidžiama apkrova yra 100 kg.

  Rinkdamiesi balansinę riedlentę įvertinkite ratų medžiagą – rekomenduojame rinktis riedlentę, turinčią poliuretano ratus, garantuojančius malonų važiavimą, ilgaamžiškumą. Svarbus ir ratų skersmuo, guoliai. Pastaruosius rinkitės kokybiškus ir patvarius.

  Mūsų el. parduotuvėje – puikios Spokey balansinės riedlentės. Gamintojo patikimumas ir užsitarnautos pozicijos rinkoje lemia, jog šios riedlentės atitinka aukščiausius standartus ir yra kokybiškos bei saugios.

  Balansinės riedlentės internetu ZemaKaina.lt parduotuvėje – Jūsų laiko taupymas, patogus pirkimas ir kokybiškas pirkinys. Nereikės skirti daug laiko, kurio reikėtų perkant riedlentę įprastoje parduotuvėje, nereikės skirti papildomų išlaidų, kurias patirtumėte važiuodami automobiliu ar viešuoju transportu. Jums tereikės skirti vos kelias minutes prisėsti prie kompiuterio ir greitai bei labai patogiai įsigyti norimą balansinė riedlentę. Viskas – beliks laukti, kol saugiai Jūsų pirkinį pristatysime nurodytu adresu. Negana to, kai kurias mūsų asortimente esančias balansines riedlentes pristatome vos per vieną darbo dieną! Ir dar vienas privalumas Jums – dažnai taikoma viena ar kita akcija leidžia dar labiau sumažinti pirkinių krepšelio sumą.