Riedžiai (Segway)

 • Prekių nėra.
 • Šiandieninė rinka gali pasiūlyti pačių įvairiausių judėjimo priemonių: dviračiai, paspirtukai, riedlentės, elektrinės riedlentės, riedžiai (Segway) ir kt. Būtent riedžiai pastaruoju metu populiarėjo itin sparčiai ir tikrai ne veltui. Tai puiki judėjimo priemonė, suteikianti mobilumo laisvę.

  Riedžio judėjimo principas remiasi daugybe jutiklių, reaguojančių į naudotojo judesius. Net menkiausias kūno judesys privers riedį paklusti ir pasisukti, apsisukti ir pan. Šiek tiek pakreipkite kūną ir riedis pasisuks Jūsų kūno kryptimi.

  Rinkdamiesi riedį įvertinkite kelis kriterijus tam, kad judėjimo priemonė visiškai atitiktų Jūsų lūkesčius. Pavyzdžiui, išvystomas greitis. Jei esate pradedantysis naudotojas, rinkitės mažesnį greitį išvystantį riedį, jei ši transporto priemonė jau tapo neatsiejama Jūsų gyvenimo dalimi, puikiai tiks didesnį greitį galintis išvystyti riedis.

  Kiek kilometrų vieno įkrovimo metu gali nuvažiuoti riedis, priklauso nuo jo galingumo, todėl įvertinkite, kokius atstumus dažniausiai planuojate važiuoti, ir atsižvelkite į tai, spręsdami, kokį riedį pasirinkti.
  Dar vienas svarbus kriterijus – akumuliatoriaus krovimo laikas. Jei ketinate važinėti dažnai ir daug, tuomet būtų kur kas patogesnis riedis, kurio akumuliatorius pasikrauna greičiau.

  Dalis mūsų asortimente esančių riedžių turi du darbo režimus: skirtą mokymuisi ir paprastą. Toks riedis bus idealus pasirinkimas, jei nesate įgudęs naudotojas – pradedančiojo režimas padės mokytis saugiai ir efektyviai naudotis riedžiu, o išmokus galėsite keliauti įjungę paprastą režimą.

  Pirkite riedį, atitinkantį Jūsų svorį pagal maksimalią leistiną apkrovą.

  Mes vertiname kokybę ir savo klientams siūlome tik patikimų gamintojų produkciją. ZemaKaina.lt el. parduotuvėje rinkitės puikaus gamintojo Polaris riedžius ir mėgaukitės važiavimo malonumu.

  Riedžiai (Segway) internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – galimybė puikią judėjimo priemonę įsigyti patrauklia kaina. Pirkimas internetu šiandien yra itin populiarus sprendimas, nes vartotojai netruko įvertinti tokio pirkimo teikiamų privalumų: patogumas, gerokai mažesnės kainos, pamiršti pirkinių pristatymo rūpesčiai, sparta ir kt. Negana to, Jūs esate nepriklausomas nei nuo vietos, nei nuo laiko, pirkti galite bet kuriuo paros metu iš bet kurio pasaulio kampelio. Taigi tai yra ir puiki proga nustebinti artimus žmones, jei esate toli. Pirkinius pristatome Jūsų nurodytu adresu per 1–2 darbo dienas.