Šokdynės

 • Šokdynė Spokey CROSSFIT II žalia
  Kodas: 5902693209713
  Kaina 899
  1400 Sutaupykite 501
  Šokdynė Meteor odinė 3 m 20061
  Kodas: 5900724036277
  Kaina 2500
  Šokdynė Meteor 3084
  Kodas: 30841
  Kaina 2000
  Šokdynė METEOR 34191
  Kodas: MT-34191
  Kaina 1099
  1500 Sutaupykite 401
  Šokdynė Meteor 39122
  Kodas: MT-39122
  Kaina 1500
 • Šokdynes daugelis puikiai pamename iš vaikystės – tai buvo viena smagiausių pramogų mergaitėms. Tik šokinėjimas per šokdynę pramoga yra vaikams, o štai suaugusiems toks sportas yra daugiau nei pramoga – jis neįtikėtinai naudingas. Tuoj pateiksime kelis aspektus, paskatinsiančius įsigyti šokdynę!

  Šokdynės bus puikus pasirinkimas tiems, kurie nori būti gražūs ir sveiki. Pirmiausia, šokinėjimas per šokdynę padės atsikratyti papildomų kilogramų, negana to, tai puiki kardiotreniruotė, nepaprastai naudinga širdžiai. Anot specialistų, verta šokinėjimui šokdyne skirti apie 15 minučių kasdien ir netrukus džiaugsitės rezultatais. Tiesa, šuoliukai šokdyne puikiai padeda dailinti kojas, nes treniruojami ir kojų raumenys!

  Rinkdamiesi šokdynę atkreipkite dėmesį į kelis svarbiausius aspektus. Pirmiausia, medžiaga, iš kurios šokdynė pagaminti, turi būti aukštos kokybės. Kitas dalykas – rankenos. Pastarosios labai svarbios Jūsų komfortui šokinėjant. Svarbu, kad rankena būtų neslidi – tuomet rankoms prakaituojant nejusite diskomforto. Puiku, jei šokdynės ilgis bus reguliuojamas, tai suteiks papildomo patogumo, taip pat labai pasiteisins, jei šokdyne naudosis keli asmenys. Jei esate užkietėjęs šokinėtojas ir šokdynės ieškote intensyvioms treniruotėms, verta pagalvoti apie tokią, kuri turi skaitliuką, rodantį šuoliukų skaičių.

  Mūsų el. parduotuvėje įsigysite kokybiškų ir patvarių šokdynių – rinkitės inSPORTline, Meteor bei Spokey gaminius. Patikimi gamintojai užtikrina, kad įsigysite ilgaamžį, aukštus kokybės standartus atitinkantį gaminį.

  Šokdynės internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – puiki proga pirkti patogiai, mokėti mažiau ir taupyti brangų savo laiką. Žinoma, šokdynė nėra labai specializuota prekė, kurios reikėtų ieškoti tik tam tikrose parduotuvėse. Šokdynių galite rasti net didesniuose prekybos centruose, į kuriuos kone kasdien užsukame būtiniausių prekių. Visgi kam gaišti laiką vaikštant po parduotuves, stovėti eilėse, užtrukti eismo spūstyse, jei galite pirkti patogiai įsitaisę namuose ar kitoje vietoje, Jums tinkamiausiu metu. Pirkdami internetu esate nepriklausomi nuo vietos ir laiko, taip pat galite nesirūpinti prekės pristatymu – visas užsakytas prekes pristatysime per 1–2 darbo dienas Jūsų nurodytu adresu. Dar vienas aspektas – mes dažnai taikome puikias akcijas, kurių metu už šokdynę mokėsite neįtikėtinai mažai – kai kurios nuolaidos siekia daugiau kaip pusę prekės sumos!