Atsispaudimų rankenos

 • Atsispaudimų rankenos Spokey BRACER III
  Kodas: 5901180385411

   Puikus pasirinkimas treniruotėms namie.

  Kaina 1900
 • Norite treniruoti savo kūną, bet neturite galimybių, laiko ar noro dažnai lankytis sporto klube? Su reikiamomis priemonėmis ne ką prastesnes treniruotes galite turėti ir namuose! Atsispaudimų rankenos – puiki priemonė daryti atsispaudimus lengvai, patogiai ir džiaugtis dailėjančiomis kūno linijomis.

  Kodėl verta daryti atsispaudimus? Pirmiausia, darant atsispaudimus treniruojami visi pagrindiniai viršutinės kūno dalies raumenys. Didelė teigiama įtaka juntama pilvo raumenims – treniruojami jie visi: tiek tiesieji, tiek skersiniai ir kt. Dar viena atsispaudimų nauda – gali efektyviai padėti sumažinti nugaros skausmus, jei stiprina nugaros raumenis. Šios treniruotės pagreitins medžiagų apykaitą, darant atsispaudimus puikiai deginamos kalorijos, tad šis daug laiko neatimantis pratimas ypač rekomenduojamas, pavyzdžiui, daug dirbantiems kompiuteriu ar kitą sėdimą darbą. Atsispaudimų nauda įrodyta ir laikysenai, lankstumui, gerai nuotaikai ir pan.

  Mūsų el. parduotuvėje galite įsigyti atsispaudimams daryti skirtas rankenas arba pilvo preso treniruoklį. Atsispaudimų rankenos pagamintos iš tvirto chromuoto plieno, o rankoms laikytis skirtoje dalyje yra speciali danga, puikiai sugerianti drėgmę ir užkertančios kelią slydimui, todėl daryti atsispaudimus bus labai paprasta ir patogu. Tiesa, rankenų apačioje yra speciali guma, suteikianti stabilumo ir sauganti paviršių, pavyzdžiui, grindis, nuo apgadinimo. Pilvo preso treniruoklis bus nepamainomas, jei norite turėti dailius pilvo raumenis. Tiks naudoti namuose, nesudėtingai transportuojamas, kadangi užlenkus rankenas į vidų užima nedaug vietos.

  Mūsų el. parduotuvėje rasite rinkoje geriausių gamintojų atsispaudimų rankenas: inSPORTline ir Spokey. Šie gamintojai pelnė pripažinimą ir pasitikėjimą inovatyviais sprendimais bei kokybiškais gaminiais, kuriuos įvertino profesionalūs sportininkai ir mėgėjai.

  Atsispaudimų rankenos internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – proga greitai ir patogiai įsigyti puikią priemonę sportuoti. Tai prekė, kurios greičiausia nerasite įprastinėje parduotuvėje, kurioje perkate pirmojo būtinumo daiktus. Tad atsispaudimų rankenų reikėtų važiuoti dairytis į specializuotas parduotuves, taikytis prie jų darbo valandų ir gaišti brangų savo laiką. Siūlome pirkti internetu, nes tai puikus būdas pirkti tiems, kurie vertina savo laiką ir nori mokėti mažiau. Pasirinkite Jums labiausia tinkančias atsispaudimų rankenas, patogiausią apmokėjimo būdą, o mes pasirūpinsime operatyviu Jūsų pirkinio pristatymu.