Dvigubi voleliai

 • Dvigubas volelis Spokey TWIN B
  Kodas: 5901180324670

  Treniruojami raumenys: pilvo, nugaros, kojų, krūtinės, rankų.
   

  Kaina 1700
 • Vis dar ieškote, kokį sportą galėtumėte propaguoti, bet neatrandate tokio, kuris neatimtų daug laiko ir kurio pratimus nesunkiai galėtumėte atlikti namuose? Norite namų sąlygomis lengvai ir efektyviai treniruoti pagrindinius kūno raumenis? Galite tai padaryti – lengvai ir pigiai. Tereikia mūsų el. parduotuvėje į pirkinių krepšelį įsimesti dvigubą volelį – daiktą, padėsiantį efektyviai treniruoti nugaros, pilvo, krūtinės, rankų bei kojų raumenis!

  Dvigubi voleliai yra puikus pasirinkimas visam kūnui stiprinti. Vienas iš dažniausių pratimų – volelio stumdymas ant grindų. Tokio pratimo metu treniruojami bei stiprinami krūtinės, pilvo raumenys, įtraukiami ir viršutiniai.

  Rinkdamiesi volelį įsitikinkite, kad jis yra saugus naudoti. Būtent dėl šio aspekto mes prekiaujame tik žinomų gamintojų produkcija. Mūsų el. parduotuvėje esantys dvigubi voleliai turi tvirtą plieninę konstrukciją ir stabilumą garantuojančius nepraslystančius ratus. Ergonomiškos rankenos garantuoja puikų sukibimą, dėl ko sportuodami jausitės komfortiškai.

  Dar vienas dvigubų volelių privalumas – juos lengva prižiūrėti, valyti. Jie nesunkūs ir kompaktiški, todėl tokią sporto priemonę galėsite neštis ir vežtis kur tik panorėsite. Jis tilps į kuprinę, didesnę rankinę, kelioniniame krepšyje taip pat neužims daug vietos.

  Mums labai svarbu gaminių kokybė, klientų pasitenkinimas ir pasitikėjimas mumis, todėl į asortimentą įtraukiame tik kokybiškas prekes ir labai atsakingai renkamės gamintojus. Siūlome rinkoje puikias pozicijas užimančio Spokey dvigubus volelius, pasižyminčius funkcionalumu, kokybe ir patvarumu.

  Dvigubi voleliai internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – patogu, greita ir pigiau. Pagalvokite, kiek laiko reikėtų skirti, jei nuspręstumėte reikiamą daiktą įsigyti fizinėje parduotuvėje. Reikėtų laiko kelionei po parduotuves, pasirinkimui, eismo spūstims, net stovėjimui eilėse. O kur dar kuro išlaidos ir nepatogumas, kad reikia derintis prie parduotuvės darbo laiko, jos strateginės padėties... Visų šių problemų nebus, jei pirksite internetu. Nenuostabu, kad pirkimas internetu yra taip išpopuliarėjęs – pabandžiusieji pirkti internetu netrunka įvertinti tokio pirkimo naudą. Patogu rinktis, apmokėti už prekes, negana to, nereikia rūpintis prekės pristatymu – užsakytas prekes mūsų el. parduotuvėje pristatome per 1–2 darbo dienas Jūsų nurodytu adresu. Ar gali būti paprasčiau pirkti?