Prekių katalogas

Inversiniai stalai

 • Inversiniai stalai stuburo tempimo pratimams ir nugaros skausmų terapijai

  Automatinis inversinis stalas su elektroniniu valdymu inSPORTline Ele
  Kodas: 16799-20709
  Kaina 39999
  51699 Sutaupykite 11700
  Inversiniai (gravitaciniai) kybojimo batai inSPORTline
  Kodas: 7226-1132
  Kaina 6040
  7740 Sutaupykite 1700
  Inversinis stalas inSPORTline Inverso Profi
  Kodas: 5052-10554
  Kaina 46650
  62650 Sutaupykite 16000
  Inversinis stalas inSPORTline Inverso Plus
  Kodas: 5051-10553
  Kaina 21200
  24600 Sutaupykite 3400
  Inversinis stalas inSPORTline Verge
  Kodas: 4517-4071
  Kaina 16480
  20280 Sutaupykite 3800
 • Šiandieninis gyvenimo būdas, nuolatinis skubėjimas, įtampa ir stresas turi neigiamos įtakos gyvenimo kokybei, sveikatai. Pavyzdžiui, nieko nuostabaus, kad neretas skundžiasi stuburo, nugaros skausmais. Vieniems toks diskomfortas periodiškas, o štai kitus kamuoja nuolat. Jei tai apie Jus, tuomet turėtumėte žinoti, kad atsikratyti nugaros skausmų nesunku – įsigykite inversinį stalą!

  Inversinė terapija – ne naujiena. Ši terapija padeda malšinti ir gydyti lėtinį nugaros skausmą, efektyviai veikia ir esant ūminiam skausmui. Kokia terapijos koncepcija? Ji grindžiama gravitacinėmis jėgomis – kūnas nukreipiamas šių jėgų veikimo kryptimi, vyksta tempimo procesas, taip pat atlaisvinami facetiniai sąnariai, mažėja tarpslankstelinių diskų spaudimas dėl padidėjusių tarpų tarp slankstelių apvertus kūną aukštyn kojomis.

  Inversiniai stalai yra labai patogios priemonės, leidžiančios nesunkiai apsiversti aukštyn kojomis ir tokioje pozicijoje išbūti reikiamą laiką. Toks stalas naudingas ne tik tiems, kurie jau turi problemų dėl sąnarių ar nugaros skausmų, bet ir tiems, kuriems jis bus itin reikšmingas kaip profilaktinė priemonė, pavyzdžiui, dirbantiems sėdimą darbą.

  Reguliariai naudodami inversinį stalą netruksite pastebėti, kad jis padeda stiprinti stuburą, malšina nugaros skausmą, teigiamai veikia kvėpavimo sistemą, padeda lengvai ir efektyviai atpalaiduoti raumenis, padeda mažinti stresą. Taip pat toks treniruoklis bus naudingas ir laikysenai, medžiagų apykaitai, kraujotakai, jis saugos tarpslankstelinius diskus, mažins apkrovas, tenkančias klubų sąnariams, ir kt.

  Rinkdamiesi inversinį stalą būtinai įvertinkite, koks rekomenduojamas maksimalus naudotojo svoris ir ūgis. Papildomo patogumo suteiks paminkštintas atlošas, galimybė reguliuoti inversijos kampą, šildymo funkcija, galimybė kompaktiškai sulankstyti treniruoklį ir kt.

  Labai vertiname savo klientus ir jiems siūlome tik geriausiųjų gaminius. Mūsų el. parduotuvėje rinkitės inSPORTline inversinius stalus. Kokybė, patvarumas ir ilgaamžiškumas – tai savybės, būdingos visiems mūsų asortimente esantiems inversiniams stalams.

  Inversiniai stalai internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – lengva, greita ir žema kaina. Pirkti internetu galite nepriklausomai nuo savo buvimo vietos bei paros laiko – tai labai patogu, nėra apribojimų, suvaržymų, nereikia derintis prie parduotuvės darbo laiko ir pan. Išsirinkite norimą inversinį stalą, o mes pristatysime jį nurodytu adresu vos per 1–2 darbo dienas.