Prekių katalogas

Inversiniai stalai

 • Inversiniai stalai stuburo tempimo pratimams ir nugaros skausmų terapijai

  Kaina 15900 
  18900  Sutaupykite 3000 
  Kaina 25122 
  Kaina 21094 
 • Šiandieninis gyvenimo būdas, nuolatinis skubėjimas, įtampa ir stresas turi neigiamos įtakos gyvenimo kokybei, sveikatai. Pavyzdžiui, nieko nuostabaus, kad neretas skundžiasi stuburo, nugaros skausmais. Vieniems toks diskomfortas periodiškas, o štai kitus kamuoja nuolat. Jei tai apie Jus, tuomet turėtumėte žinoti, kad atsikratyti nugaros skausmų nesunku – įsigykite inversinį stalą!

  Inversinė terapija – ne naujiena. Ši terapija padeda malšinti ir gydyti lėtinį nugaros skausmą, efektyviai veikia ir esant ūminiam skausmui. Kokia terapijos koncepcija? Ji grindžiama gravitacinėmis jėgomis – kūnas nukreipiamas šių jėgų veikimo kryptimi, vyksta tempimo procesas, taip pat atlaisvinami facetiniai sąnariai, mažėja tarpslankstelinių diskų spaudimas dėl padidėjusių tarpų tarp slankstelių apvertus kūną aukštyn kojomis.

  Inversiniai stalai yra labai patogios priemonės, leidžiančios nesunkiai apsiversti aukštyn kojomis ir tokioje pozicijoje išbūti reikiamą laiką. Toks stalas naudingas ne tik tiems, kurie jau turi problemų dėl sąnarių ar nugaros skausmų, bet ir tiems, kuriems jis bus itin reikšmingas kaip profilaktinė priemonė, pavyzdžiui, dirbantiems sėdimą darbą.

  Reguliariai naudodami inversinį stalą netruksite pastebėti, kad jis padeda stiprinti stuburą, malšina nugaros skausmą, teigiamai veikia kvėpavimo sistemą, padeda lengvai ir efektyviai atpalaiduoti raumenis, padeda mažinti stresą. Taip pat toks treniruoklis bus naudingas ir laikysenai, medžiagų apykaitai, kraujotakai, jis saugos tarpslankstelinius diskus, mažins apkrovas, tenkančias klubų sąnariams, ir kt.

  Rinkdamiesi inversinį stalą būtinai įvertinkite, koks rekomenduojamas maksimalus naudotojo svoris ir ūgis. Papildomo patogumo suteiks paminkštintas atlošas, galimybė reguliuoti inversijos kampą, šildymo funkcija, galimybė kompaktiškai sulankstyti treniruoklį ir kt.

  Labai vertiname savo klientus ir jiems siūlome tik geriausiųjų gaminius. Mūsų el. parduotuvėje rinkitės inSPORTline inversinius stalus. Kokybė, patvarumas ir ilgaamžiškumas – tai savybės, būdingos visiems mūsų asortimente esantiems inversiniams stalams.

  Inversiniai stalai internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – lengva, greita ir žema kaina. Pirkti internetu galite nepriklausomai nuo savo buvimo vietos bei paros laiko – tai labai patogu, nėra apribojimų, suvaržymų, nereikia derintis prie parduotuvės darbo laiko ir pan. Išsirinkite norimą inversinį stalą, o mes pristatysime jį nurodytu adresu vos per 1–2 darbo dienas.