Alkotesteriai

 • Patikimai matuojantys, aukštos kokybės alkotesteriai asmeniniam naudojimui

  Alkotesteris AlcoScan AL9000
  Kodas: AL9000

  Pusiau profesionalus su elektrocheminiu (fuel cell) jutikliu alkotesteris.

  Kaina 18989
  23000 Sutaupykite 4011
  Alkotesteris AlcoScan AL2500 Elite
  Kodas: AL2500 Elite

  Alkoholio matuoklis, skirtas asmeniniam naudojimui.

  Kaina 4899
  5900 Sutaupykite 1001
  Alkotesteris AlcoScan AL6200
  Kodas: AL6200

  Nedidelis, lengvas asmeninis alkotesteris asmeniniam pasitikrinimui.

  Kaina 7189
  8600 Sutaupykite 1411
  Alkotesteris Alcodetector M40
  Kodas: 4779033030211

  Pusiau profesionalus alkotesteris sukurtas asmeniniam pasitikrinimui. Prietaisas su elektrocheminiu Premium jutikliu.

  Kaina 10998
  12900 Sutaupykite 1902
  Alkotesteris Dräger Alcotest 3820
  Kodas: 3820

  Profesionalus, aukštos kokybės alkotesteris.

  Kaina 29800
  Alkotesteris AlcoScan AL8000
  Kodas: AL8000

  Pusiau profesionalus alkotesteris sukurtas asmeniniam pasitikrinimui. Gali būti naudojamas darbdavių, kurie tikrina darbuotojus atsitiktinai, įtarus girtumą ir pan.

  Kaina 12900
  Alkotesteris Alcodetector S60
  Kodas: S60

  Kompaktiškas asmeniniam naudojimui skirtas alkotesteris su elektrocheminiu PRO jutikliu.

  Kaina 14900
  Alkotesteris Alcodetector M50
  Kodas: M50

  Pusiau profesionalus alkotesteris sukurtas asmeniniam pasitikrinimui.

  Kaina 11900
  Alkotesteris Alcodetector EC5
  Kodas: EC5

  Pusiau profesionalus alkotesteris sukurtas asmeniniam pasitikrinimui.

  Kaina 9500
 • Nusprendėte įsigyti alkotesterį? Užsukote kaip tik ten, kur išsirinksite Jums tinkamiausią. Mūsų asortimente – aukštos kokybės, patikimi ir tikslūs alkotesteriai, padėsiantys nustatyti organizmo reakciją į išgerto alkoholio kiekį.

  Rinkdamiesi asmeninį alkotesterį įvertinkite tam tikrus jo parametrus. Pavyzdžiui, vienas esminių – jutiklio pateikiami rezultatai, t. y. koks jų diapazonas. Nemažai paprastų alkotesterių, skirtų asmeniniam naudojimui, rodo iki 1,2 promilės siekiančius rezultatus. Bet mūsų el. parduotuvėje rasite ir tokių, kurių riba daug didesnė, pavyzdžiui, 4,00 promilės. Įvertinkite, kokia prietaiso paklaida nurodyta. Mūsų el. parduotuvėje rinksitės tik iš minimalią paklaidą turinčių alkotesterių, tad būsite užtikrinti duomenų tikslumu. Alkotesterio svoris ir matmenys bus reikšmingi, jei prietaisą dažnai nešiositės su savimi – tokiu atveju praktiškesnis pasirinkimas bus kompaktiškas, lengvas alkotesteris. Prioritetą teikite kalibravimo galimybę turintiems alkotesteriams. Yra ir daugiau privalumų, kuriuos gali turėti šis prietaisas. Vienas jų – oro srauto nutraukimo fiksavimas, t. y. pradėjus bandymą ir nustojus pūsti orą staiga, prietaisas mėginio nepaims – viską teks pakartoti.

  Paprastai, be paties alkotesterio, komplektacijoje rasite ir maitinimo elementus, kelis antgalius, prietaiso naudojimo instrukciją. Mūsų el. parduotuvėje rasite asmeniniam naudojimui skirtus alkotesterius, pusiau profesionalius ir aukščiausios kokybės profesionalius alkotesterius.

  ZemaKaina.lt el. parduotuvėje rasite žinomų ir kokybę garantuojančių gamintojų alkotesterius: Alcodetector ir Alcoscan. Prioritetą teikdami puikiai vertinamiems gamintojams gausite labai gerą kainos ir kokybės santykį, džiaugsitės patvariu pirkiniu.

  Aklotesteriai internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje yra galimybė greitai ir patogiai, neišeinant iš namų ar darbo vietos, įsigyti norimą daiktą. Alkotesteriai nėra dažnas pirkinys, kurį rasite kiekvienos parduotuvės lentynose. Toli gražu... Norėdami įsigyti šį daiktą turėsite važiuoti į tam tikras parduotuves, rinktis Jums tinkamą. O tai pareikalaus papildomo laiko, dar pridėkime ir kuro sąnaudas. Kur kas patogesnė alternatyva – pirkti internetu. Pirkdami internetu nepriklausysite nuo laiko ir vietos, užtruksite daug trumpiau, o Jūsų pirkinys bus saugiai pristatytas nurodytu adresu per 1–2 darbo dienas. ZemaKaina.lt el. parduotuvėje turėsite galimybę pasinaudoti puikiomis akcijomis ir sutaupyti mokėdami už pirkinį.