Prekių katalogas

Apmokėjimo už prekes būdai

 • Bankiniu pavedimu

  Apmokėkite užsakymą Jums įprastu bankiniu pavedimu pagal išankstinę sąskaitą-faktūrą.

  • PASTABA. Darydami bankinį pavedimą, mokėjimo paskirties laukelyje nurodykite užsakymo numerį (pvz. apmokėjimas už ORD 12345). Taip padėsite mums Jūsų apmokėjimą rasti ir užsakymą paruošti greičiau.

  Mokėjimo inicijavimo paslauga

  Saugiai ir patogiai atsiskaityti galite naudojantis "NEO Pay" mokėjimo inicijavimo paslauga, kuri leidžia sumokėti turintiems sąskaitas bankuose "Swedbank“ , "SEB bankas", "Luminor DNB“, "Luminor Nordea“, "Citadelė" bei "Šiaulių bankas".

   

  Per Paysera sistemą

  Klientai, turintys "Paysera" sąskaitas, gali net tik operatyviai atsiskaityti per šią mokėjimų sistemą, bet ir gauti procentinę nuolaidą į savo sąskaitą.

   

  Grynais pristatymo metu

  Už internetu užsakytas prekes galite sumokėti grynais pinigais arba banko kortele . Pinigus sumokėsite prekes pristačiusiam kurjeriui, pagal pateiktą kasos pajamų orderį

   

  Pirkimas lizingu

  Pirkti išsimokėtinai galite naudodamiesi lizingo bendrovių "SB lizingas ir "GF lizingas" paslaugomis.

  Užsakymo pateikimo metu nereikės mokėti jokios pradinės įmokos, visą sumą sumokėsite lizingo bendrovei jau po prekių pristatymo.

  Perkant išsimokėtinai lizingo sutartis sudaroma iš anksto, prieš išsiunčiant prekes. Lizingo sutartį galite sudaryti patys savarankiškai autorizavęsi per savo e-banką arba galite kreiptis į mus ir mes padėsime Jums pasirinkti geriausias sąlygas.

  Daugiau informacijos apie pirkimą lizingu»

  Mobiliuoju telefonu

  Atsiskaityti galite ir mobiliuoju telefonu per "MoQ" sistemą, pasinaudojus ryšio operatoriaus suteikiamu kredito limitu.

  Už šį kreditą nereikia mokėti jokių palūkanų, pasibaigus mėnesiui sumokėta suma tiesiog padengiama kartu su Jūsų sąskaita už mobiliojo ryšio paslaugas.

   

  TAX FREE

  Užsienio turistai, gyvenantys ne Europos Sąjungos šalyse, turi teisę už iš Lietuvos išvežamus pirkinius susigrąžinti pridėtinės vertės mokestį (PVM).

  Visus reikalingus dokumentus supildome patys. Daugiau informacijos apie TAX FREE paslaugą»