Apmokėjimo už prekes būdai

 • Internetine bankininkyste

  Operatyviai atsiskaityti galima naudojantis bankų "Swedbank“ , "SEB bankas" ir "Luminor“ tiesioginės interneto bankininkystės paslaugomis, taip pat per mokėjimų sistemą Paysera.
   

  Bankiniu pavedimu

  Apmokėkite užsakymą Jums įprastu bankiniu pavedimu pagal išankstinę sąskaitą-faktūrą.

  • PASTABA. Darydami bankinį pavedimą, mokėjimo paskirties laukelyje nurodykite užsakymo numerį (pvz. apmokėjimas už ORD 12345). Taip padėsite mums Jūsų apmokėjimą rasti ir užsakymą paruošti greičiau.

  Grynais pristatymo metu

  Už internetu užsakytas prekes galite sumokėti grynais pinigais. Pinigus sumokėsite prekes pristačiusiam kurjeriui, pagal pateiktą kasos pajamų orderį.

  • PASTABA. Atsiskaitant grynais pinigais pristatymo metu taikomas 5€  mokestis už grynų pinigų pinigų surinkimo ir inkasavimo paslaugas. Prašome rinktis kitą atsiskaitymo būdą, jeigu nenorite mokėti papildomai.
    

  Prekybos salone

  Atsiimdami prekes patys prekybos salone galite atsiskaityti tiek grynais pinigais, tiek bankinėmis (VISA, VISA Electron, Maestro, Mastercard) mokėjimo kortelėmis.

   

  Mobiliuoju telefonu

  Atsiskaityti galite ir mobiliuoju telefonu per "MoQ" sistemą, pasinaudojus ryšio operatoriaus suteikiamu kredito limitu. Už šį kreditą nereikia mokėti jokių palūkanų, pasibaigus mėnesiui sumokėta suma tiesiog padengiama kartu su Jūsų sąskaita už mobiliojo ryšio paslaugas.
   

  Pirkimas lizingu

  Pirkti išsimokėtinai galite naudodamiesi lizingo bendrovių "SB lizingas ir "GF lizingas" paslaugomis.

  Užsakymo pateikimo metu nereikės mokėti jokios pradinės įmokos, visą sumą sumokėsite lizingo bendrovei jau po prekių pristatymo.

  Perkant išsimokėtinai lizingo sutartis sudaroma iš anksto, prieš išsiunčiant prekes. Lizingo sutartį galite sudaryti patys savarankiškai autorizavęsi per savo e-banką arba galite kreiptis į mus ir mes padėsime Jums pasirinkti geriausias sąlygas.

  Daugiau informacijos apie pirkimą lizingu»

  TAX FREE

  Užsienio turistai, gyvenantys ne Europos Sąjungos šalyse, turi teisę už iš Lietuvos išvežamus pirkinius susigrąžinti pridėtinės vertės mokestį (PVM).

  Visus reikalingus dokumentus supildome patys. Daugiau informacijos apie TAX FREE paslaugą»