Prekių katalogas

Vaikiški sulankstomi sportiniai vežimėliai

 • Prekių nėra.
 • Vaikiški sulankstomi sportiniai vežimėliai – jie dažniausiai pakeičia vežimėlius su lopšiu, kai vaikas ūgteli ir nebūna nusiteikęs pasyviai gulėti vežime. Sėdinčiam vaikučiui sportinis vežimėlis bus puiki transporto priemonė, kuria vežamas jis galės komfortiškai sėdėti ir stebėti aplinką. Mūsų el. parduotuvėje – tik aukščiausios kokybės, saugūs ir patvarūs vežimėliai, garantuosiantys jo naudotojo patogumą.
  Rinkdamiesi sportinį vežimėlį vaikui, atsižvelkite į svorio kriterijų – iki kokio svorio vaikams skirtas konkretus vežimas. Reguliuojama nugarėlė ir pakojis leis parinkti vaikui tinkamiausią poziciją, pavyzdžiui, gulimą, kai mažylis vežamas užmiega, sėdimą, kai žvalgosi į šalis, tyrinėja aplinką ir pan. Įvertinkite vežimėlio svorį – jei gyvenate daugiabutyje, kuriame nėra lifto, prioritetą teikite lengvesniam vežimėliui.

  Apskritai, nesunkus, kompaktiškai sulankstomas vežimėlis bus praktiškesnis pasirinkimas keliaujant – jis neužims daug vietos automobilyje ar kitame transporte, bus patogus pasinešti rankoje, jei iškiltų būtinybė. Mūsų asortimente esantys vežimėliai turi tvirtus, patikimus rėmus ir kokybiškas medžiagas, neblunkančias ir ilgai išlaikančias reprezentatyvią išvaizdą.

  Papildomo patogumo suteikia tokie priedai kaip užklotas kojoms, apsauga nuo kritulių, krepšys pirkiniams, galimybė užblokuoti priekinius ratus, kad nesisuktų palink savo ašį, prailgintas stogelis – efektyvesnei apsaugai nuo saulės spindulių bei vėjo, vieta gėrimui pastatyti, galimybė vežimą sulankstyti viena ranka, galimybė sėdynę apgręžti į priekį arba atgal ir kt.

  Rinkitės Coto Baby ir Graco sportinius vežimėlius ūgtelėjusiems vaikučiams. Gamintojai yra rinkoje žinomi, pelnę pasitikėjimą, vertinami ir užtikrina aukštą gaminių kokybę. Džiaugiamės, į savo asortimentą galėdami įtraukti tik geriausių gamintojų produkciją.

  Vaikiški sulankstomi sportiniai vežimėliai internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – puiki proga rinktis iš plataus asortimento ir taupyti brangų savo laiką bei pinigus. Išsirinkti vežimėlį – nelengva užduotis, tai patvirtinti gali bet kuris vaikų turintis tėtis ar mama. Tad pagalvokite, kiek laiko reikėtų skirti kelionei į įprastas prekybos vietas, renkantis šią transporto priemonę mažyliui... Siūlome taupyti laiką, visiškai savarankiškai planuoti pirkimą ir nemažai sutaupyti. Rinkitės vežimėlį mūsų el. parduotuvėje, naudokitės išskirtinėmis akcijomis ir jau po 1–2 darbo dienų vešite savo vaikutį naujuoju vežimėliu.