Prekių katalogas

Praktiški patarimai renkantis buitinę techniką, el. įrankius, sodo ir daržo techniką, sporto ir laisvalaikio prekes

Kaip pasirinkti riedučius?

Vis daugiau dėmesio žiniasklaidoje skiriama informacijos apie fizinį aktyvumą sklaidai. Daugelis besirūpinančių savo sveikata, fiziniu aktyvumu ir produktyviu laisvalaikiu renkasi, kuri sporto šaka jiems yra arčiausiai širdies. Vieniems tai – bėgimas, kiti prioritetą teikia dviračiams ir pan. Bet pastebima tendencija, jog pastaruoju metu labai populiarėja riedučių sportas. Didelis jų privalumas tas, kad važiuoti riedučiais gali ir vaikas, ir suaugęs, nepriklausomai nuo amžiaus.

Kuo naudingi oro drėkintuvai ir sausintuvai namuose?

Ar pastebite, kad vienose patalpose jaučiatės geriau, kitose – prasčiau? Arba vienu metu patalpoje jaučiatės puikiai, o jau kitą kartą toje pačioje patalpoje savijauta būna prasta? Taip pat galite pastebėti, kad esant tai pačiai temperatūrai, vienoje patalpoje galite jaustis labai gerai, o kitoje gali trūkti oro, svaigti galva, „mušti“ karštis ir pan. Kodėl taip yra? Atsakymas labai paprastas – viską lemia patalpos mikroklimatas, kurį galima labai paprastai koreguoti oro drėkintuvu arba drėgmės surinkėju.

Kas yra įrankių sterilizatorius ir ką jame galima valyti?

Didelę dalį mikroorganizmų, esančių mus supančioje aplinkoje, sudaro bakterijos. Jų gausu ore, kuriuo kvėpuojame, namuose, kuriuose gyvename, patalynėje, kurioje miegame, vandenyje, kuriame maudomės ir kurį geriame, ant įrankių, kuriais valgome, šukų, kuriomis šukuojamės. Ypač daug bakterijų patenka ant mūsų rankų, kuriomis gaminame maistą, valgome, ir t.t. Šį sąrašą galima tęsti ir tęsti. Ką daryti ir kaip kovoti? Šiuo atveju galime padėkoti šiuolaikinėms technologijoms, suteikiančioms galimybę palaikyti švarą. Efektyviai kovai su bakterijomis – sterilizatoriai.

Kas yra šviesos terapijos lempa ir kuo ji naudinga?

Daugelis mūsų gyvena itin įtemptu ritmu, nuolat skuba, turi didžiulius darbo krūvius, o kur dar namai, šeima ir savo poreikių patenkinimas! Toks gyvenimo ritmas lemia nuovargį, stresą, prastą nuotaiką, depresiją ir įvairių ligų vystymąsi. Siekdami pagerinti savo gyvenimo kokybę ir padidinti darbingumą, turite atrasti laiko sau. Efektyvus sprendimas – šviesos terapija.

Kaip išsirinkti inhaliatorių kvėpavimo ligų gydymui?

Bene kiekvienas iš mūsų yra patyręs, ką peršalus reiškia rymoti virš verdančio arbatinuko ar puodo ir mirkti garų gausybėje. Galime tik pasidžiaugti, jog šiandien tokia procedūra visiškai nebūtina – inhaliacijas galima atlikti kur kas paprasčiau, efektyviau, naudojant vaistus ir nepatiriant diskomforto. Technologijų pažanga – štai kas palengvina ligų gydymą ir padeda greičiau pasveikti.

Kas yra vibro treniruoklis ir kuo jis naudingas?

Siekiant pagerinti kūno formas, šiandien griebiamasi pačių įvairiausių būdų. Laikomasi dietų, leidžiamos ilgos ir valandos sporto salėse, neretai imamasi ir drastiškesnių, organizmui galinčių pakenkti priemonių. Technologijų pažanga ir mokslo tyrimai žymiai palengvina mūsų gyvenimą, tad norint numesti svorio ar padidinti raumenų tonusą, jau galima pasitelkti išmanesnes, didesnį poveikį darančias ir mažiau pastangų reikalaujančias priemones.

Kaip išsirinkti elektrostimuliatorių?

Elektrostimuliacijos aparatai, kaip reabilitacinė, prevencinė, potrauminė ar nervų sistemos testavimo priemonė, gydymo įstaigose naudojama jau kurį laiką. Ištobulėjus technologijai ir suvokus šių prietaisų funkcionalumų galimybes, jie ypač išpopuliarėjo sportininkų bei atletiškų kūno linijų siekiančių žmonių tarpe ir jau kurį laiką naudojami ne tik gydomaisiais, bet ir estetiniais tikslais.

Kokie yra infraraudonųjų spindulių termometrų privalumai?

Ar pamenate laikus, kai susirgus, po užančiu tekdavo kišti šaltą stiklinį termometrą ir nuobodžiai laukti, kol išsiplės jame esantis gyvsidabris? Netikslūs, per kelis matavimo kartus gauti rezultatai, ilgai trunkanti procedūra, ypač sunkiai atliekama mažiems vaikams – visa tai praeitis. Šiandien turime galimybę naudotis išmaniais, akimirksniu temperatūrą pamatuojančiais, infraraudonųjų spindulių principu veikiančiais bekontakčiais termometrais. Jie ne tik patogūs, greiti, tikslūs, higieniški, bet ir temperatūrą leidžia matuoti tiek namuose, tiek viešoje vietoje – tai trunka vos akimirką.

Telefonai senjorams - lengvesniam ir sklandesniam bendravimui

Kad silpną regėjimą, klausą ar atminties sutrikimų turintys žmonės galėtų lengvai bendrauti su artimaisiais, sukurti specialiai senjorams skirti fiksuoto ryšio telefonai. Jie gerokai palengvina ir supaprastina nuotolinį bendravimą, kurio taip reikia vyresnio amžiaus žmonėms.

Pulsoksimetras – kas tai?

Pulsoksimetras – tai mažas, naudojimui namuose pritaikytas prietaisas, nustatantis arterinio kraujo įsotinimą deguonimi (SpO2) ir pulsą. Pulsoksimetras suteikia galimybę paciento ar savo būklės stebėjimą vykdyti namuose, išvengiant vizito pas gydytojus ar medicinos centrus.

Kaip išsirinkti akumuliatorių įkroviklį?

Akumuliatoriai ir jų įkrovikliai tampa itin paklausiomis prekėmis šaltuoju metų laiku. Užklupus šalčiams dažnas neužveda savo automobilio, akumuliatorius išsikrauna. O išsikrovęs jis nuotaiką kaip reikiant pagadina visai dienai, nes pats jis nebepasikraus ir stebuklingai neatgis. Dažnai girdime per televiziją ir skaitome spaudoje, virtualioje erdvėje specialistų žarstomus patarimus, kaip teisingai pasirinkti akumuliatorių. Bet ne mažiau svarbus yra ir jo įkroviklis. Kokie aspektai reikšmingi ir į ką atkreipti dėmesį renkantis akumuliatoriaus įkroviklį?

Kaip išsirinkti sulankstomas kopečias?

Atliekant remontą, dirbant sode ir daugeliu kitų atvejų buityje nepamainomas daiktas yra sulankstomos kopėčios. Aliumininės kopėčios šiandien rinkoje yra vienos patikimiausių ir kokybiškiausių, todėl jei norite investuoti į ilgaamžiškumą – tai bus geriausias sprendimas.

Kaip išsirinkti ledo grąžtą?

Vienas svarbiausių atributų žvejybai ant ledo yra grąžtas, kuriuo lede padaroma eketė. Jei nenorite, kad gerą laiką aptemdytų nenumatytos problemos, pavyzdžiui, storesnis nei manyta ledas, pasirūpinkite tinkamu ledo grąžtu.

Kaip išrinkti tinkamą laipiojimo sienelę vaikui?

Vaikai nuolat nenustygsta vietoje, jie yra aktyvūs, smalsūs ir ištroškę pramogų bei atrakcijų. Tikriausiai sunkiai rastume vaiką, kuris bent kartą nebuvo įsilipęs į medį. Laipiojimas masina vaikus, o tėvus neramina, kadangi laipiojimas po medžius neretai baigiasi traumomis. Išeitis – specialios laipiojimo sienelės, kopėtėlės, suteiksiančios vaikams daug teigiamų emocijų, o drauge ir lavinančios mažųjų vaizduotę, stiprinančios raumenis, ištvermę ir bendrą sveikatą.

Kaip išsirinkti motobloką?

Lietuva pelnytai vadinama žemės ūkio šalimi. Čia net ir nedidelius žemės plotus turintys gyventojai stengiasi juos išnaudoti tikslingai, pavyzdžiui, dirba žemę, augina daržoves, vaismedžius ir kt. Todėl ruduo ir pavasaris ypač darbingi metų laikai. Ar norite žemės ūkio darbus nudirbti ženkliai lengviau, greičiau ir smagiau? Geriausias pasirinkimas – motoblokas, tapsiantis nepakeičiamu pagalbininku dirbant žemės darbus.

Kaip išsirinkti malkų skaldyklę?

Jei kiekvieną kartą skaldydami malkas ir mosuodami kirviu pagalvojate, kaip gerai būtų, jei jos susiskaldytų pačios, tuomet malkų skaldyklė yra kaip tik tai, kas šį norą pavers realybe! Įsigiję kokybišką malkų skaldyklę taupysite savo laiką, sveikatą ir pamiršite šį sunkų ir tikrai malonumo neteikiantį fizinį darbą.

Kaip išsirinkti lapų pūstuvą?

Rudeniui atėjus daugelis individualių namų gyventojų į savo dienotvarkes įtraukia ir darbus sode. Vienas tų darbų, kurį reikia vis kartoti kas kelias dienas, jei norite džiaugtis tvarkinga aplinka, yra nukritusių lapų pašalinimas. Ruduo lapus spalvina labai sparčiai, tad jie vis nukloja žemę. Atrodo, tik sugrėbėte visus, o jau vėl prikrito. Jei norite lapų surinkimo procesą padaryti ženkliai lengvesnį ir operatyvų, išbandykite lapų pūstuvą – tai prietaisas, kuriuo nesunkiai nupūsite arba susiurbsite lapus.

Kaip išsirinkti šakų smulkintuvą?

Lapų paklotas sode, išsikeroję medžiai, nukritusios šakos ir šakelės primena, kad atėjo ruduo. Šiuo metų laiku darbų sode apstu, todėl kiekvienas ieško, kaip juos palengvinti ir paspartinti. Nukirstos medžių šakos, nukritę šakelės – nemažas galvos skausmas, jei namuose neturite krosnies. Kur jas dėti? Operatyviai susitvarkyti su šakomis padės šakų smulkintuvai – įrankiai, padėsiantys lengvai ir greitai utilizuoti net didelius šakų kiekius.

Kaip išsirinkti pelenų siurblį?

Jei namuose turite krosnį, krosnelę ar židinį, bet neturite pelenų siurblio, tuomet matyt nesuklysime pasakę, kad gaištate daug laiko pelenų valymui. Šio nepatogumo galite išvengti, įsigiję pelenų siurblį.

Kaip išsirinkti betono maišyklę?

Technologijos, sparčiai žengiančios į priekį, palengvina daugelį darbų, neaplenkia beveik visų sektorių. Statybos sektorius – ne išimtis. Betono maišyklės – įrenginiai, leidę pamiršti, ką reiškia sunkus betono maišymas rankomis. Šiandien maišyklės naudojamos ne tik prie didžiųjų statybos objektų, bet labai paklausios ir tarp fizinių asmenų, maišykles įsigyjančių nedideliems betonavimo darbams.

Kaip išsirinkti diskinį pjūklą?

Diskinis pjūklas neabejotinai yra vienas populiariausių įrankių, kuris yra tikras pagalbininkas, jei reikia tiksliai ir preciziškai pjauti medį, metalą, net betoną ar akmenį. Jų asortimentas maloniai nustebina, tačiau drauge kiek apsunkina pasirinkimą. Tad kaip teisingai pasirinkti diskinį pjūklą, kad dirbti juo būtų patogu, o rezultatą pasiektumėte geriausią?

Kaip išsirinkti el. šlifuoklį?

Šiandien galime tik stebėtis, kiek įrankių skirta įvairiems statybos, remonto darbams. Visi jie palengvina ir paspartina darbą, leidžia pasiekti maksimalų rezultatą. Šlifuoklis bus nepakeičiamas ten, kur reikia dailiai nušlifuoti paviršių: sienas, lubas, grindis ir kt.

Kaip pasirinkti balansinę kėdę?

Technologijų amžius gerokai pakoregavo mūsų gyvenimo būdą, kuriame fizinis aktyvumas dažnai užleidžia pozicijas sėdimam darbui, pasyviam laisvalaikiui ir fizinio aktyvumo stokai. Pagrįstai atliekama vis daugiau tyrimų, kuriais patvirtinama mažo fizinio aktyvumo žala sveikatai. Viena iš prevencijos priemonių traktuojamas balansinis sėdėjimas.

Kaip išsirinkti vonios svarstykles?

Šiandieninės vonios svarstyklės ne tik atlieka pagrindinę savo funkciją – matuoja svorį, bet ir daug papildomų. Todėl jos bus baudingos kiekvienuose namuose. Maža to, vonios svarstyklės neužima daug vietos, jas puikiai „įkurdinsite“ po vonia, vonios spintele. Vonios svarstyklės – būtinas daiktas namuose, jei rūpinatės savo kūnu ir sveikata.

Kaip išsirinkti šiaurietiško ėjimo lazdas?

Dar prieš kelerius metus paminėjus šiaurietišką ėjimą, daugeliui kildavo klausimas: "o kas čia tokio?" Šiandien ši sporto šaka itin populiari ir propaguojama tiek profesionalų, tiek mėgėjų, tiek vyrų, tiek ir moterų, o svarbiausia, ji puikiai tinka ir jauniems, ir senjorams. Geriausia tai, kad šiaurietiškas ėjimas ne tik nesudėtingas, bet ir labai naudingas: stiprina raumenis, mankština sąnarius, gerina širdies veiklą ir t.t. O kad šis sportas teiktų naudą ir malonumą, svarbu tinkamas inventorius.

Kaip išsirinkti Bluetooth ausines / kolonėles?

Vos prieš kelis metus gamintojai pradėjo siūlyti Bluetooth kolonėles, o netrukus ir Bluetooth ausines. Visų nuostabai šie gaminiai tapo itin populiarūs – juk jie iš tiesų palengvina mūsų gyvenimą. Šių prietaisų pasirinkimas labai platus, kas leidžia išsirinkti sau tinkamiausią modelį.

Kaip išsirinkti elektroninę auklę?

Šiandieninio dinamiško gyvenimo ritmo neišvengia ir mažylius auginantys tėveliai. Vaikučiui užmigus retas kuris iš tėvų gali sau leisti prigulti šalia ir pailsėti – juk laukia kiti darbai namuose, kieme, sode, o kur dar laikas tik sau! Tokiu atveju elektroninė auklė – nepamainomas dalykas, kuriuo naudodamiesi girdėsite, kai vaikas nubus, net būdami kitame kambaryje ar lauke.

Kaip išsirinkti treniruoklį dviratį?

Treniruoklis dviratis priskiriamas paklausiausių kategorijai – tokių ne vieną rasime kiekviename sporto klube, taip pat jie labai populiarūs tarp sportuojančiųjų namuose. Kaip pasirinkti treniruoklį dviratį, kad jis padėtų efektyviai sportuoti ir taptų puikia investicija?

Kaip išsirinkti bėgimo takelį?

Bėgimo takelis yra vienas populiariausių treniruoklių ir sporto salėse, ir naudoti namuose. Šis treniruoklis yra puiki alternatyva bėgimui gryname ore, kai į lauką visai nevilioja vėjas, krituliai ir šaltis. O kaip teisingai pasirinkti bėgimo takelį, kad netektų gailėtis?

Kaip išsirinkti elipsinį treniruoklį?

Kiekviename sporto klube rastume bent vieną elipsinį treniruoklį, taip pat jie labai populiarus pasirinkimas ir sportuoti namuose. Tai puikus pasirinkimas, jei norite sėkmingai mažinti svorį, gerinti bendrą savijautą, širdies veiklą, stiprinti raumenis. Tad kaip teisingai pasirinkti elipsinį treniruoklį?

Kaip išsirinkti irklavimo treniruoklį?

Jei norite treniruoklio, kuriuo vienu judesiu būtų treniruojami viso kūno raumenys, geriausiu pasirinkimu bus irklavimo treniruoklis. Kaip pasirinkti tinkamą, kad treniruotės būtų efektyvios?

Kas yra maisto vakuumatoriai ir kuo jie naudingi?

Jei nuolat sukate galvą, kaip tvarkingai supakuoti produktus, tai išeitis – maisto vakuumatorius. Klystate, jei manote, kad šis prietaisas pritaikytas didelėms restoranų, kavinių virtuvėms, nes jo nauda gali mėgautis ir kiekviena, net pačios mažiausios virtuvės šeimininkė. Maisto produktų išsaugojimas nebekels rūpesčių, jei po ranka turėsite maisto vakuumatorių.

Kaip išsirinkti plaukų džiovintuvą?

Plaukų džiovintuvą rastume beveik kiekvienos moters namuose. O gal net ir ne vieną... Moterys, ar įsivaizduojame savo rytą be plaukų džiovintuvo? O ar įmanomas pasiruošimas vakarėliui be šio puikaus prietaiso? Jis tampa nepakeičiamu pagalbininku, kai išsiplovus galvą kažkur skubame, kai norime sumodeliuoti šukuoseną. Maža to, juk yra pasitaikę tokių situacijų, kai švarius drabužius kiek ištepame, o laikrodis jau skaičiuoja paskutines sekundes iki svarbaus susitikimo. Tokiu atveju drabužį greit pakišame po vandeniu, o tada gelbėja kas? Būtent – plaukų džiovintuvas!

Kaip išsirinkti tinkamą batutą?

Artėjant vasaros sezonui būtina pasirūpinti puikiomis pramogomis. Jei turite šeimą, vaikų ir platų draugų ratą, tikriausiai svarstote, kokia pramoga būtų universali ir puikiai tiktų įvairaus amžiaus asmenims? Tai – batutas! Batutus tiesiog dievina mažamečiai, tačiau jie ne mažiau smagi pramoga ir tėvams bei draugų kompanijai.

Kas yra vertikalaus masažo kėdės ir kuo jos naudingos?

Darbas, namai, darbas... Skubame, lekiame, nespėjame, pamirštame... Pažįstama? Gyvename labai dinamiškame pasaulyje ir daugelio mūsų gyvenimo ritmas labai intensyvus. Nenuostabu, kad pamirštame pailsėti, o apie tai primena pavargęs kūnas, protas, skaudanti nugara ir pan. Tokiu atveju masažas – tikras išsigelbėjimas, padedantis ne tik atsipalaiduoti kūnui, raumenims, tačiau drauge ir mintims. Kad specialistui masažą atlikti būtų lengva bei patogu, svarbus darbo inventorius.

Kur buityje galite panaudoti kompresorių?

Kartais galima susidurti su pozicija, kad kompresoriai yra naudingi tik degalinėse ar automobilių remonto dirbtuvėse. Tai klaidinga nuostata, kadangi kompresoriai gali tapti nepamainomais pagalbininkais buityje!

Kaip išsirinkti suktuvą-gręžtuvą?

Jau seniai praėjo tie laikai, kai statybų ir panašūs darbai buvo atliekami nesuskaičiuojamą skaičių kartų mojuojant plaktuku ar valandų valandas gręžiant rankiniu grąžtu ir pan. Technologijos žengia pirmyn ir vis labiau palengvina mūsų gyvenimą bei įvairaus darbo procesus. Suktuvai-gręžtuvai šiandien yra nepamainomas dalykas tiek profesionaliems statybininkams, tiek mėgėjams ar tiems, kurie nevengia šių darbų savo namuose.

Kaip išsirinkti kosmetologinį krėslą?

Jei dirbate grožio industrijoje, tai neabejotinai sutiksite, kad kiekviename grožio paslaugas teikiančiame kabinete vienas svarbiausių atributų yra kosmetologinis krėslas. Pastarasis turi būti ir vizualiai patrauklus, ir funkcionalus. Kodėl? Pirma, kosmetologinis krėstas, kaip ir visa kabineto, kuriame teikiamos grožio paslaugos, koncepcija turi būti reprezentatyvus. Antra, funkcionalumas reikšmingas ir kliento komfortui, ir kosmetologo darbo rezultatams.

Kas yra inversiniai stalai ir kuo jie naudingi?

Jei nuolat patiriate nugaros, stuburo skausmus, tai puikiai žinote, kaip sunku gyventi, kai skausmas yra nuolatinis palydovas. Padėkokite sparčiai tobulėjančioms technologijoms, dėl kurių galite pamiršti skausmus ar ženkliai juos sumažinti. Inversiniai stalai – galimybė pamiršti, kad dar visai neseniai Jus ribojo skausmas.

Kaip išsirinkti dulkių siurblį-robotą?

Namų ruoša, dulkės, tvarkymasis, siurbimas... Ar šie žodžiai Jums kelia neigiamas emocijas? Ar išgirdę juos iškart pradedate galvoti šimtus priežasčių, kodėl turėtumėte atidėti namų tvarkymo darbus? O ar galite įsivaizduoti, kad namų tvarkymas, siurbimas gali būti malonus procesas? Tikrai gali! Siurbliai-robotai Jūsų namų kuopimo, kilimų siurbimo procesus pavers tikru malonumu!

Kaip išsirinkti patefoną?

Senove dvelkiantis, romantišką atmosferą kuriantis patefonas... Šiandien šis muzikos instrumentas tarsi „nužengęs“ iš senovinio filmo, kuriame pagal jo skleidžiamą muziką sukosi poros ir mėgavosi švelniomis melodijomis. Patefonai dažniausiai perkami ne tik norint pasiklausyti muzikos iš plokštelių, tačiau ir suteikti savitumo namų interjerui. Tai puikus išskirtinis akcentas interjero koncepcijoje.

Kokių rūšių gali būti kapsuliniai kavos aparatai?

Žmonės, rinkdamiesi kokį kavos aparatą „apgyvendinti“ savo virtuvėje, į kapsulinius anksčiau žiūrėdavo atsargiai: neva diena iš dienos teks gerti tą pačią kavą. Šiandien kavos aparatų kapsulių gamintojai siūlo platų rūšių bei skonių asortimentą, tad šis gėrimas tikrai nepabos! 

Kaip išsirinkti čirvinių blynų keptuvę?

Koks vaikystės prisiminimas sukelia nostalgiją ir priverčia nusišypsoti? Galbūt prieš akis iškyla mama, besisukanti prie viryklės, o gal, atminčiai nunešus dar toliau, rodos, užuodžiate senelės keptų čirvinių blynų kvapą? Norėtumėte ir šiandien pasilepinti šiuo gardumynu ar supažindinti su jo skoniu savo vaikus, išlepusius nuo įmantriausių patiekalų?  

Kaip išsirinkti raciją?

Šiandieninė rinka yra perpildyta gausia įvairiausių žaislų pasiūla: mašinos, lėlės, dėlionės, minkšti žaislai, lavinamieji žaislai ir kt. Vieną aukštesnių vietų sąraše pagal populiarumą užima racijos – žaislai, kurie masina berniukus. Racijos berniukams leidžia pasijusti tarsi tikrais filmų herojais! 

Indukcinės kaitlentės: kaip jos veikia?

Gaminti turi būti malonu, todėl buitinė technika renkamasi atsakingai, skiriant daug laiko alternatyvų įvertinimui. Renkantis kaitlentes dažnas išgirsta „indukcinių kaitlenčių“ terminą bei specialistų vardijamus šių kaitlenčių pranašumus. Nors indukcinės kaitlentės rinkoje nėra naujovė, tačiau išsamiau apie jas imta kalbėti palyginti neseniai.

Treniruokliai. Kokios jų rūšys ir galimybės?

Esate paskendęs darbų jūroje? Neturite laiko, kurį galėtumėte skirti apsilankymui sporto klube? Įsigykite treniruoklį ir sportuokite namuose. Sportas – labai svarbus aspektas kiekvieno mūsų gyvenime, kadangi bent minimali fizinė veikla kiekvieną dieną daro didelį teigiamą poveikį žmogaus organizmui, sveikatai ir gyvenimo būdui.  

Kaip išsirinkti kavos aparatą?

Kad ir kiek kaitaliojate kavos rūšis ar jos gamybos technologiją, nei vienas puodelis neprilygsta tam skoniui bei aromatui, kuriuo kaskart pamalonina mėgiamos kavinės barista. Galbūt trokštamam rezultatui pasiekti reikalingas kavos aparatas? Šis buitinės technikos prietaisas lietuvių virtuves užkariauti pradėjo neseniai, tad, leidžiantis į jo paieškas, dažnas susiduria su daugybe klausimų. 

Foto objektyvai telefonams – kas tai yra?

Įamžinti akimirką šiandien ypač paprasta – galima teigti, jog fotografuojantį telefoną turi kiekvienas vartotojas. Kadangi paspausti mygtuką gali bet kas, dabar didžiausias dėmesys tenka nuotraukų kokybei, originalumui ir estetiniam pojūčiui. Išmaniuoju telefonu fiksuojami įspūdžiai atrodo blankiai? Tokiu atveju į pagalbą ateina objektyviniai foto lęšiai, pro kuriuos į pasaulį žvelgiama plačiau visomis prasmėmis. 

Masažinių sėdynių rūšys ir galimybės - kokią pasirinkti?

Nieko nėra geriau, kaip po sunkios ir varginančios dienos sulaukti malonaus ir atpalaiduojančio masažo. Deja, apsilankymai masažo salonuose reikalauja daug lėšų, o namiškiams pritrūksta įgūdžių arba noro. Tad optimalus sprendimas – masažinė sėdynė, kurią galima pritaikyti tiek namuose, darbe ar net automobilyje ir mėgautis profesionaliu masažu vos vieno mygtuko paspaudimu. 

Kaip išsirinkti vaizdo projektorių?

Vis daugiau žmonių šiandien atsisako televizijos ir naujienas seka bei filmus ar serialus žiūri kompiuteriu. Deja, ir šis pasirinkimas dažnu atveju iškelia problemų, nes kompaktiški kompiuteriai nėra pritaikyti komfortiškam filmų žiūrėjimui. Mažas ekranas reikalauja įtempto stebėjimo, dar daugiau keblumų atsiranda, kai kino vakaras rengiamas daugiau nei dvejiems žmonėms. 

Gruzdintuvė No Oil – kaip ji veikia?

Ar žinojote, jog gruzdintuvėje paruoštas maistas gali būti ne tik neriebus, bet ir sveikas? Rinkoje pasirodžiusios naujos kartos gruzdintuvės siūlo alternatyvą įprastam, daug riebalų reikalaujančiam, tačiau taip pamėgtam maisto kepimui.

Kaip išsirinkti automobilinį šaldytuvą?

Nieko nėra geriau, kaip karštą vasaros dieną kelionėje ar leidžiant laiką gamtoje, atsigaivinti šaltu gėrimu. Šiam malonumui įgyvendinti būtinas mobilus kelioninis šaldytuvas, kurį šiandien tikrai nesunku įsigyti. Skirtingi modeliai, spalvos, kainos. Štai tada ir atsiranda keblumų – kaip išsirinkti sau tinkamiausią?

Multifunkciniai puodai - kaip jie veikia?

Kepti keptuvėje, virti puode, troškinti garų puode, kepinius kepti orkaitėje – viskam naudojame skirtingus prietaisus, atliekančius jiems priskirtą funkciją. Tačiau maisto gaminimas gali būti kur kas paprastesnis, greitesnis ir kompaktiškesnis, visiems patiekalams naudojant vieną ir tą patį multifunkcinį puodą.

Kaip išsirinkti kultivatorių?

Jei pavasariui atėjus užsėjate vieną kitą salotų lysvę, galimas daiktas, jog nė nežinote, kas yra kultivatorius. Nesusidūrusiems su rimtais daržininkystės padargais skubame patikslinti, jog tai yra įrenginys, palengvinantis sodinimo bei sėjos darbus – žemė iškasama, išpurenama ir galutinai paruošiama jūsų pasirinktoms kultūroms „veisti“.

Arabika ir robusta. Kuo skiriasi šios kavos rūšys?

Mėgstate kavą? Tokiu atveju tikrai būsite paragevę bent keliatos skirtingų šio gėrimo rūšių. Ir kokia labiausiai patiko? Arabika, robusta ar jų mišinys? Dažniausiai perkame kavos mišinius, kuriuos gali sudaryti net kelių rūšių, skirtinguose regionuose auginta kava.  

Kaip išsirinkti vejapjovę?

Šylantis oras ir vis gerėjantys orai primena ne tik apie vasarą laukiančias pramogas, bet ir darbus. Vienas jų yra namo, sodo priežiūra, ypač aktualu vasarą – dailios vejos palaikymas. Tam būtina tinkama žoliapjovė, kurios pagalba kadaise sunkų darbą galima paversti poilsiu ar net malonumu.

Kaip išsirinkti balansinį dviratuką?

Tam, kad vaikas nenuobodžiautų ir savo aktyvumą nukreiptų teisinga linkme, jam būtinos specialios priemonės. Viena iš tokių gali būti balansinis dviratukas. Šia nesudėtinga transporto priemone vaikas gali pradėti naudotis jau nuo dvejų metų amžiaus, juk tam nereikia kokių nors ypatingų įgūdžių.

Kaip išsirinkti pripučiamą valtį?

Poilsiaujant prie ežero, pripučiama valtis - tiesiog nepamainomas dalykas. Ji pravers ir žvejams, ketinantiems pažvejoti toliau nuo kranto ir poilsiautojams, norintiems tiesiog pasiplaukioti ir apžiūrėti apylinkes. Pripučiama valtis lengva ir kompaktiška, todėl jos transportavimas nesukels jokių problemų.

Mobilus oro kondicionierius - į ką atkreipti dėmesį perkant?

Nuo alinančių vasaros karščių išsivaduoti padeda geras kondicionierius. Deja, ne visose patalpose tokį įmontuoti įmanoma, kitais atvejais to daryti tiesiog neapsimoka, tad geriausia išeitis – mobilus oro kondicionierius.

Kaip išsirinkti riedlentę?

Važinėjimasis riedlente jau išpopuliarėjo ir Lietuvoje – iš vaikiškos pramogos pagaliau tampa rimtai vertinamu sportu. Tačiau natūralu, jog pasirinkus netinkamą riedlentę, mokymosi procesas gali apkarsti.

Kaip išsirinkti aukšto slėgio plovyklą?

Aukšto slėgio plovyklos paieškos – rimta ir tikrai nelengva užduotis tiems, kurie nėra susidūrę su plovimo įrangos specifika. Tad pradedant rinktis, pirmiausia reikia susipažinti su svarbiausiais šių įrenginių ypatumais:

Kaip išsirinkti surenkamą šiltnamį?

Po žiemos pasiilgę naminių daržovių, dauguma skuba kuo greičiau užsiauginti šviežių salotų, ridikėlių, kitų vasarą menančių gėrybių. Tačiau tam, kad vasara kuo greičiau atkeliautų ant Jūsų stalo, būtina tinkamai paruošti vietą, kurioje auginsite daržoves.

Kaip išsirinkti siuvimo mašiną?

Renkantis siuvimo mašiną, labai svarbu atsižvelgti į tai, kokio tipo darbus žadate atlikti: kokio sudėtingumo siuvinius ar storio medžiagas siūti. Pagal tai galite orientuotis renkantis skirtingos vertės pirkinius.

Kaip išsirinkti indaplovę?

Prieš rinkdamiesi indaplovę, pirmiausia užduokite sau du paprastus klausimus. Pirmasis: kurioje konkrečiai vietoje ketinate ją pastatyti? Antrasis: kokį kiekį indų kiekvieną dieną ketinate plauti? Atsakymus jau žinote? Tuomet galime keliauti toliau.

Kaip išsirinkti šaldytuvą?

Pripažinkime, kad bent kurį laiką namuose galime išsiversti be televizoriaus, dulkių siurblio, indų plovimo bei skalbimo mašinos, tačiau be šaldytuvo – tiesiog niekaip.

Taigi šį kartą straipsnis apie tai, į kokius kriterijus reikėtų atsižvelgti renkantis šaldytuvą.

Kaip išsirinkti automobilinį šaldytuvą?

Ruošiatės į sodybą ar tolimesnę kelionę, tačiau nerimaujate, kad šaldyti produktai, kuriuos vežatės kartu, suges? Žinoma, galima atšaldyti produktus ar gėrimus namuose, tačiau per 30-40 minučių jie vis tiek atitirps. Šią problemą nesunkiai išspręsite įsigyję automobilinį šaldytuvą.

Vaisių ir daržovių džiovintuvas - kuo jis naudingas?

Maisto džiovinimas yra seniausias būdas išsaugoti produktus ir išlaikyti juos tinkamus vartojimui kuo ilgesnį laiką. Pirmiausiai maistas buvo pradėtas džiovinti natūraliu būdu – saulėje. Šiandien tai galima daryti ir orkaitės ar specialių vaisių ir daržovių džiovintuvų pagalba.

Oro drėkintuvas-aromatizatorius. Kuo jis gali būti naudingas namuose?

Prieš keletą metų oro drėkintuvas namuose buvo tikra retenybė. Šiandien šis prietaisas yra kur kas populiaresnis ir vis sunkiau atsiejamas nuo buities. Tačiau ar žinojote, jog oro drėkintuvas gali tapti stilinga namų detale, o taip pat atlikti ir raminančios kvapų terapijos funkciją?

Kaip išsirinkti kraujo spaudimo matuoklį?

 Svarbiausia išsirinkti gerą kraujospūdžio matuoklį, kuris ne tik rodytų tikslius duomenis, bet ir nesukeltų papildomų rūpesčių. Šiandien tai padaryti nėra sunku: galite rinktis iš mechaninių, automatinių, pusiau automatinių ir riešinių kraujospūdžio matuoklių. 

Kokį treniruoklį pasirinkti?

Norite sportuoti, bet taupote ir laiką, ir pinigus? Tuomet geriausia išeitis – įsigyti savo treniruoklį, su kuriuo galėsite sportuoti Jums patogiausiu metu, neišeinant iš namų. Belieka tik nuspręsti, koks treniruoklis Jums būtų tinkamiausias.

Kaip išsirinkti lėtaeigę sulčiaspaudę?

Be jokios abejonės, sulčiaspaudžių lyderėmis galime laikyti lėtaeiges arba kitaip – sraigtines sulčiaspaudes, kurių dėka kiekvieną dieną galėsime mėgautis 100% natūraliomis sultimis, kuriose išliks visi pačios gamtos mums duoti vitaminai.

Kaip išsirinkti masažo stalą?

Norint atlikti gerą masažą, būtini ne tik įgūdžiai, sugebėjimas tinkamai pasiekti reikalingus kūno taškus, bet ir geras masažo stalas. Pateikiame svarbiausius kriterijus, į kuriuos turėtumėte atkreipti dėmesį, rinkdamiesi savo masažo stalą.

Kaip veikia drėgmės surinkėjas ir kaip jį išsirinkti?

Jūsų namuose drėgmės kiekis neatitinka normų? Išspręsti problemą visai nesudėtinga: tereikia įsigyti drėgmės surinkėją, kuris nuolatos palaikys reikiamą drėgmės kiekį patalpoje.

Kaip išsirinkti biožidinį?

Laikai keičiasi, o su jais kartu keičiasi ir interjero tendencijos, stiliai bei mados. Ir niekas negali užtikrinti, kad po keleto metų nesinorės kardinalių permainų. Jei planuojate atnaujinti namus ir norite suteikti jiems jaukumo, siūlome pagalvoti apie biožidinį. 

Kaip išsirinkti lauko šildytuvą?

Kas gali būti malonesnio, nei laisvalaikis gryname ore? Deja, viską gali sugadinti ne itin šilti orai. Pasirodo, išeitis seniai yra: ar esate girdėję apie Patio šildytuvus, leisiančius džiaugtis šiluma lauke net ir žvarbesniu metų laiku? Tokie lauko šildytuvai gali pakelti temperatūrą iki 12-15 laipsnių!

Biotualeto skystis: kokį ir kada rinktis?

Mėgstantiems keliauti ir laiką leisti gamtoje, biotualetas – tikrai ne naujiena. Tačiau tam, kad biotualetas ir išliktų „bio“, būtini specialūs dezinfekuojantys ir atliekas suardantys skysčiai.  

Kaip išsirinkti greitpuodį?

Vienas iš pagrindinių greitpuodžio privalumų – tai greitesnis maisto pagaminimas. Kuomet vanduo užverda, dėl itin hermetiško dangčio susikaupę garai neturi kur pasišalinti, todėl sukuria viršslėgį. Įprastomis sąlygomis vandenį įkaitinti galima iki 100°С. Greitpuodyje temperatūra pakyla aukščiau virimo temperatūros ir maistas pagaminamas greičiau.  

Kaip išsirinkti maitinimo kėdutę?

Įprastai maitinimo kėdutė namuose atsiranda 4-6 kūdikio gyvenimo mėnesiais. Būtent šiame amžiuje mažylis mokosi savarankiškai sėdėti ir pradeda valgyti įvairesnį maistą. Kad būtų paprasčiau ir vaikučiui, ir tėvams – reikia patogios ir svarbiausia saugios kėdutės. Taigi, į ką atkreipti dėmesį?

Kaip išsirinkti vaikišką maniežą?

Visi tėveliai puikiai žino, ką reiškia vaikiškas smalsumas ir noras viską išbandyti, paliesti, paragauti. Atsikvėpti galima tik tuomet, kai mažylis kietai miega, o tokių akimirkų ne tiek ir daug. Tokiame amžiaus tarpsnyje, kai vaikutis nenustygsta vietoje, maniežas – tikras išsigelbėjimas. Ir mažyliui įdomu bei saugu, ir tėvams ramu.

Kaip išsirinkti fritiūrinę?

Keptos bulvytės, traški vištiena, žuvis... Yra daugybė patiekalų, kuriuos lengvai ir greitai galima pagaminti gruzdintuvėje. Jei gruzdintuvės dar neturite, bet norėtumėte įsigyti, siūlome atkreipti dėmesį į keletą svarbių aspektų.

Kaip išsirinkti elektrinį virdulį?

Elektrinis virdulys – praktiškai nepamainomas virtuvės prietaisas. Juk daugumai iš mūsų sunku net įsivaizduoti rytą be gardaus puodelio arbatos ar aromatingos kavos. Taigi, į ką atkreipti dėmesį, norint išsirinkti kokybišką ir ilgaamžį virdulį?

Kaip išsirinkti epiliatorių?

Plaukelių šalinimo būdų yra daugybė, tačiau kiekviena moteris nori lygia ir švelnia oda džiaugtis kuo ilgiau. Išeitis – epiliatorius, plaukelius pašalinantis greitai, kokybiškai ir svarbiausia – ilgam laikui. Kaip išsirinkti epiliatorių, kad plaukelių šalinimo procedūra būtų neskausminga ir efektyvi, pakalbėsime šiame straipsnyje.

Surenkamos pavėsinės - į ką atkreipti dėmesį perkant?

Jei šiltuoju metu ketinate organizuoti renginius gamtoje – turėtumėte pagalvoti ir apie surenkamą pavėsinę, kuri apsaugos ne tik nuo kaitrių saulės spindulių, bet ir taps tikru išsigelbėjimu netikėtai subjurus orams.

Kaip išsirinkti ventiliatorių?

Vos tik prasideda vasaros karščiai, o namuose, regis, nebėra kuo kvėpuoti, iš karto susimąstome, kaip puiku būtų turėti ventiliatorių ir net karščiausiomis dienomis mėgautis gaivinančio vėjelio dvelksmu. O kam delsti? Vasaros kaitrai pasiruoškite jau dabar! Štai keli patarimai, kurie padės išsirinkti Jums tinkamiausią variantą.

Kaip išsirinkti laidynę?

Laidynė – tiesiog privalomas prietaisas kiekvienuose namuose. Deja, dauguma laidynių iš pirmo žvilgsnio atrodo beveik vienodai, o pirkėjas nežino, į kokius kriterijus reikėtų atsižvelgti, kad prekė būtų kokybiška ir tarnautų ilgą laiką.

Kaip išsirinkti fondiu?

Norite nustebinti mylimą žmogų romantiška vakariene bei skaniu desertu, pavyzdžiui, karštame šokolade mirkytais vaisiais ar riešutais? O gal laukiate svečių ir norite juos pavaišinti gardžiais užkandžiais? Tiek vienu, tiek kitu atveju Jums labai pravers fondiu.

Nešiojamas biotualetas - kada jis reikalingas?

Biotualetus visi esame įpratę matyti koncertuose ar kituose renginiuose, vykstančiuose atvirame ore. Tačiau ar pagalvojote, kad panašus, tik kur kas kompaktiškesnis nešiojamas biotualetas labai praverstų sodyboje, keliaujant ar iškylaujant gamtoje? Šiuo metu prekyboje yra trys biotualetų tipai: kompostuojantys, valomi chemija ir valomi bakterijomis.

Kaip išsirinkti šaldiklį?

Kiekviena namų šeimininkė puikiai žino, kad virtuvėje svarbus ne tik šaldytuvas, bet ir pakankamai didelė šaldymo kamera. Juk joje ilgą laiką galima laikyti pačius įvairiausius maisto produktus: vasarą surinktas uogas ir daržoves, mėsą ir t.t. Tiems, kurie mėgsta turėti daugiau užšaldytų „maisto atsargų“, vertėtų pagalvoti apie atskirą šaldiklį. O mes patarsime, į ką atsižvelgti jį perkant.

Kaip išsirinkti džiovyklę?

Drabužiai išskalbti. Beliko juos tvarkingai sukabinti ir laukti, kol išdžius. Gerai, jei turite balkoną ar privatų kiemą ir vasaros metu rūbus galite džiovinti gryname ore. O jei visa tai reikia daryti namuose? Garuojanti drėgmė ir skalbimo miltelių kvapas gali labai erzinti. O ir laukti tenka gerokai ilgiau, nei kelias valandas. Rūbų džiovyklė – išeitis iš šios padėties.

Kaip išsirinkti mėsmalę?

Kiekviena namų šeimininkė puikiai žino, kad kur kas geriau mėsą susimalti pačiai namuose, nei pirkti parduotuvėje paruoštą faršą. Tačiau be kokybiškos mėsmalės to padaryti neįmanoma. Taigi, į ką atkreipti dėmesį renkantis mėsmalę, kad ji būtų kokybiška ir tarnautų ilgai?

Kaip išsirinkti maisto atliekų smulkintuvą?

Gaminant maistą praktiškai visuomet lieka nereikalingų likučių, kurie keliauja tiesiai į šiukšlių dėžę. Gerai, jei šiukšles esate įpratę išnešti kiekvieną dieną. O jei tie likučiai užsistovi kelias paras, gendančio maisto kvapas pasklinda po visus namus. Susidoroti su šia problema Jums padės maisto atliekų smulkintuvas.

Kaip išsirinkti kepsninę (grilių)?

Iškylauti gamtoje smagu tiek vasarą, tiek žiemą. O kokia gi iškyla be gardžios, kepsininėje keptos mėsytės? Jūs taip pat laisvalaikį mėgstate leisti gamtoje? Tuomet štai keletas patarimų, kaip išsirinkti kepsninę.

Kaip išsirinkti maisto trintuvą (blenderį)?

Tie, kas bent kartą naudojosi trintuvu, tikriausiai sutiks, jog kai kuriais atvejais šis prietaisas – tiesiog nepakeičiamas virtuvės pagalbininkas. Taigi, šį kartą apie tai, kaip išsirinkti trintuvą.

Kaip išsirinkti virtuvinį kombainą?

Mėgstantiems gaminti maistą, virtuvinis kombainas – tiesiog nepakeičiamas prietaisas. Visų pirma, jis užima gerokai mažiau vietos, nei atskiri įrenginiai, antra – pirkdami vieną prietaisą vietoj kelių, sutaupysite pinigų. Na ir svarbiausia – savo funkcionalumu virtuvinis kombainas niekuo nenusileidžia tiems prietaisams, kuriuos jis gali pakeisti.

Kaip išsirinkti garų puodą?

Visi puikiai žinome, kad riebaluose keptas maistas – tikras nuodas žmogaus organizmui ir tikra kalorijų bomba. Norite maitintis ne tik sveikai, bet ir skaniai?

Tuomet siūlome Jums įsigyti garų puodą, su kuriuo maisto gaminimas taps tikru malonumu. Tačiau prieš perkant, siūlome paskaityti mūsų patarimus, kurie padės išsirinkti Jums labiausiai tinkančią prekę.

Kaip išsirinkti vaikišką vežimėlį?

Kai pradedamas rinkti būsimo kūdikio „kraitis“, pirmasis sąraše dažniausiai būna vežimėlis. Pasirinkimas – labai platus, taigi į ką svarbiausia atkreipti dėmesį, kad ir mažyliui būtų patogu, ir Jūs liktumėte patenkinti naujuoju pirkiniu?

Kaip išsirinkti duonkepę?

Įsivaizduokite, kaip būtų puiku ryte prabusti nuo nuostabaus ką tik iškeptos naminės duonos kvapo. Tik štai šiuolaikiniai žmonės taip skuba, kad neretai neranda laiko net ir įprastiems pusryčiams pasigaminti, o apie gardžios duonelės kepimą tokiu atveju nėra net ką kalbėti. Tačiau ar tikrai? Galbūt viskas, ko Jums trūksta – tai tik kokybiška duonkepė, kuri atliks visą darbą už Jus?

Kaip išsirinkti kaitlentę?

Kadaise visi buvome pripratę prie klasikinių viryklių, sujungtų su orkaitėmis. Viskas vienoje vietoje, taigi iš esmės – patogu, tačiau šiais laikais technologijos nuolatos keičiasi, todėl virtuvę galima įsirengti dar praktiškiau. Atskirai montuojama kaitlentė – puikus pasirinkimas, siekiantiems ne tik praktiškumo, bet ir modernumo.

Kaip išsirinkti viryklę?

Gera viryklė – tai 50% skanaus maisto paruošimo sėkmės! Ir jeigu Jūs pavargote nuo netolygiai iškepusių pyragų, apkepų ar pridegusios mėsos – galbūt pats metas pagalvoti apie naują, kokybišką viryklę?

Kaip išsirinkti orkaitę?

Kokybiškai įrengta, patogi ir funkcionali virtuvė – kiekvienos šeimininkės svajonė. O ypatingą vaidmenį joje neabejotinai vaidina orkaitė, kurioje kepami ne tik šventėms skirti tortai bei pyragai, bet ir kasdieniai patiekalai. Taigi šį kartą norime pasidalinti patarimais, kurie padės išsirinkti praktišką ir ilgaamžę orkaitę.