Prekių katalogas

Universalūs treniruokliai

 • Universalūs treniruokliai – tai puikus sprendimas tiems, kurie nori namuose turėsi savo mažytį sporto klubą ir treniruoti kūną, raumenis bei dailinti linijas.

  Pilvo raumenų treniruoklis bus labai geras pasirinkimas, jei prioritetą teikiate pilvo raumenų stiprinimui. Daugelis žinome, kad pilvo raumenims stiprinti efektyvūs yra atsilenkimai. Bet juos daryti ant grindų nepatogu, negana to, greitas nusileidimas ant žemės, netaisyklinga padėtis suponuoja, kad tų treniruočių nauda kur kas mažesnė, nei galvojame. Įsigykite universalų treniruoklį, skirtą pilvo raumenims stiprinti ir netrukus pajusite jo teikiamą naudą. Vos 5 minutės per dieną tokių treniruočių ir po kurio laiko džiaugsitės pavydėtinu pilvo presu! Treniruoklis užtikrins tai, kad kiekvieną pratimą darysite taisyklingai – specialus garsinis signalas treniruoklyje apie tai informuos.

  Dailiosios lyties atstovėms neabejotinai tiks ir labai patiks Swing Trainer – kompaktiškas, visiškai nedaug vietos užimantis ir labai funkcionalus treniruoklis namų treniruotėms. Efektyviai stiprinsite bicepsus, šlaunis ir kitus raumenis. Treniruotėms laiko reikės skirti visai nedaug, bet svarbiausia – kad jos būtų reguliarios.

  Raumenų treniravimo suoliukas – puikus pasirinkimas nugaros, pilvo, sėdmenų, kojų ir rankų raumenims. Papildomų galimybių suteiks treniruotės intensyvumo pasirinkimo galimybė. O kompiuterio rodmenys leis stebėti savo rezultatus ir koreguoti treniruočių ypatumus. Kompiuteris rodo sudegintas kalorijas, laiką ir kt.

  Jei norite dar daugiau galimybių, įsigykite daugiafunkcį treniruoklį – galėsite rinktis iš plataus treniruočių spektro.

  Visi šioje kategorijoje esantys treniruokliai susilanksto, tad jie kompaktiški ir lengvai tilps po lova ar spintoje bei nereikalaus papildomos vietos, nereikės jaudintis ir dėl to, kad jis visiškai nedera prie interjero.

  Mūsų el. parduotuvėje rinkitės inSPORTline, Kettler, Lanaform ir Spokey universalius treniruoklius. Visi gamintojai rinkoje puikiai žinomi ir užima aukštas pozicijas, garsėja kokybiškų ir patvarių prekių gamyba. Mes gamintojų pasirinkimui skiriame daug laiko ir dėmesio, į asortimentą įtraukdami tik geriausiųjų gaminius.

  Universalūs treniruokliai internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – kiekvienas išsirinks labiausiai tinkantį. Išsirinkite patikusį treniruoklį, patogiausią apmokėjimo už prekes būdą, o mes saugiai ir operatyviai pristatysime Jūsų pirkinį nurodytu adresu.