Prekių katalogas

Peilių galąstuvai

 • Ostrzałka do noży ADLER AD 4489
  Kodas: AGDADLOST0004
  Kaina 710
  ZWILLING V-EDGE
  Kodas: AGDZWLOST0002
  Kaina 5027
  Kaina 1361
  Kaina 5099
  5500 Sutaupykite 401
  Kaina 1699
  Kaina 7700
  Kaina 16999
  Kaina 8800
  9500 Sutaupykite 700
  Kaina 6500
 • Kiekvienoje virtuvėje rastume mažiausiai vieną peilį, nes maisto gaminimas be jo nė neįsivaizduojamas. Šiuo virtuviniu įrankiu naudojamės kiekvieną dieną, todėl svarbu, kad peilis būtų tinkamai pagaląstas ir produktus pjautų nepriekaištingai. Peilių galąstuvai – rinkitės iš mūsų el. parduotuvės asortimento ir pamirškite nepagaląstus peilius savo virtuvėje.

  Rinkdamiesi peilių galąstuvą įvertinkite jo parametrus ir palyginkite su savo poreikiais. Vieni galąstuvai turi daugiau funkcijų ir galimybių, kiti – mažiau. Taip pat atkreipkite dėmesį, ar visų tipų peiliams galąsti konkretus galąstuvas yra tinkamas.

  Daugiau galimybių ir patogumo suteiks peilių galąstuvas, turintis daugiau kaip vieną galandimo kampo pasirinkimą. Patogus bus rankinis-elektrinis variantas, kai peilio galandimas vyksta keliais etapais. Pirmiausia elektriniu būdu galandamas peilis, o paskui rankiniu būdu aštrinamas / poliruojamas. Toks galandimas užtikrina aukščiausią kokybę, peilis pjaus nepriekaištingai. Visiškai elektrinis variantas suteiks daugiausia komforto, nes Jums patiems nereikės beveik nieko dalyti – prietaisas visą darbą atliks pats. Paprastai toks galąstuvas peilį pagaląs trimis etapais: 1–2 etapais peilis galandamas deimantiniais diskais, o paskutiniame etape poliruojamas keraminiais diskais. Dar daugiau komforto suteiks galąstuve įmontuotas metalo drožlių surinkimo mechanizmas.

  Bus patogu, jei peilių galąstuvą ar jo dalis galima plauti indaplovėje. Pirkdami galąstuvą atsižvelkite į jo valymo ypatumus – paprasčiau valomus prietaisus bus lengviau prižiūrėti.

  Siūlome Chef‘s Choice, Maestro, Princess peilių galąstuvus. Gamintojai gerai žinomi ar bent girdėti, jų produkcija buitinės technikos rinkoje vertinama ir mėgiama naudotojų. Į savo el. parduotuvės asortimentą įtraukiame tik tų gamintojų produkciją, kurie yra pelnę pripažinimą, vertinami, o jų gaminiai traktuojami kaip aukščiausios kokybės. Džiaugiamės, būtent tokius galėdami siūlyti ir savo klientams.

  Peilių galąstuvai internetu – ZemaKaina.lt el. parduotuvėje pasirinksite Jums tinkamiausią galąstuvą. Nesukite galvos ir negaiškite laiko peilių galąstuvo ieškodami įprastose pardavimo vietose, nes pirkti internetu yra kur kas patogiau ir užima mažiau laiko. Išsirinkite patikusį galąstuvą, apmokėkite už jį patogiausiu Jums būdu, o mes pasirūpinsime operatyviu pirkinio pristatymu. Pirkdami mūsų el. parduotuvėje galėsite naudotis labai patraukliomis akcijomis ir sutaupyti nemažą pirkinio sumos dalį.