Prekių katalogas

Mankštos, aerobikos pakylos

 • Jei propaguojate arba ketinate pradėti aerobikos treniruotes, Jums būtinai bus reikalinga aerobikos treniruotėms skirta pakyla. Siūlome mūsų parduotuvėje išsirinkti Jums tinkamiausią kokybišką aerobikos pakylą už labai patrauklią kainą. Šiandien rinkoje esančios modernios mankštos, aerobikos pakylos atliepia į konkrečius naudotojo poreikius, leidžia pakylą sureguliuoti taip, kad ji atitiktų norimą treniruočių intensyvumą ir pobūdį.

  Kodėl verta įsigyti aerobikai skirtą pakylą? Nes tai bus smagus ir efektyvus riebaliukų deginimo procesas! Puikiai atsikratysite nepageidaujamų riebalų, stiprinsite blauzdų, šlaunų, sėdmenų ir pilvo raumenis. Negana to, aerobikos pratimai labai naudingi širdies veiklai bei kvėpavimo sistemai.

  Reguliuojamo aukščio mankštos, aerobikos pakylos suteikia daugiau galimybių, jos labai patogios transportuoti, taip pat bus labai geras pasirinkimas, jei pakyla naudosis ne vienas asmuo. Tokios pakylos leis reguliuoti treniruočių intensyvumą pagal individualius priekius.

  Plastikinės pakylos lengvos, bet stabilios, naudodamiesi jomis atliksite įvairiausius aerobikos pratimus: nuo lengvų judesių iki kur kas sudėtingesnių.

  Rinkdamiesi aerobikos pakylą įvertinkite, iš kokių medžiagų ji pagaminta, koks pakylos dydis, maksimalus naudotojos svoris. Prioritetą siūlome teikti pakyloms, turinčioms neslystančias kojeles, kurios užtikrins pakylos stabilumą, ir neslystantį paviršių.

  Turėdami tokią pakylą namuose galėsite pamiršti sporto klubą, nes šis nedidelis, kompaktiškas daikčiukas leis efektyviai treniruotis namuose.

  Daug dėmesio skiriame gamintojų, kuriuos įtraukti į mūsų asortimentą, pasirinkimui, tad mūsų el. parduotuvėje rasite tik geriausių, rinkoje pripažinimą pelniusių gamintojų aerobikai skirtas pakylas: inSPORTline ir Spokey.

  Mankštos, aerobikos pakylos internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – pirkite operatyviai ir patogiai, mokėkite patraukliausią kainą. Mankštos, aerobikos pakylos – prekė, kurios nerasite įprastinėje parduotuvėje, kurioje dažniausiai apsiperkate, todėl reikės papildomo laiko keliauti į specializuotas sporto prekių parduotuves. O tai reiškia, kad reikės ir taikytis prie jų darbo laiko, strateginės padėties. Ką pasakytumėte, jei įsigyti pakylą aerobikai galėtumėte vos per kelias minutes ir niekur papildomai nevažiuodami? Tai padaryti galite internetu. Mūsų el. parduotuvėje pasirinksite norimą pakylą, patogiausią apmokėjimo būdą ir per 1–2 darbo dienas Jūsų pirkinį pristatysime į namus ar kitu nurodytu adresu visiškai paruoštą naudoti.