Prekių katalogas

Mechaninės sulčiaspaudės


 •  

 • Retas, kuris nemėgsta ką tik spaustų šviežių sulčių iš gardžiausių citrusinių vaisių. Už tokį gėrimą dažnai maitinimo įstaigose negailime pinigų ir mėgaujamės tikru vitaminų šaltiniu. Bet tokiu vitaminų ir mikroelementų turtingu gėrimu galite lepinti savo organizmą kiekvieną dieną namuose arba darbo vietoje. Tereikia įsigyti sulčiaspaudę. Mechaninės sulčiaspaudės – puiki priemonė palepinti save šviežiai spaustomis sultimis kada tik užsimanysite. Rinkitės iš mūsų asortimento ir jau po poros dienų mėgaukitės nuostabaus skonio gėrimais.

  Didelė dalis mūsų asortimente esančių mechaninių sulčiaspaudžių skirtos spausti sultis iš citrusinių vaisių: apelsinų, žaliųjų citrinų, greipfrutų ir kt. Citrusiniai vaisiai savo sudėtyje turi itin daug vitaminų bei organizmui naudingų medžiagų, todėl tokios sultys bus naudingos visiems, kurie rūpinasi sveiku gyvenimo būdu. Mūsų el. parduotuvėje rasite ir mechaninių sulčiaspaudžių, skirtų sultis spausti iš želmenų, taip pat petražolių, salotų ir kitų lapinių daržovių.

  Mechaninės sulčiaspaudės tampa prioritetinėmis tiems, kurie labiausiai vertina prietaiso skleidžiamo triukšmo lygį ir nori kuo tyliau veikiančios sulčiaspaudės. Šį kriterijų visiškai patenkins tik mechaninė. Negana to, pastarosios sulčiaspaudės dar patiks ir tiems, kurie taupo savo laiką bei nori minimaliai jo skirti prietaiso priežiūrai – mechaninės sulčiaspaudės neturi daug detalių, todėl jas išvalysite lengvai ir greitai.

  Mūsų asortimente galite įsigyti iš ketaus, nerūdijančio plieno pagamintų mechaninių sulčiaspaudžių. Ketus – itin tvirtas ir ilgaamžis, tad galite neabejoti, jog tokiu prietaisu naudositės labai ilgai.

  Lacor, Lexen, Zyle mechaninės sulčiaspaudės pasižymi aukšta kokybe. Gamintojų pasirinkimui skiriame daug dėmesio, todėl į savo asortimentą atrenkame tik geriausiųjų produkciją. Minėti gamintojai buitinės technikos sektoriuje žinomi kaip patikimi, pelnę klientų simpatijas ir vertinimą.

  Mechaninės sulčiaspaudės internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – greita ir patogu pasirinkti. Negaiškite laiko kelionei po įprastas pardavimo vietas, ieškodami tinkančios sulčiaspaudės. Rinkitės mūsų el. parduotuvėje, apmokėkite Jums patogiausiu būdu ir jau po 1–2 darbo dienų mėgaukitės šviežiai spaustomis sultimis! Tiesa, pirkdami mūsų el. parduotuvėje naudositės ir šauniomis akcijomis, leisiančiomis sutaupyti nemažą pirkinio sumos dalį.