Prekių katalogas

Masažas akmenimis

 • Manote, kad masažas akmenimis (karštais ar šaltais) galimas tik masažo salone ar SPA centre? Visiškai ne – tobulą masažą akmenimis galite atlikti sau ar šeimos nariui ir namuose, tereikia įsigyti pagrindines masažui reikalingas priemones – akmenis ir šildytuvą.

  Masažo akmenimis ištakos siekia kelis tūkstantmečius. Šiam masažui naudojami tik specialūs vulkaninio bazalto akmenys. Susidarė jie veikiančių ugnikalnių šlaituose, buvo gludinami vėjo ir vandens, sėmė gamtos energiją ir savyje turi sukaupę daug mineralinių medžiagų. Šių akmenų ypatinga savybė ta, kad jie ilgai išlaiko šilumą bei ją skleidžia. Tad masažas šiais akmenimis yra itin malonus, švelnus dėl į raumenis besiskverbiančios akmenų skleidžiamos šilumos. Tai efektyviai aktyvina įvairias organizmo funkcijas, teigiamai veikia kraujotaką, gerina ląstelių aprūpinimą deguonimi, spartina medžiagų apykaitą. Masažas akmenimis turi teigiamos įtakos kvėpavimo sistemai, padeda sparčiau iš organizmo pašalinti toksinus, moterys šį masažą itin vertina dėl teigiamo poveikio kovojant su celiulitu.

  Masažo akmenimis poveikis juntamas ne tik jį atliekant ar kelias valandas po jo, bet kelias dienas. Nustebsite, kaip pagerės Jūsų nuotaika, atsiras daugiau jėgų, padidės darbingumas, užlies vidinė ramybė. Karštų bazalto akmenų, pašildytų iki 43-60 °C panaudojimas yra vienas efekyviausių, masažo meną papildančių metodų. Reguliarios karštų akmenų terapijos procedūros padeda stiprinti organizmo imunitetą, gerinti bendrą organizmo savijautą, stiprėti tiek fiziškai, tiek dvasiškai.

  Masažo metu naudojami akmenys gali padėti masažuotojui pasiekti sunkiai rankomis prieinamas kliento kūno zonas, pavyzdžiui, tokias kaip šoninė kaklo sritis. Tai vieta, kurioje yra intensyvus nervinių taškų centras, prie kurio liečiantis rankomis galima sukelti ir diskomfortą. Tuo tarpu akmenys leidžia šią jautrią sritį švelniai ir atsargiai sušildyti.

  Karštų – šaltų akmenų masažas gali išlaikyti reikiamą temperatūrą ir yra ypač naudingas tiems žmonėms, kurie kenčia nuo raumenų įtampos, spazmų ar mėšlungio, pervargę emociškai/fiziškai, esant padidėjusiam jautrumui. Karštų – šaltų akmenų masažo metu leisime Jums visiškai atsipalaiduoti, subalansuoti energetinę pusiausvyrą, pasinerti į įvairių pojūčių pasaulį ir pamiršti kasdienybę, pajusti, kaip iš lėto gerės Jūsų emocinė būsena ir kūnas prisipildys naujos energijos.

  Jei nuspręsite įsigyti priemones masažui akmenimis, turite žinoti, jog toks masažas nerekomenduojamas besilaukiančioms moterims. O sergantys tokiomis ligomis kaip diabetas, infekcinės ligos, širdies ir kraujagyslių ligos bei kt. turėtų pasitarti su gydytoju, ar galima atlikti masažą akmenimis.

  Masažas akmenimis itin naudingas, o masažo akmenimis priemonės internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje siūlomos labai patraukliomis kainomis. Įprastai šių priemonių ieškoti reikėtų specializuotose parduotuvėse, o mes siūlome kur kas patogesnį ir greitesnį sprendimą – pirkimą internetu. Būsite nepriklausomi nuo vietos ir laiko, pirksite patogiu Jums paros metu, naudositės patraukliomis akcijomis – visa tai rasite ZemaKaina.lt el. parduotuvėje. Maža to, nesuksite galvos dėl prekių atsiėmimo – pristatysime užsakymą nurodytu adresu.

  Kaina 13999
  17000 Sutaupykite 3001
  Kaina 10900
  12000 Sutaupykite 1100
  Kaina 10500
  12500 Sutaupykite 2000
  Kaina 8250
  11000 Sutaupykite 2750