Treniruokliai (vibro)

 • Vibro treniruoklis inSPORTline Alex
  Kodas: 3333

  Apkrova iki 150 kg.  Turi 50

  Kaina 85900
  139900 Sutaupykite 54000
  Vibro treniruoklis Lanaform POWER FULL
  Kodas: 5410984000081

  Vibro treniruoklis Lanaform POWER FULL gražesnei figūrai ir tvirtesniam kūnui.

  Kaina 17200
  Treniruoklis Lanaform LUXURY UP & DOWN
  Kodas: 5410984577101

  Treniruoklis Lanaform LUXURY UP & DOWN - treniruoklis su svyruojančiu pagrindu dailesnei figūrai ir tvirtesniam kūnui.  

  Kaina 19900
  Vibro treniruoklis inSPORTline Lilly sidabrinis
  Kodas: 2164

  LED ekranas, apkrova: 150 kg, galia 500W 

  Kaina 29900
  Vibro treniruoklis inSPORTline Lilly
  Kodas: 8595153676216

  LED ekranas, apkrova: 150 kg, galia 300W

  Kaina 29900
  Vibro treniruoklis inSPORTline Lotos
  Kodas: IN 2165-2

  Galia 300W, LED ekranas, apkrova iki 120kg.

  Kaina 46500
 • Nesuklysime pasakę, kad daugelis nori dailių kūno formų įdedant kuo mažiau pastangų, ir dažnu atveju visai ne tinginystės įtakia, o laiko stokos. O tai visiškai realus bei įgyvendinamas noras – įsigykite vibro treniruoklį ir įsitikinkite patys! Teigiama, jog savo veiksmingumu vibro treniruoklis stebina – 10 minučių, praleistų ant šio treniruoklio, atitinka net valandą sporto salėje.

  Kartais neišbandžius šio tipo treniruoklio manoma, jog vibracija gali kelti diskomfortą. Bet tereikia užlipti ant treniruoklio ir įsitikinsite, jog jokio diskomforto nejusite. Vibro treniruoklių veikimo principas grįstas dažnų raumenų susitraukimų stimuliavimu, drauge aktyvinant ir nervų sistemą Ką tai duoda? Pirmiausia, kur kas greičiau pasiekiamas nuovargio taškas, o antra, greičiau grįžta ir energija. Kaip jau matote, treniruoklis puikiai tiks ir „tinginukams“, kadangi nemažą darbo dalį atliks būtent jis.

  Treniruokliai (vibro) pasižymi pavydėtina nauda: jie efektyviai gerina raumenų tonusą, teigiamai veikia pusiausvyrą, lankstumą, greitina medžiagų apykaitą ir net skatina išsiskirti insuliną. Negana to, vibro treniruokliai gali padėti mažinti streso hormono išsiskyrimą, tinka naudoti sergantiems neurologinėmis ligomis, taip pat įvairaus amžiaus asmenims. Reguliariai treniruodamiesi su vibro treniruokliu sėkmingai atsikratysite nereikalingo svorio, o moterims ypač patiks tai, kad treniruotės efektyviai sumažins celiulito požymius.

  Rinkdamiesi vibro treniruoklį atkreipkite dėmesį į tokius parametrus kaip variklio galingumas, vibracijos intensyvumas, treniruoklio matmenys, dažnis ir kt. Papildomo patogumo suteiks daugiau vibracijos intensyvumo lygių, LED ekranėlis ir kt.

  Mūsų el. parduotuvėje rinkitės inSPORTline ir Lanaform vibro treniruoklius. Gamintojų pasirinkimui skiriame daug dėmesio, todėl į asortimentą įtraukiame tik patikimų ir rinkoje aukštas pozicijas užsitarnavusių gamintojų produkciją.

  Treniruokliai (vibro) internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – patogus pirkimo procesas, puikus kainos ir kokybės santykis. Vibro treniruoklio paieškos įprastose pardavimo vietose atimtų nemažai brangaus laiko, kurį geriau skirkite sau, šeimai, draugams, darbui. Pirkti internetu kur kas patogiau, kadangi galite norimus daiktus įsigyti bet kuriuo Jums patogiu paros metu. Negana to, nereikės galvoti, kaip prekę atsiimti, nes mes pirkinius pristatysime nurodytu adresu per 1–2 darbo dienas.