Prekių katalogas

Treniruokliai (irklavimo)


 •  

 • Irklavimo treniruokliai yra labai populiarūs tiek sporto klubuose, tiek tarp sportuojančiųjų namuose. Nenuostabu, vienas judesys šiuo treniruokliu – ir krūvio gauna visi kūno raumenys. Tad kodėl gi neišbandžius šio puikaus treniruoklio tiems, kurie rūpinasi savo sveikata ir kūno formomis?

  Treniruokliai (irklavimo) skiriasi tam tikrais parametrais. Rinkdamiesi įvertinkite kainą (juk ji daugeliui yra reikšminga), gamintoją (gal turite Jūsų simpatijas pelniusį?), programų skaičių ir pasipriešinimo lygius (šie du aspektai turės didelės įtakos Jūsų treniravimosi ypatumams ir galimybėms bei tikslų siekimui), nevalia pamiršti ir maksimalaus rekomenduojamo naudotojo svorio, dar kiekvienas treniruoklis turi atitinkamų papildomų funkcijų. Žinoma, treniruokliai skiriasi ir savo svoriu bei matmenimis, o pastaruosius reikėtų įvertinti, jei namuose neturite itin daug laisvos erdvės – irklavimo treniruokliai jos užima nemažai.

  Neretai kyla klausimas, kiek pasipriešinimo lygių turėtų būti? Pirmiausia, įvertinkite, ar treniruoklis Jums reikalingas geram laiko praleidimui, mėgėjiškam naudojimuisi, geresnei savijautai užtikrinti, ar planuojate sportuoti intensyviai. Pirmuoju atveju visiškai užteks kelių programų ir kelių pasipriešinimo lygių, o sportuojantiems intensyviai reikėtų pasirūpinti treniruokliu, turinčiu jų kuo daugiau, pavyzdžiui, daugiau kaip dešimt programų ir daugiau kaip dešimt pasipriešinimo lygių.

  Papildomo komforto treniruočių metu suteiks BeltDrive sistema, garantuosianti itin tylų treniruoklio veikimą. Taip pat naudingi ir kompiuterio rodmenys, pavyzdžiui, distancija, laikas, pulsas, yriai per minutę ir kt. Pastarieji rodikliai padės vertinti treniruočių ypatumus ir pasirinkti konkrečiai Jums tinkamiausią krūvį.

  Mūsų el. parduotuvėje rinkitės inSPORTline ir Kettler irklavimo treniruoklius. Abu gamintojai rinkoje labai gerai žinomi, vertinami, jų gaminiai pasižymi aukšta kokybe bei patvarumu. Tad džiaugiamės galėdami savo klientams siūlyti geriausiųjų gaminius.

  Treniruokliai (irklavimo) internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – patogu, greita, patikima. Pirkite el. parduotuvėje ir nesukite galvos dėl ilgo pirkimo proceso, prekių pristatymo. Pirkti internetu užtruks tik kelias minutes – išsirinkite patinkantį treniruoklį, patogiausią apmokėjimo būdą ir viskas – laukite, kol saugiai ir operatyviai Jūsų užsakymą pristatysime nurodytu adresu. Puikus kainos ir kokybės santykis bei paprastas pirkimo procesas – ar gali būti patogiau?