Prekių katalogas

Elektriniai garų puodai

 • Sveiko maisto pasigaminti galima ir namuose. Perteklinių riebalų išvengsite, maistą gamindami garuose. Tam rekomenduojame įsigyti garų puodą. Pasižiūrėkite, kokie garų puodai, garpuodžiai yra pas mus.
   

 • Elektriniai garų puodai – tiems, kurie vertina sveiką maistą ir nori lengvai bei greitai tokio pasigaminti namuose. Pamirškite riebalų prisisunkusį keptą maistą ir prioritetą teikite sveikai mitybai. Tokiame puode produktai išsaugo savo puikų skonį, aromatą, o geriausia – gerokai daugiau maistinių medžiagų nei gaminant kitaip būdais, pavyzdžiui, kepant. Negana to, garų puode maisto nepervirsite, jis neprisvils ir visada bus labai gardus. Gaminkite be aliejaus, sviesto, išvenkite riebalų, maitinkitės sveikai ir skaniai.

  Elektriniai garų puodai skiriasi galia – šis kriterijus svarbus, jis didele dalimi lemia maisto gaminimo laiką. Didesnio galingumo elektriniame garų puode maistas bus pagamintas greičiau, mažos galiospuode maisto gamybos procesas bus ilgesnis. Visgi didelės galios puodas sunaudos daugiau elektros, todėl įvertinkite įvairius kriterijus, kad pasirinktumėte optimaliausią variantą.

  Elektriniai garų puodai gali turėti vieną, du arba tris aukštus – rinkdamiesi įvertinkite savo šeimos poreikius, kaip ir ką dažniausiai gaminate. Taip bus lengviau nuspręsti, kokio dydžio garpuodis Jums reikalingas.
  Papildomo komforto gaminant maistą garų puode suteikia tokios funkcijos kaip LCD ekranėlis, turbo režimas, skaitmeninis laikmatis, automatinis išsijungimas, apsauga nuo perkaitimo ir vandens išgaravimo ir kt. Prioritetą teikite indams, kurių sudėtyje nėra BPA, – maistas bus saugus vartoti ir kūdikiams.

  Neslystančios puodo kojelės užtikrins stabilumą, kai puodas naudojamas ant stalo, stalviršio ar kito paviršiaus, nuo kurio galėtų nuslysti.

  ZemaKaina.lt elektriniai garų puodai – tik geriausių gamintojų ir aukščiausios kokybės. Rinkitės Adler, Bomann, ETA, First, Maestro, Philips, RussellHobbs, Tefal, Tristal elektrinius garų puodus.

  Garpuodžiai (elektriniai) internetu – puikus būdas taupyti savo laiką. Negaiškite jo kelionei po parduotuves, ieškodami geriausio garų puodų – mūsų el. parduotuvėje puikios kokybės garų puodą užsisakysite vos per kelias minutes, o pirkinys bus pristatytas iki pat durų per porą darbo dienų. ZemaKaina.lt dažnai parduodami elektriniai garų puodai su akcija – tai unikali proga sutaupyti dar daugiau ir kokybišką daiktą įsigyti už labai patrauklią kainą. Kai kuriuos garų puodus pristatome ir į paštomatus – galėsite pasirinkti Jums patogiausią pristatymo būdą.