Prekių katalogas

Kompresiniai inhaliatoriai

 • Inhaliatoriai kvėpavimo takų ligų terapijai namų sąlygomis
   

  Omron NE-U100-E purkštuvai
  Kodas: UISOMRINH0016
  Kaina 16665
  Kaina 5280
  Beper 40.110
  Kodas: T-MLX16512
  Kaina 4107
  Kaina 8207
  Omron NE-C301-E purkštuvai
  Kodas: UISOMRINH0013
  Kaina 8264
  Omron NE-C300-E purkštuvai
  Kodas: UISOMRINH0015
  Kaina 7770
  Kaina 2836
  Inhaliatorius Medisana IN 600
  Kodas: 4015588545306
  Kaina 8800
  10900 Sutaupykite 2100
  Kaina 4905
  Esperanza MIST ECN005
  Kodas: UISESPINH0004
  Kaina 1870
  Kaina 5612
 • Daugeliui bent kartą yra tekę susidurti su tokiomis ligomis kaip bronchitas, vaikams – su laringitu. Jei vargina kvėpavimo takų ligos, įsigykite prietaisą, tapsiantį nepamainomu pagalbininku. O gal astma ar kitos kvėpavimo takų ligos vargina artimą žmogų? Kompresinis inhaliatorius bus puiki dovana, parodysianti Jūsų rūpestį ir dėmesingumą. Mūsų el. parduotuvėje pasirinkite Jūsų galimybes ir poreikius atitinkantį inhaliatorių ir suteikite sau ar brangiam žmogui kvėpavimo lengvumo jausmą!

  Inhaliatorius itin pravers sergant tokiomis ligomis kaip laringitas, bronchinė astma, bronchitas, faringitas ir kitomis kvėpavimo takų ligomis. Inhaliatorius – puiki priemonė ne tik gydymui, bet ir profilaktikai. Mūrų asortimente rasite ir namų naudojimui skirtų inhaliatorių, ir naudojimui gydymo įstaigose.

  Dažai inhaliatoriaus reikia mažiesiems ligoniukams, kurie ne visada suinteresuoti gydymu, vaistais ir visokiausiais medicinos prietaisais. Siūlome įsigyti dailių inhaliatorių, skirtų vaikams, kurie naudojimosi aparatu laiką padarys smagų ir visai nebaugų. Pavyzdžiui, mūsų parduotuvėje rasite mašinytės, šuniuko formų inhaliatorius vaikams.

  Kompresiniams inhaliatoriams būdingas saugumas, praktiškumas, juos naudoti lengva, dažnas skleidžia vos girdimą garsą, tad netrikdo ramybės ir nekelia diskomforto.

  Inhaliatoriaus komplektą gali sudaryti skirtingi priedai, bet paprastai tai bus inhaliavimui skirta taurelė, oro vamzdelis, kandiklis, filtras (puiku, jei komplektacijoje bus keli filtrai), kaukės: suaugusiajam ir vaikui.

  Mūsų el. parduotuvėje – kokybiški ir patikimi kompresiniai inhaliatoriai. Rinkitės A&D, Dr. Frei, EMG Technology, Invacare, Lanaform, Medisana, Rossmax – visi gamintojai rinkoje labai puikiai vertinami, pelnę vartotojų simpatijas ir pasižymintys aukšta gaminių kokybe.

  Kompresiniai inhaliatoriai internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – greita, patogu ir labai patrauklia kaina! Inhaliatorius – prietaisas, kurio pirkti reikia važiuoti į specializuotas prekybos vietas, o tai reiškia, kad tam teks skirti brangaus savo laiko. Tikėtina, visai nemažai. Ką pasakytumėte, jei inhaliatoriaus pirkimo procesas užtruktų kelias minutes, o pirkinys būtų pristatytas Jums į namus, darbo vietą ar kitų nurodytu adresu? Visa tai įmanoma, jei pasikliausite mumis ir inhaliatorių rinksitės iš mūsų asortimento. Pirkdami ZemaKaina.lt turėsite progą pasinaudoti ir šauniomis akcijomis bei sutaupyti nemažą pirkinio kainos dalį.