Prekių katalogas

Elektriniai kiaušinių virtuvai

  • Virtas kiaušinis yra puikus ir sotus užkandis, jis bus tobulas pasirinkimas pusryčių stalui. Dėl didelio baltymų kiekio bei kitų maistingų medžiagų virtus kiaušinius reikėtų valgyti ir suaugusiems, ir vaikams, o ypač jie naudingi sportuojantiems. Tik kartais tingime kiaušinius virti, stovėti prie viryklės, vis žvilgčioti į laikrodį, kad nepervirtume. Negana to, jei valgys keli asmenys, reikia atsižvelgti į skirtingus poreikius: vieni mėgsta minkštai, o kiti kietai virtus kiaušinius. Bet kiaušinių virimo procesas bus kur kas paprastesnis, jei turėsite elektrinę kiaušinių viryklę. Norite įsigyti? Skubėkite žvalgytis mūsų asortimente ir tikrai atrasite tą, kuri bus geriausia Jums.

    Rinkdamiesi kiaušinių viryklę įvertinkite jos galingumą, taip pat tai, kiek kiaušinių vienu metu galima joje virti. Pastarąjį parametrą palyginkite su savais poreikiais. Skirtingų priedų turinti elektrinė kiaušinių viryklė suteiks kur kas daugiau galimybių. Pavyzdžiui, jei komplektacijoje bus kepimui skirta plokštelė, tai ant jos labai dailiai, paprastai ir greitai iškepsite kiaušinius. Jei bus plokštelės kitiems produktams kepti, tai galėsite kepti dešreles, daržoves.

    Papildomo saugumo ir patogumo naudojantis suteiks neslystančios kojelės, garsinis signalas, virimo pratęsimo funkcija, virimo lygių nustatymo galimybė, apsauga nuo perkaitimo. Savo asortimente turime ir tokių kiaušinių viryklių, kuriomis vienu metu ne tik virsite kiaušinius, bet ir garinsite daržoves. Taip labai greitai pagaminsite daug turtingesnį patiekalą.

    Rinkitės Steba, WMF, Cloer, Caso, Tristar elektrines kiaušinių virykles. Šių gamintojų pavadinimai buitinės technikos rinkoje linksniuojami labai dažnai ir iš gerosios pusės. Mes gamintojus, kurių produkciją įtraukiame į savo el. parduotuvės asortimentą, renkamės itin skrupulingai ir atsakingai. Džiaugiamės, galėdami savo klientams siūlyti minėtų gamintojų kiaušinių virykles.

    Elektrinės kiaušinių viryklės internetu – ZemaKaina.lt el. parduotuvėje kiekvienas atrasite tą prietaisą, kuris atitiks Jūsų galimybes ir poreikius. Norite elektrinę kiaušinių viryklę turėti savo virtuvėje ir kiaušinius virti labai paprastai bei patogiai? Siūlome rinktis mūsų el. parduotuvėje, naudotis patraukliomis akcijomis, pasirinkti Jums patogiausią apmokėjimo už prekes būdą. Mes pirkinį pristatysime nurodytu adresu per 1–2 darbo dienas.