Prekių katalogas

Sulankstomi masažo stalai (aliuminio rėmo)

 • Sulankstomi, aliuminio rėmo masažo stalai - lengi ir tvirti, patogūs nešioti ir transportuoti
   

 • Jei ieškote patvaraus, bet lengvesnės konstrukcijos kokybiško masažo stalo, tuomet aliuminio rėmo sulankstomas masažo stalas bus bene geriausias pasirinkimas.

  Rinkdamiesi masažo stalą įvertinkite savo poreikius, prioritetus ir atsižvelkite į tam tikras stalo charakteristikas. Mūsų el. parduotuvėje rinktis labai patogu, nes prekių asortimentą galite filtruoti pagal aktualius kriterijus, taip paiešką padarydami tikslingą ir greitą. Rinkitės norimos formos masažo stalą, pageidaujamo svorio ir spalvos, taip pat dydžio ir norimo dalių skaičiaus. Visi mūsų asortimente esantys sulankstomu masažo stalai (aliuminio rėmo) turi 4 cm paminkštinimą. Įvertinkite ir maksimalų naudotojo svorį. Patogumo suteikia tai, jei šoninius rankų laikiklius, taip pat galvūgalį galima nuimti.

  Visi sulankstomi masažo stalai (aliuminio rėmo) turi kokybišką, lengvai prižiūrimą dangą. Jei laikysitės priežiūros rekomendacijų, danga ilgai išliks reprezentatyvi. Šio tipo masažo stalai bus ypač puikus pasirinkimas tiems, kurie masažo paslaugas teikia ne vienoje vietoje, pavyzdžiui, dirba keliuose masažo salonuose, vyksta į klientų namus, ir atvejais, kai masažo stalą reikės transportuoti, nes aliuminio rėmą turintys masažo stalai lengvesni nei, pavyzdžiui, medinio rėmo.

  Mūsų parduotuvėje rinkitės iš puikaus ir rinkoje aukštas pozicijas užimančio gamintojo – RestPro – produkcijos. Šio gamintojo masažo stalai pasižymi aukščiausia kokybe, patvarumu, jų gamybai naudojamos tik geriausios medžiagos, todėl toks masažo stalas garantuos geriausią patirtį, tai bus puiki ilgalaikė investicija.

  Sulankstomi masažo stalai (aliuminio rėmo) internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – puikus ir patogus būdas pirkti. Pirkimas internetu suteikia labai daug privalumų. Pavyzdžiui, esate visiškai nepriklausomi nuo vietos ir laiko, nes galite pirkti Jums patogiu paros metu iš bet kurios vietos, jei tik turite po ranka kompiuterį ar kitą išmanųjį įrenginį ir internetą. Taip pat nereikia gaišti laiko kelionei po parduotuves, nereikia sukti galvos dėl pirkinių transportavimo, o juk masažo stalas nėra mažytis pirkinukas, jis tilps ne į visus lengvuosius automobilius. Todėl pirkti internetu verta, nes patogiai išsirinksite Jums reikalingą masažo stalą, o mes jį pristatysime vos per porą darbo dienų (kai kuriuos masažo stalus ir per vieną darbo dieną) pageidaujamu adresu.