Prekių katalogas

Pasipriešinimo gumos

 • Pasipriešinimo gumos Spokey SWING II
  Kodas: 5902693209591
  Kaina 1799
  2000 Sutaupykite 201
 • Norite sportuoti, bet sunkoka prisiversti, neatrandate laiko sporto klubui? Ne bėda – įsigykite pasipriešinimo gumą ir smagiai mankštinkitės namuose, sode ar kitoje norimoje vietoje. Pasipriešinimo gumos yra puiki priemonė daryti mankštą, atlikti įvairius pratimus ir mankštinti raumenis. Vienas didžiausių pasipriešinimo gumų privalumų – kompaktiškumas ir nedidelis svoris, tad šią sporto priemonę įsimesite į krepšį, kuprinę, automobilio bagažinę ar kt. ir ji visada keliaus su Jumis.

  Pasipriešinimo gumos tinka aerobikos bei fitneso užsiėmimams, raumenų stiprinimui, reabilitacijai, besipraktikuojantiems koviniame sporte. Tai bus puiki mankštos priemonė pradedantiesiems.
  Neretas pasipriešinimo gumų atžvilgiu iš pradžių būna nusiteikęs skeptiškai, mat nepagrįstai mano, kad gumos skleidžia nemalonų gumai būdingą kvapą. Visgi skubame tokią poziciją paneigti, nes mūsų asortimente – tik kokybiškos, ilgaamžės ir jokio kvapo neskleidžiančios gumos, todėl galėsite sportuoti komfortiškai. Gumos nesulimpa, jų sudėtyje nėra latekso, todėl tai bus puikus pasirinkimas ir alergiškiems asmenims.

  Pasipriešinimo gumos skiriasi keliais kriterijais: ilgiu, storiu, pasipriešinimu, kuris matuojamas kilogramais, ir spalvomis, kurių kiekviena reiškia pasipriešinimo lygį.

  ZemaKaina.lt el. parduotuvėje pasipriešinimo gumų kategorijoje rasite ir elastinių juostų, puikiai tiksiančių jogos, kvėpavimo užsiėmimams, taip pat ir jėgos sportui.

  Mūsų el. parduotuvėje –  rinkoje puikiai žinomų gamintojų pasipriešinimo gumos: inSPORTline ir Spokey. Patikimi ir rinkoje pripažinti gamintojai garantuoja geriausią kokybę. O būtent kokybės kriterijus mums yra vienas reikšmingiausių.

  Pasipriešinimo gumos, mankštos juostos be latekso internetu pasižymi ilgaamžiškumu, jų nereikia talkuoti, jos nesulimpa. Tai – patogus ir greitas būdas pirkti bei mokėti itin patrauklią kainą. Pagalvokite, kiek laiko reikėtų skirti kelionei į parduotuves ieškant norimos juostos mankštai? Juk pasipriešinimo guma nėra tas pirkinys, kurį būtinai reikėtų matuotis, pačiupinėti, apžiūrėti. Tad tokį daiktą pirkti internetu – vienas malonumas.

  Rinkitės, kokia pasipriešinimo guma Jums labiausiai tinka ir patinka, pasirinkite patogiausią apmokėjimo už prekes būdą ir viskas – laukite, kol pirkinį pristatysime nurodytu adresu. Kai kurios prekės pristatomos itin greitai – vos per vieną darbo dieną! Pirkti internetu ZemaKaina.lt parduotuvėje greita ir patogu. O jei pasinaudosite dažnai taikomomis akcijomis mūsų el. parduotuvėje, tai mokėsite neįtikėtinai žemą kainą.