Prekių katalogas

Lentynos-stelažai (mediniai)

 • Kaina 12999 
  15400  Sutaupykite 2401 
  Kaina 13690 
  16800  Sutaupykite 3110 
  Kaina 10999 
  14000  Sutaupykite 3001 
  Kaina 3700 
  5800  Sutaupykite 2100 
  Kaina 3300 
  4500  Sutaupykite 1200 
 • Dažnas žino, kad laikant daiktus nesurūšiuotus ir nesudėliotus į vietas ne tik patalpa atrodo netvarkingai, bet ir rasti reikiamą daiktą jų gausoje yra sunku. Lentynos-stelažai (mediniai) bus puikus sprendimas, jei norite estetikos ir tvarkos. Medis – universali, jauki, patvari medžiaga, todėl medinės lentynos puikiai įsilies bet kokio stiliaus patalpoje, atrodys dailiai, o ir tinkamai prižiūrimos tarnaus ilgai. Lentynos-stelažai leis susirūšiuoti daug daiktų ir laikyti juos patogiai – nesunkiai rasite reikiamą.

  Medinės lentynos idealiai tiks tiek namų patalpoms, tiek biurui, sandėliui ar kitoms daiktų laikymo patalpoms. Tokios lentynos – puikus pasirinkimas biuro aplankams laikyti, miegamajame jos itin tiks drabužiams sukabinti ir sudėti, virtuvėje šiose lentynose-stelažuose laikysite indus, sandėliuke – maisto produktus, svetainėje lentynos idealiai tiks knygoms ir daiktadėžėms, vaikų kambaryje jos sutalpins daugybę vaikučių žaislų bei knygelių, o palėpėje ar garaže – dar begalę įvairiausių daiktų. Lentynų panaudojimo spektras labai platus.

  Mūsų asortimente esančios medinės lentynos yra neimpregnuotos, pagamintos iš obliuotos pušies medienos. Mediena naudojama tik išdžiovinta, tad lentynos-stelažai nesideformuos. Kiekviena lentyna išlaiko net iki 35 kilogramų siekiantį svorį – tai tik patvirtina jų tvirtumą ir įrodo, kad galėsite laikyti net sunkesnius daiktus. Lentynų dizainas ir dydžiai skirtingi, tad kiekvienas rasite tinkamiausią konkrečiai Jums.

  Pirkdami lentynas mūsų el. parduotuvėje gausite kompaktišką pakuotę, mat lentynos yra nesurinktos. Jas surinkti bus nesudėtinga ir net labai smagu. Reikalingi medsraigčiai pridedami komplektacijoje, taip pat ir išsami bei labai aiški surinkimo instrukcija. Viskas, ko reikės Jums, tai turėti atsuktuvą.

  Kokybei skiriame itin daug dėmesio, tad galite neabejoti, jog mūsų asortimente – tik kokybiškos, patvarios lentynos, pagamintos iš geriausių medžiagų.

  Lentynos-stelažai (mediniai) internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – platus pasirinkimas, patrauklios kainos bei patogus ir greitas pristatymas. Jei nusprendėte, kad Jums reikalingos tokios lentynos, negaiškite laiko kelionei į įprastas pardavimo vietas, nes pirkti internetu labai patogu ir užima kur kas mažiau laiko. Rinkitės, apmokėkite Jums patogiausiu būtu ir nesukite galvos, kaip pirkinį atsiimti, nes užsakymą pristatysime nurodytu adresu vos per 1–2 darbo dienas.