Prekių katalogas

Fenai (orpūtės)

 • Ar savo įrankių dėžėje jau turite feną (orapūtę)? Jei ne, tuomet apsvarstykite šio įrankio įsigijimą, kadangi labai nedidelė investicijas atneš daug naudos ir palengvins nemažai darbų. Fenai (orapūtės) bus nepamainomi, jei reikės nuo metalinio ar medinio paviršiaus pašalinti seną lako sluoksnį, taip pat ir prireikus išdžiovinti glaistą ar naują lako sluoksnį, fenai (orapūtės) efektyviai padės atitirpdyti užšalusius vandens vamzdžius, užlenkti laidų galiukus, deformuoti vamzdžius ir lengvai atlikti daug kitų darbų.

  ZemaKaina.lt asortimente – platus fenų (orapūčių) pasirinkimas, leisiantis kiekvienam atrasti tą įrankį, kuris geriausiai atitiks ir finansines galimybes, ir poreikius.

  Daugiau galimybių ir patogumo dirbant suteiks fenai (orapūtės), turintys kelis temperatūros režimus bei kelis oro srautus. Jei fenas turi šalto oro pakopą, ji labai pravers, kai greitai reikės pakeisti antgalį.
  Fenai (orapūtės) gali turėti skirtingus antgalius. Pavyzdžiui, antgalis, skirtas darbui su stiklu, efektyviai saugo stiklą nuo perkaitimo. Dirbant su mažais paviršiais taip pat pravers specialus antgalis, padėsiantis tolygiai paskirstyti oro srautą ir dirbti patogiai. Jei feną naudojate kampams arba lituodami, tai tikslinga naudoti sumažintą purkštuką, padėsianti išgauti būtent tokią, kokios reikia, karščio srovę. Reflektorinis purkštukas padės lengvai ir tobulai lituoti bei deformuoti vamzdžius, atitirpinti vandens linijas, sutraukti izoliacines žarnas ir pan.

  Kokybė – vienas prioritetinių mūsų veiklos principų, todėl daug dėmesio skiriame gamintojų pasirinkimui. ZemaKaina.lt el. parduotuvėje siūlome tik puikiai vertinamų gamintojų fenus (orapūtes): Black + Decker, Einhell, Leman, Makita, Metabo, Rapid, Sthor, Yato.

  Fenai (orapūtės) internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje yra vienas patogiausių pirkimo būdų, padėsiantis efektyviai taupyti brangų Jūsų laiką. Pagalvokite, kiek laiko reikėtų skirti kelionei į parduotuves ieškant Jums tinkančio feno? O kada važiuoti? Savaitgalio laiką geriau skirti sau, šeimai, o po darbo jau ir daugelis parduotuvių nebedirba. Taigi, pirkti internetu galite bet kuriuo paros metu, iš bet kurios vietos, todėl niekur papildomai važiuoti nereikės. Negana to, saugiai ir greitai pristatysime Jūsų užsakytas prekes tiesiai į namus, darbą ar kitu nurodytu adresu.