Prekių katalogas

Ryžių virimo puodai

 • Jei ir jūs esate nors kartą virę ryžius, žinote, kad skaniai juos išvirti, deja, bet pavyksta ne kiekvieną kartą. Siūlome jums tikrą pagalbininką šiame darbe - tai ryžių virimo puodas. Ryžiams baigus virti, ryžių puodas išsijungs automatiškai, dėka termo funkcijos ryžiai išliks šilti ir skanūs keletą valandų.

 • Kad ryžius valgyti naudinga, sveika, žinome kone visi, tik štai išvirti juos tobulai pavyksta ne visada. Jei norite visą laiką mėgautis puikiai išvirtais, biriais ir nuostabaus skonio ryžiais, įsigykite specialų ryžiams virti skirtą puodą, kuris taps tikru išsigelbėjimu ne tik gaminant maistą namiškiams, bet ir užklupus netikėtiems svečiams – juk ryžiai kaip garnyras tinka prie daugelio patiekalų.

  Viena geriausių šio puodo savybių ta, kad jis turi termo funkciją, garantuojančią, kad dar kelias valandas po virimo ryžiai bus šilti ir itin gardūs.

  Automatinio išsijungimo funkcija neleis ryžių pervirti. Virimo procesui einant į pabaigą puodas pats išsijungs, todėl Jums nereikės stovėti prie puodo ir laukti, kolateis laikas ryžius išjungti – taupykite savo laiką. O apsauga nuo pridegimo palengvins ne tik gamybos, bet ir puodo priežiūros procesą.

  Ryžių puodai (elektriniai) skiriasi galia. Rinkdamiesi tinkamiausią puodą į šį kriterijų dėmesį atkreipkite. Mažos galios puode ryžiai virs ilgiau, didelio galingumo puode, atvirkščiai, ryžiai išvirs greičiau, bet tam prireiks daugiau elektros energijos.

  Indo talpa – dar vienas aspektas, kurį tikslinga įvertinti. Jei šeima nedidelė, tuomet visiškai užteks mažesnės talpos puodo, pavyzdžiui, 0,6 l. Jei šeimoje asmenų daugiau, rinkitės didesnės talpos puodą, pavyzdžiui, 1–1,5 l.

  Daugelis puodų turi neslystančias kojeles. Tai labai patogu laikant puodą ant stalo arba stalviršio. Neslystančios kojelės suteikia stabilumo.
  El. parduotuvėje ZemaKaina.lt rinkitės puikios kokybės Princess ir Tristar ryžių virimo puodus už labai patrauklią kainą. Negana to, taikomos ryžių virimo puodams akcijos leidžia reikalingą daiktą įsigyti dar pigiau nei įprastai.

  Ryžių virimo puodai internetu suteikia galimybę neišeinant iš namų ir negaištant laiko kelionei į parduotuvę įsigyti kokybišką puodą. Dar geriau tai, kad ZemaKaina.lt parduotuvėje labai dažnai taikomos puikios nuolaidos, kurių metų už ryžių virimo puodą mokėsite dar mažiau. Ir tai ne viskas, siekdami didžiausio savo klientų patogumo kone visus ryžių virimo puodus pristatome tik per vieną darbo dieną! Taip pat ryžių virimo puodus pristatome į paštomatus – pasirinksite Jums priimtiniausią ir patogiausių prekių pristatymo būdą.