Fotoepilicija namuose

 • Fotoepiliacija: plaukelių šalinimas namuose

  Fotoepiliacija – tai procedūra, kurios metu yra veikiamas viršutinis odos sluoksnis. Intensyvios šviesos impulsai veikia plauko folikulą ir taip jį naikina. Tai ne tik ilgalaikį efektą suteikianti procedūra, bet ir galimybė plaukelius pašalinti be skausmo. Fotoepiliacija yra procedūra, kurią gali atlikti specialistas grožio salone ar klinikoje, bet įsigiję fotoepiliatorių ją galite atlikti ir patys namuose! Tobulėjant technologijoms galima fotoepiliatorius saugiai naudoti ir namuose. Šie prietaisai yra itin saugūs, nesudėtingi ir visai nedideli. Kadangi ši procedūra yra labai universali ir puikiai tinka plaukelių šalinimui visose kūno vietose, ji gali būti atliekama net ir turintiems jautrią odą. Šiame straipsnyje trumpai pristatysime, kaip fotoepiliacija veikia skirtingas kūno vietas ir kaip reikėtų odą prižiūrėti po procedūros.

  Bikini fotoepiliacija

  Turbūt viena intymiausių plaukelių šalinimo vietų yra bikini zona. Kadangi ne kiekviena moteris išdrįsta tokio tipo depiliaciją atlikti pas specialistą, fotoepiliacija namuose – puikus sprendimo būdas. Šioje kūno vietoje oda yra itin jautri, todėl ne visi depiliacijos būdai gali būti prieinami. Šiuo atveju fotoepiliacija puikiai tiks, nes ji yra pritaikyta visiems odos tipams, taip pat ir jautriai odai. Plaukelius šalinant fotoepiliatoriumi galima išvengti daugelio neigiamų padarinių, tokių kaip bėrimas, alergijos ar įpjovimai. Kadangi šioje zonoje oda yra gana jautri, patariama bent kelias dienas po procedūros aktyviai nesportuoti. Taip pat ant odos nenaudokite kosmetikos priemonių, kurių sudėtyje gali būti agresyviai veikiančių medžiagų. Patariama odą saugoti nuo saulės šviesos bei nešioti drabužius, kurių sudėtis būtų kuo natūralesnė.

  Veido fotoepiliacija

  Fotoepiliacija geras pasirinkimas nepageidaujamam veido plaukuotumui pašalinti. Daugelis kitų depiliacijos procedūrų yra tiesiog per daug skausmingos arba visiškai netinkamos plaukelių šalinimui nuo veido odos. Kadangi šioje zonoje reikia tikslumo, patariama rinktis mažesnio darbinio ploto fotoepiliatorių. Fotoepiliacija veikia šviesos blyksnių technologijos pagalba, todėl šalinant plaukelius nuo veido, patariama saugoti akis ir aplink jas esančią sritį. Po procedūros patariama odą nuraminti vėsinantį efektą turinčiu veido kremu bei saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių. Kad oda būtų visiškai apsaugota ir negrėstų jokie sudirgimai, patariama naudoti aukštą apsaugos lygį UV spinduliams turintį kremą.

  Pažastų fotoepiliacija

  Kaip ir bikini ar veido zonos, pažastų sritis taip pat pasižymi gana jautria oda. Čia taip pat patariama rinktis mažesnį darbinį plotą turinčius fotoepiliatorius. Kadangi pažastyse augantys plaukeliai dažniausiai yra kiek storesni nei kitose kūno vietose, siūloma rinktis didesnio galingumo fotoepiliatorių. Galite iš karto įsigyti prietaisą, kuris bus galingesnis, tačiau yra galimybė rinktis fotoepiliatorių su galios reguliavimo funkcija. Jeigu bus gana sunku išsirinkti, kokio tipo prietaiso vis dėlto reikia, šiuo atveju jums tikrai galės padėti pardavimo konsultantai. Po procedūros odą galite nuraminti švelniu kremu. Patariama bent kelias dienas nenaudoti dezodoranto, kad būtų išvengta odos dirginimo bei galimų alerginių reakcijų. Jeigu yra galimybė, stenkitės, kad oda kuo mažiau liestųsi su drabužiais, tačiau jeigu tai neišvengiama, nešiokite kuo natūralesnės sudėties rūbus.

  Kojų ir kitų sričių fotoepiliacija

  Kojų, nugaros, krūtinės ir rankų nepageidaujamų plaukelių šalinimas iš principo yra gana panašus. Kadangi depiliuojami odos plotai čia yra didesni, galima rinktis ir didesnio darbinio ploto fotoepiliatorius. Taip procedūra bus atlikta daug greičiau. Fotoepiliatoriaus galingumo pasirinkimas šiose srityse priklauso nuo plaukelių storio ir odos jautrumo. Po procedūros odos priežiūros procesas labai panašus į prieš tai minėtus: odą atvėsinkite švelniu kremu, saugokite ją nuo saulės šviesos, nešiokite natūralių medžiagų drabužius bei rinkitės tik gerai žinomą ir išbandytą kosmetiką.

  Fotoepiliacija namuose šiuo metu laikoma pačiu efektyvyviausiu ilgalaikės depiliacijos metodu, nes, lyginant su lazerine depiliacija, plaukų šalimo procedūros yra saugesnės ir yra atliekamos kur kas greičiau ir paprasčiau.

  Fotoepiliatoriai ilgalaikiam plaukelių šalinimui - perku dabar!