Prekių katalogas

Pasunkintos liemenės

 • Svorinė liemenė inSPORTline Fitup 4kg - Camu Grey
  Kodas: 5471-13849
  Kaina 3499
  4699 Sutaupykite 1200
  Pasunkinta liemenė inSPORTline Klaper 5kg - Orange
  Kodas: 6381-13465-2
  Kaina 4399
  5199 Sutaupykite 800
  Pasunkinta liemenė inSPORTline Fitup 3kg - Camu Pink
  Kodas: 6313-13464-1
  Kaina 2999
  4299 Sutaupykite 1300
  Svorinė liemenė inSPORTline Fitup 4kg
  Kodas: 5471-13849-MAIN
  Kaina 3499
  4099 Sutaupykite 600
 • Pasunkintos liemenės – priemonės, tinkančios treniruotėms ir užtikrinančios jų efektyvumą. Pasunkinta liemenė idealiai tiks bėgiojimui, vaikščiojimui, jėgos pratimams ir kt. Ši priemonė pridės papildomo pasipriešinimo treniruočių metu.

  Mūsų asortimente rinkitės pasunkintas liemenes, besiskiriančias tam tikromis savybėmis. Pavyzdžiui, svoriu: nuo kelių iki 10 kilogramų. Jei tai pirmoji Jūsų pasunkinta liemenė, tuomet nerekomenduojama iškart rinktis sunkiausios, nors ir atrodo, kad toks svoris nebus per didelis. Visgi kūnui prie apkrovos reikėtų pratintis sistemingai, todėl pradėkite nuo mažesnio svorio liemenės, o kūnui pripratus svorį galėsite didinti. Būtent tokios liemenės yra labai praktiškos – Jums nereikės pirkti pirma lengvesnės, o paskui dar ir sunkesnės, nes liemenės turi išimamus svorio blokus. Taigi pradėsite nuo mažesnio svorio ir patys jį lengvai reguliuosite pagal asmeninius poreikius.

  Vienas svarbiausių aspektų – medžiagos, iš kurių liemenė pagaminta. Puikiu pasirinkimu bus neopreno ir nailono tandemas – tai kokybiškos medžiagos, užtikrinsiančios, kad oda laisvai kvėpuos, nebus dirginama, nejusite jokio diskomforto.

  Liemenės šonuose esantys dirželiai leis susireguliuoti plotį pagal asmeninius poreikius. Taip pat tai praktiškas ir patogus sprendimas, jei liemene naudosis ne vienas asmuo. Tokia liemene galėsite naudotis ne tik patalpoje, bet ir lauke, o žiemą ji pasislėps po rūbais ir nebus matoma.

  Mūsų el. parduotuvėje rinkitės Kettler, Spokey, Adidas, Sveltus pasunkintas liemenes sportui. Gamintojų pasirinkimui skiriame labai daug dėmesio, todėl džiaugiamės savo klientams galėdami siūlyti tik geriausiųjų produkciją. Minėti gamintojai rinkoje užima aukštas pozicijas, yra vertinami tiek klientų, tiek ir partnerių, jų gaminiams būdingas patvarumas ir aukšta kokybė.

  Pasunkintos liemenės internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – kiekvienas išsirinksite sau tinkamiausią. Pagalvokite, kiek laiko reikėtų skirti, jei šio pirkinio vyktumėte ieškoti į specializuotas parduotuves? O jei dar gyvenate ne didmiestyje, tai išlaidos (tiek piniginės, tiek laiko) bus dar didesnės. Negaiškite laiko ir pirkite internetu – būsite nepriklausomi ir tik pagal savo poreikius bei galimybes planuosite pirkimo procesą. Dar daugiau patogumų – užsakymą pristatysime nurodytu adresu arba į paštomatus per 1–2 darbo dienas. Negana to, turėsite progą pasinaudoti ir šauniomis akcijomis bei sutaupyti.