Prekių katalogas

Vejos pjovimo traktoriukai, šienapjovės

 • Kaina 369900 
  379900  Sutaupykite 10000 
  Kaina 239900 
  289900  Sutaupykite 50000 
  Vejos traktorius SMART RE 125, MTD
  Kodas: 4008423891782
  Kaina 269900 
 • Jei yra poreikis pjauti didelius vejos plotus, tuomet su paprasta žoliapjove vargu, ar apsieisite. Kita vertus, jei ir pakaks kantrybės, tai laiko sąnaudos bus didžiulės ir nuovargis irgi daro savo. O veją pjauti juk reikia ne kartą per mėnesį, o gerokai dažniau, jei norite, kad visada atrodytų dekoratyviai. Išnaudokite savo laiką efektyviau ir dideliems vejos plotams pjauti įsigykite vejos traktoriuką. Modernūs sodo ir vejos traktoriukai leidžia dirbti komfortiškai ir sparčiau džiaugtis rezultatu.

  Jei daugiausia pjausite vešlią žolę, aukštą, didelius jos plotus, tai rinkitės galingesnį traktoriuką. Jei pjaunama žolė neaukšta, plotai nėra didžiuliai, tiks ir mažesnės galios vejos traktoriukas. Galingas traktoriukas sparčiau juda, todėl greičiau artėsite link rezultato. Sodo ir vejos traktoriukai kaina skiriasi. Bet kokiu atveju ji bus gana aukšta, todėl rinkitės atsakingai, tiksliai įvertinkite savo poreikius.

  Priimant pirkimo sprendimą svarbūs du kriterijai – vejos plotas ir nupjautos žolės surinkimas (reikalingas jis ar ne). Taip pat jei plotas didelis, o augalų, pastatų nėra daug, verta pagalvoti apie platesnį pjovimo plotį, bet jei medžių, krūmų pasodinta daug, tuomet paprasčiau manevruoti bus su mažesnį pjovimo plotį turinčiu traktoriuku. Žolės išmetimo tipas – irgi reikšmingas. Jei dažniau pjaunama aukšta, šiurkšti žolė, rinkitės šoninį išmetimą turintį traktoriuką. Papildomi priedai suteiks daugiau funkcionalumo.

  Puikus sodo ir vejos traktoriukų pasirinkimas laukia el. parduotuvėje ZemaKaina.lt – čia sodo ir daržo technika itin patraukliomis kainomis ir tik geriausios kokybės. Rinkitės Al-Ko, MTD, Pubert, Solo sodo ir vejos traktoriukus komfortiškam vejos pjovimui.

  Vejos ir sodo traktoriukai internetu – puikus sprendimas, leisiantis sutaupyti ir laiko, ir pinigų. Jei traktoriuką pirksite įprastoje prekybos vietoje, tai eikvosite laiką kelionei į parduotuvę. Maža to, teks pasukti galvą, kaip traktoriuką pargabenti į namus ar sodą – juk pirkinys nemažas, į bagažinę neįsimesite. Tai dar ne viskas, traktoriuko transportavimas paplonins ir piniginę. Tokį didelį pirkinį labai patogu įsigyti internetu – užtruksite vos kelias minutes ir beliks laukti, kol traktoriukas bus pristatytas Jūsų nurodytu adresu.