Prekių katalogas

Ekscentriniai šlifuokliai

 • Ekscentriniai arba kitaip vadinami orbitiniai šlifuokliai - puikus pasirinkimas medžio apdirbimo darbams. Ergonimiškas dizainas, profesionalų verta kokybė. Lygių ir nelygių paviršių, medienos, plastiko, spalvotųjų metalų ir plieno lakštų šlifavimui ir poliravimui.

  Kaina 820
  Kaina 55 
  89  Sutaupykite 34 
  Ekscentrinis šlifuoklis METABO SXE 450 TURBOTEC (600129390)
  Kodas: st 4007430168986
  Garantija
  36 mėn.
  Kaina 26499
  299  Sutaupykite 3401
  Kaina 86 
  98  Sutaupykite 12 
  Kaina 98 
  115  Sutaupykite 17 
  Ekscentrinis šlifuoklis EINHELL TC-RS 38 E
  Kodas: 4006825603811
  Garantija
  24 mėn.
  Kaina 4499
  4999 Sutaupykite 5 
  Ekscentrinis šlifuoklis GRAPHITE 59G343
  Kodas: 59G343
  Garantija
  24 mėn.
  Kaina 4699
  55  Sutaupykite 801
 • Ar kada teko šlifuoti nemažą medienos plotą? O kad ir mažą... Kiekvienas, kuris tai darė, patvirtins, jog darbas ne iš maloniųjų, reikalaujantis ne tik laiko, bet ir kantrybės bei jėgos. Tik ar bent numanote, kaip lengva medienos šlifavimą paversti patogiu ir visai nesunkiu darbu? Tam tereikia įsigyti vieną įrankį – ekscentrinį šlifuoklį.

  Ekscentriniai šlifuokliai apibūdinami kaip patys universaliausi, mat parinkę reikiamą padą juo sėkmingai šlifuosite ne tik medieną, bet ir kitus paviršius. Ekscentriniai šlifuokliai bus puikus pasirinkimas, kai medieną reikia švelniai pašlifuoti ir tada, kai reikia pašalinti nemažą jos sluoksnį. Dėl specifinio disko sukimosi, orbitai keičiantis iš apvalios į ovalią, šis šlifuoklis užtikrina, kad šlifuosite tolygiai ir nepaliksite stipriau nušlifuotų įdubų.

  Ekscentriniai šlifuokliai turi reguliuojamą šlifavimo greitį – tokia funkcija ypač bus naudinga tada, jei nesate patyręs naudotojas, taip pat galimybė reguliuoti greitį teigiamai veikia darbo našumą. Įvertinkite pado skersmenį, kuris lemia, kokį plotą galėsite šlifuoti.

  Rinkdamiesi šlifuoklį prioritetą teikite tam, kuris turi papildomą rankeną, tvirtinamą įrankio priekyje. Tokiu įrankiu darbuotis bus nepalyginamai patogiau, kadangi įdarbinamos abi rankos, nuovargį jusite kur kas mažesnį. Taip pat rinkitės įrankį su neslidžia rankena, kad naudojimasis būtų kuo patogesnis ir saugesnis.

  Dulkių siurbimo sistema – dar viena naudinga funkcija, darbą šlifuokliu paversianti komfortiškesniu.

  Dalis mūsų asortimente esančių ekscentrinių šlifuoklių yra specialaus dizaino, mažinančio vibracijas, todėl dirbti tokiu įrankiu galėsite nenuvargdami.

  Kokybei teikiame daugiausia dėmesio, todėl mūsų asortimente tik aukštos kokybės, patikimi įrankiai. Atsakingai ir kruopščiai renkamės gamintojus ir užtikriname, kad mūsų parduotuvėje rasite tik pripažintų gamintojų ekscentrinius šlifuoklius. Rinkitės Balck + Decker, Dewalt, Einhell, Graphite, Makita, Metabo šlifuoklius.

  Ekscentriniai šlifuokliai internetu ZemaKaina.lt el. parduotuvėje – patogus ir greitas pirkimo procesas. Jei reikia naujo ekscentrinio šlifuoklio, negaiškite laiko važiuodami į įprastas parduotuves, stovėdami eilėse, nes pirkti internetu kur kas patogiau, mūsų parduotuvėje išsirinkite ekscentrinį šlifuoklį, geriausiai atitinkantį Jūsų poreikius ir finansines galimybes. Užsakytas prekes pristatysime operatyviai, saugiai Jūsų nurodytu adresu.